Zarządzanie emocjami. O tym, jak skutecznie wracać do równowagi w oparciu o model 4 kroków NVC-obejrzyj nagranie.

Zaproszenie na bezplatny webinar zarządzanie emocjami NVC

Zarządzanie emocjami. O tym, jak skutecznie wracać do równowagi w oparciu o model 4 kroków NVC. Obejrzyj nagranie z webinaru z Dominiką Derewicz! Nagranie znajdziesz na dole tej strony!

Każdemu z nas zdarza się mieć tzw. gorszy moment, kiedy zdecydowanie łatwiej, niż zwykle można wytrącić nas z równowagi. Być może za nami kilka nieprzespanych nocy z uwagi na chore dziecko, może od miesiąca mamy taki nawał pracy, że jesteśmy w permanentnym napięciu, a może obiecaliśmy sobie, że od stycznia regularnie będziemy chodzić na siłownie, na której nie byliśmy ani razu, a już za dni kilka mamy marzec!

Jesteśmy wtedy bardziej wrażliwi i drażliwi na słowa, gesty i zachowania, a czasem reagujemy tak, że nawet sami siebie zaskakujemy.

Presja na samym sobie i poczucie winy mogą zdominować nasze myśli i emocje. Narastające i kumulujące się w nas napięcia, lęki, frustracje i obawy powodują pojawienie się reakcji wyeskalowanych, których sami do końca nie rozumiemy. Paradoksalnie, jedyne co może pomóc nam w tej sytuacji to zatrzymanie się i zadbać o siebie. I do tego zapraszamy serdecznie dzięki obejrzeniu webinarium z Dominiką Derewicz. Ta godzina to czas dla Ciebie.

To nagranie pozwala przyjrzeć się fenomenowi naszego mózgu.

Dowiesz się, skąd się biorą nasze reakcje w oparciu o podstawy neurobiologii i budowy mózgu. Będziesz mieć okazję poznać i doświadczyć kilku praktyk, które skutecznie pomagają wracać do równowagi, a co najważniejsze zawsze i wszędzie możesz po nie sięgnąć. Poznasz 2-3 minutowe praktyki oddechowe i mindfulness, które rozwijają umiejętność samoregulacji oraz nauczysz się 4 konkretnych kroków efektywnego przywracania poczucia wpływu w sytuacjach, które wydają się bez wyjścia.

Webinarium opiera się o wiedzę i praktykę z zakresu NVC, Nonviolent Communication, czyli w polskim tłumaczeniu komunikacji bez przemocy. Jest to metoda komunikacji interpersonalnej opracowana przez amerykańskiego psychologa Marshalla Rosenberga.

Jednym z istotnych elementów NVC jest model autoempatii w 4 krokach. Model autoempatii ma na celu pomóc nam w zwiększeniu świadomości własnych emocji i potrzeb oraz umożliwić podejmowanie bardziej świadomych i odpowiedzialnych decyzji.

Podczas nagrania lepiej poznasz, zrozumiesz i praktycznie doświadczysz korzyści płynących ze stosowania NVC w odniesieniu do siebie oraz naszego otoczenia: osobistego i zawodowego.

Sprawdź, co o webinarze „Zarządzanie emocjami. Jak skutecznie wracać do równowagi w oparciu o model 4 kroków NVC” mówią jego Uczestnicy!

Miałam przyjemność wziąć udział w szkoleniu i webinarze organizowanym przez Human Skills. W obydwu przypadkach spotkałam się z dużym profesjonalizmem, otwartością, serdecznością, dbałością o komfort i emocje. Obydwa wydarzenia zostały poprowadzone w bardzo merytoryczny sposób i udostępniły mi narzędzia do dalszej pracy nad interesującymi mnie obszarami, za co bardzo dziękuję.

MONIKA

Dzisiaj brałem udział w webinarze dot. 4 kroków NVC. Był to bardzo ciekawy webinar, szczególnie: jak interpretujemy sukces i porażkę, technika 3-1-6, model WAIT, lista uczuć i potrzeb, przykłady praktyczne użycia NVC, praktyka przywracania równowagi wewnętrznej i wpływu oraz neuroplastyczność mózgu:) Co było ciekawe z punktu widzenia Tygodnia mózgu i wykorzystania w praktyce zawodowej i życiu prywatnym.

