Polska Izba Firm Szkoleniowych

Kolory osobowości

Poznaj siebie, Twój zespół, Twojego szefa oraz Twoich bliskich

Kolory osobowości 

Poznaj siebie, Twój zespół, Twojego szefa oraz Twoich bliskich

Zrozum swój potencjał i możliwości

Human Skills specjalizuje się w zakresie prowadzenia szkoleń otwartych, zamkniętych, coachingów i konsultacji z zakresu określania typologii stylów zachowań.

Bazujemy na wieloletniej sprawdzonej wiedzy naszych ekspertów – psychologów oraz certyfikowanych konsultatanów takich narzędzi jak Insight Dicovery, Extendend DISC itp.

Dowiedz się jaki jest Twój dominujący kolor naturalny i adoptowany, będący wynikiem dostosowania się do otoczenia.

Jakie są fundamenty podziału na typologię stylów zachowań?

Już Hipokrates zauważył, iż ludzi łączą podobne cechy charakteru. Obserwował różne wzorce zachowań. Doszedł do wniosków, iż gdy raz przyporządkujemy daną osobę do określonej grupy, to będzie można z dużym prawdopodobieństwem przewidywać jej zachowania i relacje. Podzielił ludzi według TYPÓW HUMORALNYCH. Wierzył, iż ludzie w każdym z czterech typów zachowują się w taki, a nie inny sposób – w skutek oddziaływania odmiennych fluidów w ich ciele.

Jakie są główne kolory?

Każdy z nas nosi w sobie dominujące energie. Zmieniają się one w wyniku doświadczeń oraz prób wyćwiczenia u siebie pożądanych zachowań.

Są to:

  1. CHOLERYK – ŻÓŁĆ (CZERWONY JUNGA) choleryzm odpowiadający według Hipokratesa za kontrolowanie gniewu (naturalny lider, bywa nieustępliwy).
  2. SANGWINIK – KREW (ŻÓŁTY JUNGA) – sangwinizm wiążący się z optymizmem i energią (otwarty, optymistyczny, lubi zabawę).
  3. MELANCHOLIK – CZARNA ŻÓŁĆ (NIEBIESKI JUNGA) melancholia oznaczająca poziom intelektualny oraz głębię (także ze skłonnością do depresji – lubi uporządkowane życie).
  4. FLEGMATYK – FLEGMA (ZIELONY JUNGA) flegmatyczność odpowiadająca za stabilność, spokój i bierność  (obserwuje z boku, dostosowuje się).

Jak możesz poznać kolory osobowości dzięki Human Skills?

  1. Weź udział w szkoleniu otwartym z zakresu komunikacji interpersonalnej. Tutaj znajdziesz szczegóły: KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA W BIZNESIE – jak się efektywnie komunikować z określonymi typami osobowości i trudnymi rozmówcami
  2. Umów się na indywidualną sesję life coaching.  Informacje o coachingu znajdziesz tutaj: Life coaching
  3. Zamów dla siebie lub dla Twojego zespołu szkolenie z wykorzystaniem np. narzędzia Extended DISC EXTENDED DISC– jak się komunikować, budować relacje i współpracować w oparciu o różne style myślenia i działania

Obejrzyj film przedstawiający kolory osobowości:

Quiz – poznaj swój dominujący kolor osobowości

Skontaktuj się z nami i dowiedź się co możemy dla Ciebie zrobić.

tel. (22) 22 42195, (22) 2242196 

email: biuro@humanskills.pl

Kontakt

Możesz wysłać nam wiadomość i odpowiemy na nią jak najszybciej.

Pytania, wątpliwości? Chętnie Ci pomożemy!

Naciśnij ENTER aby wysłać

Chcesz otrzymywać powiadomienia o rabatach na szkolenia, nowych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera!

Dbamy o Twoją prywatność