Sale szkoleniowe w Human Skills

Nasze centrum szkoleniowo-doradcze Human Skills położone w Warszawie na historycznej ulicy Widok oferuje dwie sale szkoleniowe: Salę Dużą oraz Salę Małą. Mieścimy się w jednej z zabytkowych kamienic z przełomu XIX i XX w., która przetrwała okres wojenny i dziś tworzy niepowtarzalny klimat w samym sercu miasta.

SALE SZKOLENIOWE

Human Skills Firma Szkoleniowa

Nasza Sala Duża może pomieścić do 12 osób i wyposażona jest w komfortowe krzesła, stoły, system klimatyzacji oraz sprzęt multimedialny (projektor). Do dyspozycji mamy także 2 duże flipcharty wraz z markerami. Dzięki temu wyposażeniu szkolenia i prezentacje odbywające się w dużej sali konferencyjnej są profesjonalne i wygodne.

Sala Mała, z kolei, jest idealnym miejscem do prowadzenia spotkań w kameralnej grupie, składającej się z 4 uczestników oraz trenera/ki. Stanowi także doskonałą przestrzeń do sesji coachingowych i mentorskich. Jeśli wymagana jest większe pomieszczenie, Sala Mała może zostać połączona z Salą Dużą, tworząc strefę wypoczynku, tzw. Strefę Chill. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy zyskują przestrzeń by odpocząć, omówić indywidualne kwestie lub napić się kawy w wygodnym fotelu.

Całe centrum szkoleniowo-doradcze Human Skills posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu o stabilnym i szybkim łączu. 

W naszym centrum szkoleniowym znajduje się także kuchnia, która jest dostępna dla uczestników szkoleń. Kuchnia urządzona jest w stylu francuskim i wyposażona w ekspres do kawy oraz wszystkie niezbędne naczynia serwisowe. Uczestnicy mogą w międzyczasie odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie i koncentrację podczas szkoleń czy warsztatów.
Mieścimy się w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy, przy stacji metra Centrum. Ułatwia to szybki dojazd zarówno mieszkańcom Warszawy, jak i uczestnikom przyjeżdżającym z innych miast. Wokół centrum szkoleniowego znajduje się miejska strefa parkowania płatnego, jednak rekomendujemy pozostawienie samochodu na pobliskim, wielkopowierzchniowym płatnym parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki.

Serdecznie zapraszamy do naszego centrum szkoleniowego, gdzie dbamy o każdy detal, aby uczestnicy w komfortowej atmosferze przyswajali nową wiedzę i umiejętności.

Interesuję Cię wynajęcie naszej przestrzeni w Warszawie do realizacji własnych projektów warszatowo-szkoleniowych?

Zapraszamy Cię do kontaktu mailowego na adres sekretariat@humanskills.pl lub telefonicznego +48 603 906 655

SALA SZKOLENIOWA DUŻA ORAZ SALA COACHINGOWA MAŁA.

Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe Human Skills u zewnętrznych partnerów.

Szkolenia otwarte lub szkolenia zamknięte realizowane przez Human  Skills mogą odbywać się także w centrach konferencyjno- szkoleniowych naszych partnerów. Wybieramy lokalizacje przyjazne zarówno mieszkańcom Warszawy, jak i osób spoza miasta. Każdy z obiektów dysponuje piękną i świetnie wyposażoną przestrzenią do realizacji szkolenia, a także komfortowego relaksu czy lunchu. 

Propozycja realizacji szkolenia na Starym Mieście w Warszawie.

Workin Senatorska to przestrzeń łącząca nowoczesność z tradycją. Budynek znajduje się w malowniczym otoczeniu warszawskiego Starego Miasta w samym centrum Warszawy. W budynku znajduje się 5 sal konferencyjnych ze sprzętem multimedialnym, flipchartem oraz ultraszybkim łączem internetowym, które idealnie nadają się na szkolenia i warsztaty.

Sale są w stanie pomieścić od 8 osób do 40 osób, są wyciszone, co dodatkowo podnosi komfort oraz jakość przeprowadzanych szkoleń i warsztatów, zapewniając prywatność wypowiedzi. Znajduje się w nich również dostęp do multimediów oraz ultraszybkiego Internetu oraz nowoczesnej metody HyFlex (połączenie offline+online): z wykorzystaniem sprzętu do wideokonferencji, video streamingu lub za pomocą np. ZOOM.
Sale Workin Senatorska są położone blisko metra oraz linii tramwajowych i autobusowych, dzięki czemu uczestnicy mogą swobodnie dostać się z każdej części miasta. Blisko znajdują się również dworce PKP.

W Workin znajdują się również pufy, huśtawki, wygodne fotele i kreatywne oświetlenie, dzięki czemu uczestnicy mogą poczuć się komfortowo i swobodnie podczas całego szkolenia/warsztatu.
Przy budynku znajduje się wiele restauracji i kawiarni, co może być dodatkowym atutem w wyjściu na Lunch lub integracji grupy.

Propozycja realizacji szkolenia na ul. Aleje Jerozolimskie w Warszawie.

Centrum konferencyjno – szkoleniowe Golden Floor w Warszawie znajduje się w nowoczesnej, biznesowej części Warszawy przy Alejach Jerozolimskich. W środku znajduje się 5 sal z dostępem do światła dziennego, każda wyposażona jest w projektor, ekran, flipchart i Internet bezprzewodowy. W największych salach znajduje się również nowoczesny system nagłaśniający. Dodatkowo sale wyposażone są standardowo w system ścian mobilnych, co umożliwia np. swobodną pracę w grupach warsztatowych.

Centrum Golden Floor Eurocentrum udostępnia również przestarzeń restauracyjną, z której uczestnicy szkoleń i warsztatów mogą skorzystać w czasie Lunchu. Dodatkowym atutem jest również możliwość skorzystania z przerwy kawowej w wyznaczonej strefie blisko sal.
Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji zarówno dla mieszkańców Warszawy, jak i dla osób mieszkających poza Warszawą. Koło centrum szkoleniowego znajduje się parking naziemny, linie autobusowe oraz stacja pociągów oraz SKM – Warszawa Zachodnia.
To, co wyróżnia tę lokalizację, to połączenie ekologii z nowoczesnością – w budynku znajduje się innowacyjna strefa zieleni.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie udzielimy odpowiedzi:

ZADZWOŃ: