Program Klient VIP

Drodzy Klienci,

w związku z tym, że jesteśmy zespołem, który kieruje się relacyjnym podejściem do obsługi Klientów, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę cenową naszych usług szkoleniowych. Chcielibyśmy w ten sposób docenić decyzję o wyborze firmy Human Skills jako stałego dostawcę szkoleń w swojej firmie.

Czym jest Program dla Klientów VIP Human Skills?

Program dla Klientów VIP Human Skills jest ofertą specjalną, która staje się podłożem współpracy
i relacji:

  • Klienci VIP traktują nas jako swojego stałego dostawcę i zwracają się do nas w przypadku pojawienia się potrzeb szkoleniowych.
  • Jako dostawcy dbamy o potrzeby szkoleniowe naszych Klientów i proponujemy im specjalną, dedykowaną cenę naszych usług.

Jak zostać Klientem VIP?

Klientem VIP zostajesz po 5 zgłoszeniu siebie lub pracownika z firmy, w której pracujesz na szkolenie otwarte w Human Skills w danym roku kalendarzowym.

Co zyskujesz jako Klient VIP?

  • Jako Klientowi VIP, przysługuje każdemu pracownikowi z Twojej firmy, każdorazowy rabat na udział w szkoleniu otwartym w wysokości 25 % od ceny katalogowej usługi. Rabat jest ważny przez cały 2020 rok i może zostać wykorzystany również na zakup z budżetu 2020r. szkoleń realizowanych w terminach 2021 roku.
  • Oferujemy stałą opiekę w zakresie usług szkoleniowych – konsultacje dotyczące szkoleń, telefoniczne oraz mailowe.
  • Informujemy na temat bieżących programów oraz proponujemy dopasowane do potrzeb rozwiązania szkoleniowe.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Human Skills

e-mail: biuro@humanskills.pl

telefon: (22) 224 21 95/ (22) 224 21 96