RAZEM NA WYŻSZY POZIOM

Skorzystaj z letnich rabatów nawet do -25% na szkolenia otwarte!

letnia promocja

Chcesz wykorzystać wakacje do zaplanowania rozwoju zawodowego? Zarejestruj się na szkolenie z kolegą/koleżanką i skorzystaj z naszych letnich rabatów na szkolenia z kompetencji miękkich, efektywności osobistej, sprzedażowych, kompetencji menedżerów i wiele więcej. Jesteś menedżerem lub ekspertem HR? Wykorzystaj szansę na mądry rozwój kompetencji pracowników w Twojej firmie, oszczędzając budżet szkoleniowy na kolejne realizacje. 

Wszystkie tematy szkoleń znajdziesz tutaj 👉Harmonogram

Wybierz szkolenie otwarte on-line live lub szkolenie otwarte stacjonarne dla dwóch lub większej grupy osób. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na ten sam termin realizacji i zapłać mniej:

promocja

-15% przy zgłoszeniu dwóch osób

promocja20

-20% przy zgłoszeniu trzech osób

promocja25

-25% przy zgłoszeniu czterech osób

promocja_ekstra_rabat

Extra rabat dedykowany dla grup od 5 osób.

Zgłoszenia możesz dokonać w terminie od 24 czerwca do 2 września 2024 roku, wybierając dowolną datę szkolenia z Harmonogramu (nie tylko podczas wakacji, ale także na rok 2024 i 2025!)

Uczestnicząc w szkoleniu z kolegą/koleżanką z pracy zwiększysz swoje zaangażowanie i motywację do nauki, a także przyjemność z udziału w wydarzeniu. Ale to nie koniec korzyści!

Zacznij już dziś letnią przygodę z kompetencjami!

Na przykładzie zobrazujemy Ci jak korzystna jest nasza oferta rabatowa: 2-dniowe szkolenie „First Time Manager” w formie on-line live to inwestycja w wysokości 1565 zł netto.

Akcja rabatowa obejmuje całą ofertę szkoleń otwartych, a to oznacza, że możesz skorzystać z rabatów na każde szkolenie z naszego harmonogramu, niezależnie od tematyki i formy realizacji.

Sprawdź pełną ofertę szkoleń i skorzystaj z rabatów!👉Harmonogram

Regulamin akcji rabatowej

  1. Akcja rabatowa obowiązuje od 24 czerwca do 2 września 2024 roku.
  2. Akcja rabatowa dotyczy wszystkich szkoleń otwartych, zarówno on-line live, jak i stacjonarnych. Aby skorzystać ze zniżki, należy zarejestrować grupę na ten sam termin realizacji szkolenia.
  3. Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej wybranego szkolenia oraz  zgłoszenie mailowe na adres biuro@humanskills.pl 
  4. Zniżki dotyczą szkoleń realizowanych zarówno w okresie wakacyjnym, jak i w roku 2024 oraz 2025. Dokładne terminy są dostępne w Harmonogramie na stronie internetowej oraz na stronach poszczególnych szkoleń.
  5. W razie pytań dotyczących promocji, prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@humanskills.pl 

Sprawdź kategorie naszych szkoleń otwartych i wybierz temat idealnie pasujący do Twoich aktualnych wyzwań zawodowych. Zdobytą wiedzę natychmiast zastosujesz w praktyce!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie udzielimy odpowiedzi:

ZADZWOŃ: