Dominika Nawrocka

Ekspertka i edukatorka finansowa. Autorka książek, przedsiębiorczyni i inwestorka.

Dominika Nawrocka

DOMINIKA NAWROCKA

Autorka programów edukacyjnych; Ekspertka finansów osobistych; Założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej

Profil Trenera:

 • Uczy jak radzić sobie lepiej z finansową częścią życia, jak skutecznie zarządzać budżetem domowym, planować wydatki, zarabiać więcej i inwestować.
 • Prowadzi szkolenia, webinaria, spotkania edukacyjne. Tworzy książki, e-booki, programy edukacyjne online, konsultacje i kursy online.
 • Wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet „Kobieta i Pieniądze”, gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi.
 • Autorka dwóch książek „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet’ i „Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia” oraz innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych.
 • Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.
 • Inicjatorka Ruchu Społecznego Kobiet Edukujących Się Finansowo.
 • Autorka Programów Edukacyjnych Z Zakresu Finansów Osobistych.

SPECJALIZACJA/PROWADZONE TEMATY SZKOLENIOWE:

 • Jak prowadzić dobrze budżet domowy?
 • Jak pożyczać pieniądze z głową?
 • Jak oszczędzać pieniądze?
 • Jak zabezpieczyć finansowo rodzinę?
 • Jak zadbać o swoją emeryturę?

WYBRANI KLIENCI TRENERA:

GlaxoSmithKline plc, BNP Paribas Bank Polska, Deloitte, Santander Bank Polska, Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, ING Bank Śląski, Bank Millennium, Colliers, ABB,

Go Beyond Investing, Netto, State Street, Grupa Żywiec, Hebe, Alior Bank, Intel.

REKOMENDACJE:

Patrycja Rode, Specjalistka ds. Employer Brandingu Euvic Sp. z o.o.

Zdecydowaliśmy się zaprosić Dominikę Nawrocką do naszego projektu dla pracowników ze względu na specjalizację w tematyce finansów osobistych, pozytywnym i profesjonalnym pierwszym kontakcie. Jej przygotowanie merytoryczne i charyzma na spotkaniu online sprawiły, że mamy na koncie kolejne dobre spotkanie. Za Dominiką przemawia doświadczenie i wiedza oraz niezwykła umiejętność przekazywania jej innym.”

 Wioletta Eychter Starszy Manadżerka ds. personalnych Jeromino Marting Drogerie i Farmacja HEBE

Wydarzenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, a treść została dopasowana do oczekiwań odbiorcy. Pomimo trudnej tematyki, szkolenie zostało przeprowadzone w lekki i zrozumiały dla uczestników sposób. Z przyjemnością polecamy korzystanie z usług firmy i chętnie podejmiemy ponownie współpracę z Panią Dominiką Nawrocką.”

Malwina Faliszewska L&D, D&I Senior Manager at Deloitte

Dominika jest ekspertką od edukacji finansowej. Bardzo przystępnie i konkretnie pokazuje w jaki sposób zarządzać finansami. Uczestniczki szkolenia, które poprowadziła Dominika w naszej firmie były bardzo zadowolone. Otrzymały konkretną wiedzę i praktyczne porady do zastosowania od zaraz. Polecam szkolenia Dominiki – są nie tylko bardzo dobre merytorycznie, ale także prowadzone w świetnej atmosferze.”

Szkolenia ON-LINE oraz Szkolenia OTWARTE Stacjonarne w Warszawie prowadzone przez tego trenera:

Szkolenia ZAMKNIĘTE prowadzone przez tego trenera: