polska-izba-firm-szkoleniowych

Ewaluacja szkoleń

Działania ewaluacyjne po zrealizowanych projektach zarówno krótko jak i długoterminowych.

W ramach kompleksowej działalność Human Skills prowadzi również działania ewaluacyjne po zrealizowanych projektach zarówno krótko jak i długoterminowych.

W przypadku działań krótko terminowych proces ewaluacji opiera się na przygotowaniu ankiet poszkoleniowych zgodnie z założonym pierwotnie kryterium oraz ich opracowaniu w postaci raportu poszkoleniowego wraz z uwzględnieniem rekomendacji dotyczących dalszego rozwoju pracowników w organizacji.

Podczas ewaluacji duży nacisk kładziemy na przyrost wiedzy i umiejętności uczestników zestawiając je ze stanem przed i po szkoleniowym.

Dodatkowo oferujemy możliwość badania:

1. Net Promoter Score – pomiar lojalności Klientów / Uczestników szkoleń na podstawie krótkiego badania ankietowego dającego jednoznaczne wyniki. Badanie umożliwia ocenę podejmowanych dotychczas przez firmę działań rozwojowych a ponadto daje możliwość dalszego prognozowania. Badanie NPS w dużym stopniu zabezpiecza przed zafałszowanym wynikiem.

2. Success Case Method – badanie opierające się na takich elementach jak:

  • Wywiad z uczestnikami szkolenia dotyczący konkretnych umiejętności i zasobów wiedzy zdobytych podczas szkolenia. Badanie realizowane jest cyklicznie po szkoleniu lub projekcie rozwojowym.
  • Ankieta on-line lub telefoniczna dotycząca wiedzy i umiejętności zdobytych podczas szkolenia. Badacz weryfikuje na ile w subiektywnej ocenie uczestnika stosuje on w swoim życiu zawodowym konkretne umiejętności i techniki określone wcześniej programem szkolenia.
  • Przedstawienie zbiorczego raportu.
  • Możliwość określenia ROI po zrealizowanym szkoleniu.

Oferujemy również wsparcie w procesie tworzenia ankiet poszkoleniowych, po uprzedniej analizie potrzeb Klienta i określenia możliwie mierzalnych celów szkolenia / projektu.

W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu.

Zespół Human Skills

tel. (22)2242195, 2242196

Kontakt

Możesz wysłać nam wiadomość i odpowiemy na nią jak najszybciej.

Pytania, wątpliwości? Chętnie Ci pomożemy!

Naciśnij ENTER aby wysłać

Chcesz otrzymywać powiadomienia o rabatach na szkolenia, nowych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera!

Dbamy o Twoją prywatność