Polska Izba Firm Szkoleniowych

Szkolenia i coaching

prowadzone przez Iwonę Firmanty

KIM JEST IWONA FIRMANTY?

Iwona FirmantyIwona Firmanty jest praktykiem biznesu, zarządza własną firmą szkoleniową, prowadzi szkolenia oraz sesje indywidualne.  Ukończyła studia magisterskie z socjologii oraz kolejne studia magisterskie z zakresu psychologii. Jest certyfikowanym konsultantem narzędzia Extended DISC.  Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, które zdobywała w działach Human Resources, sprzedaży czy obsługi klienta. Od ponad trzynastu lat szkoli z zakresu rozwoju kompetencji miękkich, menedżerskich i specjalistycznych. Prowadzi sesje coachingowe głównie dla kadry zarządzającej zespołem oraz dla przedsiębiorców. Swoim klientom pomaga rozwijać ich potencjał i wzmacniać ich siłę do działania w świadomie obranym kierunku. Ponad osiem lat temu założyła firmę szkoleniową Human Skills oraz projekty rozwojowe dedykowane dla kobiet – Sukces Kobiety Biznesu oraz Kobieta Alfa. Aktywnie występuje jako ekspert w mediach. Występuje w mediach m.in.: TVN, DDTVN, TVN Turbo, TTV, TVP2 „Panorama”, Polsat Cafe, Polsat, „Gazeta Wyborcza”, Wirtualna Polska, a także wypowiada się w radio typu „Czwórka”. Jest autorką artykułów w zakresu praktycznej psychologi zarządzania i rozwoju osobistego m.in. dla miesięcznika „Sens”.  Jest współautorką książki wydanej przez Wydawnictwo Zwierciadło „Po szczęście do pracy. Jak znaleźć bezpieczną przystań ale też zarabiać i pracować z pasją” wraz z takimi współautorami jak Wojciech Eichelberger czy Katarzyna Miller. Z pasji zajmuje się tematyką psychologi miłości. Jest autorką książki wydanej przez Wydawnictwo Zwierciadło „Jak upolować miłość”. Aktualnie pracuje nad kolejną książką z tej tematyki. Podczas prowadzonych przez nią szkoleń uczestnicy otrzymują rzetelną i sprawdzoną wiedzę przestawioną w czytelny oraz lekko prowokatywny sposób ale zawsze z humorem i empatią.

 

KALENDARZ SZKOLEŃ 

Szkolenia są organizowane w formie dwudniowej dla ograniczonej ilości osób. Każde ze szkoleń jest prowadzone przez Iwonę Firmanty wraz z zaproszonymi ekspertami do wybranych modułów. W cenie szkolenia jest możliwość odbycia konsultacji poszkoleniowej.

Szkolenia organizowane są w centrum Warszawy.

SPRAWDŹ PROPOZYCJE UDZIAŁU W SZKOLENIACH OTWARTYCH:

Poznaj różnice między asertywnością, biernością i agresywnością. Dowiedź się jak budować swoją asertywność. Zrozum swoje prawa. Dowiedź się jak się bronić przed manipulacjami ze strony otoczenia.

Poznaj sztukę wystąpień publicznych i budowania profesjonalnej autoprezentacji. Przećwicz wystąpienia publiczne. Sprawdź swoje umiejętności i pozyskać narzędzia do budowania uwagi audytorium.

Dowiedz się jak budować swoją markę w organizacji. Naucz się mówić o swoich kompetencjach i sukcesach. Poznaj swój system wartości zawodowych. Dowiedź się dlaczego warto odróżniać punkt wiedzenia zawodowy od prywatnego.

 

Dowiedz się jak zarządzać stresem. Poznaj zasady radzenia sobie z napięciem i emocjami. Zadbaj o swoją efektywność osobistą. Pozyskaj narzędzia do zarządzania stresem i emocjami.

Dowiedź się jak radzić sobie ze stresem. Poznaj techniki zarządzania emocjami. Dowiedz się czym jest psychosomatyka i mądrość ciała. Zadbaj o swoje zdrowie i efektywność osobistą.

Dowiedz się czym są emocje i do czego nam służą. Zrozum siłę emocji i ich wpływu na Twoje życie. Poznaj techniki rozwoju inteligencji emocjonalnej i odczytywania emocji ze strony otoczenia.

  • EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA czyli jak zarządzać zadaniami w czasie?

Dowiedz się jak zarządzać zadaniami w czasie. Naucz się ustalać priorytety. Poznaj techniki zarządzania mnogością spraw.

  • AUTOMOTYWACJA czyli jak się motywować do działania?

Dowiedz się jak pobudzać własną automotywację do działania. Dowiedź się jakie mogą być podstawy Twojej tendencji do odwlekania spraw w czasie.  Poznaj techniki pobudzania motywacji osobistej i motywacji osób z Twojego otoczenia.

Dowiedz się jak budować autorytet szefa. Poznaj swój styl zarządzania zespołem. Dowiedź się jak zarządzać różnymi osobowościami. Pozyskaj dostęp do narzędzi lidera. Dowiedź się jak reagować na trudne sytuacje w zespole. Poznaj sprawdzone zasady motywowania i delegowania. Dowiedź się co zrobić aby Twój zespół był jeszcze bardziej skuteczny z realizacji celów.

