Styczeń, 2024

12Sty09:0016:00Szkolenie online Sprzedaż w modelu perswazyjnym WarszawaNaucz się korzystać z instrumentów i trików, jakie oferuje ekonomia behawioralna oraz poznaj perswazyjny model sprzedaży.09:00 - 16:00 OnlineZOBACZ WIĘCEJ

prospecting pozyskiwanie nowych klientów szkolenie

Opis szkolenia

Szkolenie „Sprzedaż w modelu perswazyjnym…” wprowadza Kursantów w arkana wiedzy z obszaru ekonomii behawioralnej, trenuje nowe techniki sprzedaży, jakie wprowadza do marketingu i biznesu perswazyjny model sprzedaży oraz pozwala sprzedawcom wejść w rolę projektanta wyborów podejmowanych przez klienta/kupującego. Rozwijana z powodzeniem od wielu lat ekonomia behawioralna uczy bowiem, jak wpływać na decyzje zakupowe klientów i skutecznie zachęcać ich do określonych zachowań, np. wyboru danego produktu. Przygotowane przez naszych ekspertów szkolenie ze sprzedaży w modelu perswazyjnym wyposaży Cię w najskuteczniejsze narzędzia nowoczesnej sprzedaży, jakie oferują psychologia społeczna, etyczna perswazja oraz ekonomia behawioralna. Szkolenie „Sprzedaż w modelu perswazyjnym” nauczy Cię rozpoznawania potrzeb klientów, dostosowywania technik sprzedaży do klientów oraz skutecznego stosowania Persuasive Selling Format, na którym opiera się perswazyjny model sprzedaży.

Kurs „Sprzedaż w modelu perswazyjnym z wykorzystaniem sprawdzonych koncepcji ekonomii behawioralnej” to szkolenie doskonalące umiejętności sprzedażowe dedykowane głównie handlowcom. Perswazja w sprzedaży ma bowiem kluczowe znaczenie – jak pokazuje praktyka, sprzedawcy zdolni do wpływania na decyzje zakupowe klientów, kreujący tzw. pilne potrzeby i wykorzystujący nauki behawioralne osiągają lepsze wyniki sprzedażowe i efektywniej powiększają grono lojalnych klientów o nowe osoby.

Szczegóły

Godziny szkolenia

(Piątek) 09:00 - 16:00

Miejsce szkolenia

Online

Dodaj komentarz

cztery × 5 =