MARCIN

Webinar prowadzony przez p. Dominikę Derewicz o radzeniu sobie z emocjami w oparciu o NVC to doskonała piguła z podpowiedziami i przykładami jak podołać sytuacji zadania na wczoraj lub kolejnej obiecywanej podwyżki. Ten webinar to świetny punkt wyjścia do świadomego postrzegania siebie i realizowania swoich potrzeb. Taka odnowa na wiosnę:)

IZABELA

Uczestniczyłam w webinarze „Zarządzanie emocjami w oparciu o model 4 kroków NVC”. Gorąco polecam ten webinar. Bardzo merytoryczna treść przekazana przez prowadzącą Panią Dominikę Derewicz. Rekomenduję udział w szkoleniach i Human Skills, które prowadzone są rzetelnie i profesjonalnie.

ANNA

Miałam przyjemność uczestniczyć w webinarze Zarządzanie emocjami w oparciu o model 4 kroków NVC, który oceniam bardzo dobrze. Świetnym rozwiązaniem była możliwość przećwiczenia tego w praktyce oraz pozostawienia czasu na koniec spotkania na odpowiedzi na pytania uczetników – po ich ilości było widać, że było to potrzebne. Dziękuję!

MONIKA

Z Human Skills pierwszą styczność miałam w ubiegłym roku będąc uczestnikiem stacjonarnego szkolenia – Asertywność w pracy. Dzisiaj miałam przyjemność wziąć udział w webinarze Zarządzanie emocjami w oparciu o model 4 kroków NVC. W obydwu przypadkach spotkałam się z dużym profesjonalizmem, otwartością, serdecznością, dbałością o komfort i emocje. Obydwa wydarzenia zostały poprowadzone w bardzo merytoryczny sposób i udostępniły mi narzędzia do dalszej pracy nad interesującymi mnie obszarami, za co bardzo dziękuję.

MONIKA

Webinar merytoryczny, treściwy i przekazany w sposób łatwy do przyswojenia.
Zasada 4 kroków – nie znałam tego sposobu radzenia sobie z sytuacjami.

ANNA

Super spotkanie, bardzo rozszerzające wiedzę o powodach naszych reakcji, webinarium przekroczyło moje oczekiwania, niesamowite kompendium wiedzy i fantastyczny jej przekaz.

EWA

Jestem bardzo zadowolona, jak  ze wszystkich kursów Human Skills.

Bożena

Bardzo dobrze, Obejrzałem wcześniej jedno z nagrań i to zachęciło mnie do zapisania się na jedno ze szkoleń i ten webinar
Myślę, że NVC nie jest czymś co zrewolucjonizuje moje życie. Jak większość teori ciężko jest je wdrożyć w życie. Często w sytuacjach stresowych nie możemy odłączyć się od sytuacji i na spokojnie jej przeanalizować. Bardzo przydatne jest natomiast zrozumienie tego jak działa nasz mózg i w jaki sposób sami generujemy sobie negatywne emocji.

TOMASZ

Cele i Korzyści

Obejrzyj nagranie z  webinarium „Zarządzanie emocjami. O tym, jak skutecznie wracać do równowagi w oparciu o model 4 kroków NVC.”, a dowiesz się:

 • Wzmocnisz wiedzę na temat podstaw neurobiologii i budowy mózgu oraz skutecznych sposobów zarządzania emocjami i przywracania się do równowagi.
 • Nauczysz się odróżniać swoją reakcje od odpowiedzi na daną sytuację, a tym samym nauczysz się świadomie zmieniać nawyki.
  Wzmocnisz umiejętność identyfikacji swoich uczuć i potrzeb oraz skuteczniejszego i samodzielnego przywracania się do równowagi i poczucia wpływu.
 • Świadomie zadbasz o swój dobrostan psychiczny.
 • Wzmocnisz kompetencje samoświadomości i samoregulacji, dzięki czemu lepiej poradzisz sobie na co dzień z wyzwaniami, stresem i presją.