Dowiedź się jak przygotować się do procesu rekrutacji nowych pracowników. Poznaj zasady budowania profilu zawodowego kandydata. Naucz się przygotować pytania i zadania rekrutacyjne. Dowiedź się jak zatrudnić kandydata właściwego dla Twojej organizacji. Poznaj zasady udzielania feedbacku po procesie rekrutacji.

Dowiedz się czym jest ośrodek oceny kompetencji assessment i development centre. Naucz się dopasowywać kompetencje do stanowiska. Poznaj zasady budowania ćwiczeń. Dowiedź się jak uwzględniać w ogólnym projekcie ocenę kompentecji głównych oraz pobocznych. Naucz się ustalać wskaźniki do kompetencji i określać ich ocenę. Przećwicz bycie asesorem tworząc notatki podczas ćwiczeń, raporty cząstkowe oraz raporty końcowy. Dowiedź się jak udzielać feedbacku po sesji assessement i development centre.

Dowiedź się jak prowadzić atrakcyjne dla uczestników szkolenia w Twojej organizacji. Naucz się jak planować szkolenie, jak pozyskiwać informacje o potrzebach uczestników, jak budować konspekt szkolenia. Poznaj techniki pobudzania uwagi ze strony audytorium. Dowiedź się jak reagować na trudne pytania ze strony uczestników, jak radzić sobie w wyzwaniami na sali szkoleniowej.

WYBRANE REFERENCJE:

20.01.2016r. „Zarządzanie emocjami oraz techniki rozwoju inteligencji emocjonalnej

Poziom szkolenia w pełni nas satysfakcjonuje, warsztaty zostały przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i uwzględniający specyfikę naszej firmy. W trakcie zrealizowanych zajęć nasi pracownicy zdobyli wiedzę i umiejętności z obszaru zarządzania emocjami, inteligencji emocjonalnej, wywierania wpływu na poziomie emocjonalnym oraz efektywnej komunikacji dostosowanej do otoczenia.
Trener Pani Iwona Firmanty została wysoko oceniona przez uczestników zarówno pod kątem merytorycznym jak i w odniesieniu do sposobu prowadzenia szkolenia. Z przyjemnością polecamy firmę Human Skills jako partnera w realizacji projektów rozwojowych.

Polpharma

15-16.09.2016r. „Trening dla trenerów wewnętrznych

Projekt został przygotowany profesjonalnie, terminowo i z dużą dokładnością począwszy od analizy potrzeb poprzez prowadzenie zajęć. Zajęcia prowadziła Pani Iwona Firmanty, która wykazała się dużą wiedzą merytoryczną, profesjonalnym stylem prowadzenia zajęć oraz dużą otwartością na potrzeby uczestników. Serdecznie polecamy firmę szkoleniową Human Skills jako profesjonalnego dostawcę usług.

Anna Zaniewska, specjalista ds. zarządzania personelem, Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o.

 

SPRAWDŹ PROPOZYCJE UDZIAŁU W SESJACH INDYWIDUALNYCH:

  • EXECUTIVE / LEADERSHIP COACHING
  • COACHING ZESPOŁOWY
  • COACHING ZAWODOWY/JOB/CAREER
  • LIFE COACHING
  • COACHING RELACJI – PSYCHOLOGIA MIŁOŚCI

WYBRANE REFERENCJE:

Współpraca z Panią Iwoną układała się płynnie, godziny sesji były organizowane w sposób komfortowy dla mnie oraz satysfakcjonujący dla firmy. Przebieg sesji był elastyczny i dopasowany do potrzeb. Jako szczególnie wartościowy oceniam fakt, że cele zawodowe wskazane przed rozpoczęciem sesji coachingowych zostały zrealizowane. Rekomenduję Panią Iwonę Firmanty jako trenera, coacha oraz doradcę w sprawach zawodowych oraz przy realizacji sesji coachingowych skoncentrowanych na obszar życia prywatnego.

Weronika Żukrowska, Specjalista HR, PSA Finance Polska Sp. z o. o.

WYBRANI KLIENCI:

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A., Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o., PSA Finance Polska Sp. z o.o, NIKON Polska Sp. z o.o., Iron Mountain Polska Sp. z o.o., Politechnika Wrocławska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, EDF Polska S.A.; Urząd Do Spraw Cudzoziemców; Ministerstwo Sprawiedliwości; Ministerstwo Skarbu Państwa; Ministerstwo Spraw Zagranicznych; Urząd Komunikacji Elektronicznej; Narodowy Bank Polski; Deutsche Bank; PZU S.A., T.U. Euler Hermes S.A; Royal Bank of Scotland; Open Finance; ING Lease, INTER POLSKA S.A.; MONDI Świecie S.A, Sony Poland Limited, PHILIPS Polska Sp. z o.o.; Robert Bosch Sp. z o.o., KGHM Polska Miedź S.A; 3M; IKEA S.A.; Bridgestone Stargard Sp. z o.o. Poland, INDITEX; Procter&Gamble Polska; NUTRICIA Polska Sp. z o.o., Trec Nutrition Sp. z o.o

 

ODWIEDŹ PROFILE IWONY FIRMANTY:

 

KONTAKT:

Kontakt

Możesz wysłać nam wiadomość i odpowiemy na nią jak najszybciej.

Pytania, wątpliwości? Chętnie Ci pomożemy!

Naciśnij ENTER aby wysłać

Chcesz otrzymywać powiadomienia o rabatach na szkolenia, nowych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera!

Dbamy o Twoją prywatność