Polska Izba Firm Szkoleniowych

Teambuilding

buduj atmosferę i współpracę zespołową

Chcąc zaoferować Państwu rozwiązania alternatywne do standardowych programów szkoleniowych przygotowaliśmy niecodzienne projekty rozwojowe, które oprócz oryginalności i elementu zaskoczenia dla uczestników – integrują, uczą i pomagają budować współpracę.

To wspólne wyzwania, zadania oraz doświadczanie wspierają budowanie efektywnych zespołów i późniejszą realizację celów biznesowych. Jest to szczególnie ważne w kontekście efektywnej komunikacji, współpracy zespołowej, kreatywności, otwartości, budowania współodpowiedzialności.

INTEGROWANIE PRZEZ DZIAŁANIE, INTEGROWANIE PRZEZ MALOWANIE, TWÓRCZE DZIAŁANIE, GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

Oferujemy ciekawe, angażujące gry i aktywności dla pracowników, które rozwijają m.in. twórcze myślenie i kreatywne rozwiązywanie problemów. Uczestnicy biorą udział w indywidualnych, lub grupowych zadaniach, które wpływają na budowanie relacji, umiejętność współpracy zespołowe,j czy umiejętności chwalenia się własnymi osiągnięciami.

KARCIANE GRY COACHINGOWE

Nowatorski sposób połączenia eventu z edukacją i integracją zespołu. Także znakomity wstęp do szkoleń i procesów coachingowych – indywidualnych i grupowych. Event realizowany jest z trenerem Agnieszką Nadstawą.

WARSZTATY WOKALNE DLA ZESPOŁÓW

Event świetnie sprawdza się podczas szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych, a także wszelkiego rodzaju imprez firmowych i innych.

GRY TERENOWE, AKTYWNOŚCI W PLENERZE, OUTDOOR TEAM BUILDING, GRY SCENARIUSZOWE, AKTYWNE SPOTKANIA WARSZTATOWE

Gry terenowe są atrakcyjną odskocznią od biurowej codzienności. Uczestnicy w zupełnie nowym dla siebie otoczeniu biorą udział w zaprojektowanej specjalnie dla nich grze, która wymaga wzajemnej współpracy, pełnego zaangażowania i determinacji. Scenariusz gry jest zawsze dostosowany do oczekiwanych efektów naszego Klienta.

MOWY MOTYWACYJNE

Udział w projekcie przynosi pozytywne zmiany w sposobie pojmowania swoich własnych zasobów do radzenia sobie z wymaganiami otoczenia, ale również w relacjach z bliskimi oraz środowiskiem zawodowym, społecznym i zadaniowym.

Skorzystaj z zajęć teambuildingu w Human Skills

Poznaj propozycję szkoleń zamkniętych

Kontakt

Możesz wysłać nam wiadomość i odpowiemy na nią jak najszybciej.

Pytania, wątpliwości? Chętnie Ci pomożemy!

Naciśnij ENTER aby wysłać

Chcesz otrzymywać powiadomienia o rabatach na szkolenia, nowych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera!

Dbamy o Twoją prywatność