Prowadząca wydarzenie:

Dominika Derewicz:

 • Psycholożka,
 • Akredytowana Business& Life Coach Inteligencji Emocjonalnej oraz Empatii NVC,
 • Certyfikowana Konsultantka badania odporności psychicznej MTQ PLUS,
 • Certyfikowana Konsultantka stylu przywództwa ILM 72 oraz talentów wg. Gallupa,
 • Wykładowca SWPS

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i konsultowaniu w branży e-commerce. Wspiera przedsiębiorców w tworzeniu kultury organizacyjnej opartej na empatii i high quality connections. Wzmacnia rozwój inteligencji emocjonalnej, pomagając liderom i zespołom w rozwijaniu kompetencji budujących efektywną współpracę opartą na zaufaniu, odpowiedzialności i autentyczności.
Dba o dobrostan psychiczny pracowników, wspierając w rozwoju umiejętności skutecznego radzenia sobie z wyzwaniami, stresem i presją.

Specjalizacja/ wybrane tematy szkoleniowe Trenerki:

 • Prowadzenie procesów life&business coaching – indywidualnych, zespołowych i grupowych.
 • Prowadzenie indywidualnych sesji empatycznych w modelu NVC (Nonviolent Communication, Marshall Rosenberg).
 • Opracowywanie i przeprowadzanie wykładów, webinarów, warsztatów i dedykowanych programów rozwojowych w modelu NVC dla przedsiębiorców, liderów i zespołów: Moc Empatii w Biznesie.
 • Prowadzenie indywidualnych sesji IFS (Internal Family Systems, Richard Schwartz).
 • Trzeci Wymiar Komunikacji. Program rozwijający kompetencje Konstruktywnej Komunikacji opartej na empatii.
 • Jak czerpać z potencjału konfliktu? program rozwijający kompetencje przywracania współpracy w sytuacjach konfliktowych.
 • Trening Rozwoju Umiejętności Empatycznych program rozwijający inteligencję emocjonalną.
 • Empatyczne Przywództwo program rozwijający umiejętności efektywnego zarządzania.
  I wiele więcej! 

Terminy

Zamów dla Twojej firmy szyte na miarę!
Już jesteśmy po realizacji szkolenia. Obejrzyj nagranie.

Program Szkolenia

Webinar „Zarządzanie emocjami. O tym, jak wracać do równowagi w oparciu o model 4 kroków NVC.” opiera się o 4 moduły:

 • Fenomen mózgu – skąd się biorą nasze reakcje?
 • Moc mindsetu – to jak to jest z tą szklanką?
 • 4 praktyki przywracające równowagę i obniżające poziom stresu.
 • Model autoempatii (4 kroki NVC) efektywnego przywracania poczucia wpływu.

 

 

Eksperci

Informacje Organizacyjne

Miejsce: Webinarium odbywa się na platformie Clikmeeting i nie wymaga instalowania dodatkowych programów. Przed udziałem w szkoleniu, na maila podanego podczas rejestracji, otrzymasz link do pokoju online.
Godziny: Godziny wydarzenia podane są w sekcji „Terminy”.
Wymagania techniczne: Udział w webinarium jest możliwy za pośrednictwem komputera, laptopa oraz telefonu komórkowego.
Przeglądarka www: logując się na szkolenie online, skorzystaj z przeglądarki Google Chrome lub Firefox.
Jak się przygotować? Rekomendujemy przygotowanie przestrzeni na robienie notatek (notatnik, długopis, laptop).

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

ul. Widok 18/2, 00-023 Warszawa

(22) 224 21 95

603 906 655

biuro@humanskills.pl

Mogą Ci się również spodobać

Zastanawiasz się, czy to webinarium jest dla Ciebie? Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów w bezpłatnej konsultacji:

(22) 224 21 95

Zadzwoń do nas

biuro@humanskills.pl

Napisz do nas