Polska Izba Firm Szkoleniowych

Monika Kantowicz-Gdańska

Monika Kantowicz-Gdańska

Trener HumanSkills- Monika Kantowicz-Gdańska

Konsultant/ Certyfikowany trener/Audytor

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi oraz public relations. Zajmuje się w szczególności badaniem i doskonaleniem organizacji, kształtowaniem marki i wizerunku pracodawcy. Szkoli i doradza w zakresie różnych aspektów polityki personalnej wpływających na przyciąganie pracowników do organizacji oraz kształtowanie ich motywacji i zaangażowania. Zrealizowała szereg projektów ukierunkowanych na zwiększanie efektów działań personalnych (projektowanie i realizacja audytów oraz tworzenie rekomendacji działań doskonalących). Prowadzi także warsztaty, szkolenia i wykłady z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz PR (kształtowanie wizerunku pracodawcy, komunikacja menedżerska, komunikacja wewnętrzna w organizacji, zarządzanie talentami, zarządzanie wiedzą     i inne obszary tematyczne). Projektuje programy motywacyjno-rozwojowe ukierunkowane na osiąganie określonych efektów biznesowych.

Jako niezależny konsultant i trener pracuje od 2006 roku. Z jej ekspertyzy skorzystali pracownicy i menedżerowie wielu firm, a wśród nich: Metro Group (Makro), Tesco Polska Sp. z o.o., TNT, Allianz, QXL Poland Sp. z o.o. (Allegro), Raiffeisen Bank Polska S.A., ING Bank Śląski, PKO BP, Volkswagen Bank Polska S.A., TP S.A., P4 Sp. z o.o. (Play), Polkomtel S.A., JTI Polska Sp. z o.o., Sanofi-Aventis Sp. z o.o., Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Scott Wilson, Passus     Sp. z o.o., UDT, PERN „Przyjaźń” S.A., Instanta Sp. z o.o., Urząd Marszałkowski w Łodzi, Górnośląskie Centrum Kultury, Akademia Organizacji Pozarządowych i Instytucji Publicznych, Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o., EXATEL S.A., Spomlek, COM4IT Sp. z o.o., PZOL Sp z o.o.. Swoją wiedzą dzieli się także ze studentami studiów podyplomowych PR i HR (m.in. Szkoła Główna Handlowa, Polska Akademia Nauk, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach).

Jest absolwentką Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego i Podyplomowego Studium Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz stypendystką Copenhagen Business School (studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i konsultacji). Ukończyła studia trzeciego stopnia (doktoranckie) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Kontakt

Możesz wysłać nam wiadomość i odpowiemy na nią jak najszybciej.

Pytania, wątpliwości? Chętnie Ci pomożemy!

Naciśnij ENTER aby wysłać

Chcesz otrzymywać powiadomienia o rabatach na szkolenia, nowych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera!

Dbamy o Twoją prywatność