Sale szkoleniowe w Human Skills

Nasze centrum szkoleniowo-doradcze Human Skills położone w Warszawie na historycznej ulicy Widok oferuje dwie sale szkoleniowe: Salę Dużą oraz Salę Małą. Mieścimy się w jednej z zabytkowych kamienic z przełomu XIX i XX w., która przetrwała okres wojenny i dziś tworzy niepowtarzalny klimat w samym sercu miasta.

SALE SZKOLENIOWE

Human Skills Firma Szkoleniowa

Nasza Sala Duża może pomieścić do 12 osób i wyposażona jest w komfortowe krzesła, stoły, system klimatyzacji oraz sprzęt multimedialny (projektor). Do dyspozycji mamy także 2 duże flipcharty wraz z markerami. Dzięki temu wyposażeniu szkolenia i prezentacje odbywające się w dużej sali konferencyjnej są profesjonalne i wygodne.

Sala Mała, z kolei, jest idealnym miejscem do prowadzenia spotkań w kameralnej grupie, składającej się z 4 uczestników oraz trenera/ki. Stanowi także doskonałą przestrzeń do sesji coachingowych i mentorskich. Jeśli wymagana jest większe pomieszczenie, Sala Mała może zostać połączona z Salą Dużą, tworząc strefę wypoczynku, tzw. Strefę Chill. Dzięki temu rozwiązaniu uczestnicy zyskują przestrzeń by odpocząć, omówić indywidualne kwestie lub napić się kawy w wygodnym fotelu.

Całe centrum szkoleniowo-doradcze Human Skills posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu o stabilnym i szybkim łączu. 

W naszym centrum szkoleniowym znajduje się także kuchnia, która jest dostępna dla uczestników szkoleń. Kuchnia urządzona jest w stylu francuskim i wyposażona w ekspres do kawy oraz wszystkie niezbędne naczynia serwisowe. Uczestnicy mogą w międzyczasie odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie i koncentrację podczas szkoleń czy warsztatów.
Mieścimy się w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy, przy stacji metra Centrum. Ułatwia to szybki dojazd zarówno mieszkańcom Warszawy, jak i uczestnikom przyjeżdżającym z innych miast. Wokół centrum szkoleniowego znajduje się miejska strefa parkowania płatnego, jednak rekomendujemy pozostawienie samochodu na pobliskim, wielkopowierzchniowym płatnym parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki.

Serdecznie zapraszamy do naszego centrum szkoleniowego, gdzie dbamy o każdy detal, aby uczestnicy w komfortowej atmosferze przyswajali nową wiedzę i umiejętności.

Interesuję Cię wynajęcie naszej przestrzeni w Warszawie do realizacji własnych projektów warszatowo-szkoleniowych?

Zapraszamy Cię do kontaktu mailowego na adres sekretariat@humanskills.pl lub telefonicznego +48 603 906 655

SALA SZKOLENIOWA DUŻA ORAZ SALA COACHINGOWA MAŁA.