Katarzyna Bąkowicz

Trenerka/ Coach/ Konsultantka/ Logopedka

Katarzyna Bąkowicz

W biznesie współpracuje z kadrami zarządzającymi oraz zespołami pracowników, szkoląc z komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej oraz prezentacji, budując wizerunek organizacji (PR, CSR), wspierając liderów indywidualnymi procesami rozwojowymi. Pomaga w planowaniu kariery zawodowej i osiąganiu sukcesu.

Media zna „od podszewki”.

Rekrutuje i przygotowuje do pracy mikrofonowej dziennikarzy radiowych i telewizyjnych, konsultuje aktorów i wokalistów (dykcja, emisja głosu). Prowadzi i produkuje programy, współtworzyła jedną ze stacji radiowych, pełniąc w niej funkcję dyrektora programowego.

Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie opracowując strategie wizerunkowe i prowadząc konsultacje medialne. Przygotowuje osoby ze sfery publicznej do wystąpień, prezentacji oraz kontaktów z dziennikarzami.

Drogę zawodową rozpoczęła jeszcze w czasie studiów w 2002 roku, prowadząc indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne oraz warsztaty.  Współpracowała z placówkami oświatowymi, medycznymi oraz biznesowymi, co poszerzyło jej doświadczenie i kompetencje zawodowe. Zaowocowało to własnym modelem pracy, opartym na zmaksymalizowanym dostosowaniu do Klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Skuteczność osiąga poprzez różnorodność stosowanych narzędzi: coaching, mentoring, trening i szkolenie. A wszystko to połączone w nieszablonowej formie zestawionej z etyką i poufnością pracy.

SPECJALIZACJA W HUMAN SKILLS:

KWALIFIKACJE:

  • Akademia Pedagogiki Specjalnej w  Warszawie – logopedia.
  • Uniwersytet Gdański – emisja głosu.
  • APP Warszawa – psychoterapia.
  • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie– coaching.
  • Uniwersytet Warszawski – doktorka nauk o komunikacji społecznej i mediach.

WYBRANI KLIENCI:

TVN, TVP, POLSAT, Polskie Radio, Enea, Energa, Microsoft, White&Case, Agencja Mienia Wojskowego, K2, Accord Healtcare, Deloitte Advisory, Kapsch Telematic, ARiMR, POT,  Orsted, Bureau Veritas, Fresh Interactive, Henkel, SGH, Politechnika Warszawska, Deloitte Advisory Sp. z o.o., Materna Communications, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Boiron S.A.

Przeczytaj artykuły tego trenera: