Dominika Łysio

Trener. Coach. Licencjonowany Konsultant Talentów Gallupa. Prowadzi szkolenia i sesje w języku polskim oraz angielskim.

Dominika Łysio

PROFIL TRENERKI:

  • Konsultantka rodzinna, tutorka i trenerka. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe i warsztaty.
  • Specjalizuje się w odkrywaniu talentów Gallupa wśród dorosłych oraz nastolatków i młodzieży uczącej się w szkołach średnich i na studiach. Jest również podcasterką, a jej audycja to Talenty Dużych i Małych.
  • Posiad Certyfikat Tutora I stopnia Collegium Wratislaviense oraz jest Certyfikowanym Coachem Mocnych Stron Instytutu Gallupa. Mój profil w bazie Gallupa.
  • Zawodowo przez wiele lat była związana z obszarem szkoleń i rozwoju pracowników, a także oceny pracowniczej. Pracowała w działach HR w firmach w Polsce i Wielkiej Brytanii. Widząc, jak wiele może zmienić działanie szkoleniowe dla osób dorosłych na poziomie firmy i zespołów, postanowiła te doświadczenia wykorzystać pracując indywidualnie z młodymi osobami i ich rodzinami.
  • Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi na University of West London (Master’s Degree, Human Resources Management- level 7). Wcześniej studiowała na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie otrzymała Magisterium z Ekonomii.

SPECJALIZACJA COACHINGOWA: kariera, edukacja, coaching dla kadry kierowniczej, rodziny, menedżerowie, rodzicielstwo, małe firmy/przedsiębiorcy, studenci/młodzież, zespoły.

JĘZYK COACHINGU: angielski (Wielka Brytania), polski.

Szkolenia ON-LINE oraz Szkolenia OTWARTE Stacjonarne w Warszawie prowadzone przez tego trenera: