Polska Izba Firm Szkoleniowych

Wystąpienia publiczne i autoprezentacja

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia?

Wystąpienia publiczne i autoprezentacja są obecnie wyzwaniami większości z nas. 

Trema jest zjawiskiem psychologicznym, objawiającym się zaburzeniami funkcji fizjologicznych, poznawczo-emocjonalnych oraz behawioralnych, takich jak np. drżenie rąk. Jednak nie tylko łamiący się głos lub problemy z koncentracją mogą uniemożliwić profesjonalne zaprezentowanie swojej osoby, czy przekonanie odbiorców do zajmowanego przez nas stanowiska. Niewłaściwa postawa, mowa ciała sprzeczna z wypowiedzią, bądź niestaranna artykulacja również mogą utrudnić wzbudzenie pozytywnego odbioru i efektywnego przekazania treści. Tym samym może wpłynąć na to, że wystąpienia publiczne staną się horrorem.

Jeśli chcesz, by już nigdy nie pokonał Cię paraliżujący stres, a Twoi odbiorcy z prawdziwym zaangażowaniem słuchali wystąpienia publiczne od pierwszej do ostatniej minuty, skorzystaj z pomocy naszych trenerów!

Poszerzanie kompetencji z Human Skills

Przygotowane przez nas szkolenie z zakresu sztuki autoprezentacji oraz wystąpień publicznych pomoże Ci rozwiązać najczęstsze problemy związane z kreowaniem wizerunku, czy przemawianiem przed większym audytorium.

Zapoznamy Cię z wiedzą n.t. mowy ciała i jej wpływu na odbiorców, trickami stosowanymi przez profesjonalistów. Dowiesz się nad czym możesz popracować przygotowując się do rozmowy rekrutacyjnej, lub wystąpienia. Przygotujemy Cię także od strony technicznej – dowiesz się jak powinna wyglądać prawidłowa struktura wystąpienia i jak skutecznie wykorzystywać pomoce takie jak prezentacja multimedialna. Atutem naszych szkoleń jest to, że nie przedstawiamy jedynie suchych faktów. Z Human Skills czeka Cię praktyczna praca nad swoją postawą, gestykulacją, a także głośnością, czy tempem mówienia. Nowo zdobytą wiedzę wykorzystasz ćwicząc przed prawdziwym audytorium oraz kamerą, dzięki czemu będzie możliwe ocenienie jak widzą i odbierają Cię inni. Feedback otrzymany od trenera i współuczestników szkolenia pozwoli Ci poznać swoje mocne strony oraz obszary do rozwoju.

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie. Zwiększ swoją pewność siebie i zacznij odnosić sukcesy dzięki charyzmatycznym przemowom i wystąpieniom.

Zapisz się na szkolenie już dziś!

Poznaj program szkolenia: SZTUKA AUTOPREZENTACJI ORAZ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH.  Jak kreować wizerunek profesjonalisty i prowadzić profesjonalne wystąpienia (szkolenie z wykorzystaniem kamery).

Recommended Posts
Kontakt

Możesz wysłać nam wiadomość i odpowiemy na nią jak najszybciej.

Pytania, wątpliwości? Chętnie Ci pomożemy!

Naciśnij ENTER aby wysłać

Chcesz otrzymywać powiadomienia o rabatach na szkolenia, nowych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera!

Dbamy o Twoją prywatność