Natalia Kościuk

Trenerka sprzedaży. Konsultantka biznesowa.

Natalia Kościuk

PROFIL TRENERA:

Z wykształcenia hungarystka i manager sportowy – to niecodzienne połączenie pozwoliło jej zdobywać unikatowe doświadczenia przy międzynarodowych projektach m.in UEFA EURO 2012. Jako dyrektor sprzedaży portalu Sport.pl realizowała mediowe projekty reklamowe dla marek takich jak PKN Orlen, Continental, VISA, Polkomtel.

Współpracowała z firmami szkoleniowymi, magazynem My Company Polska oraz Fundacją Przedsiębiorczości Tax Care. Mentorka w międzynarodowym programie QUEEN Innovation Challenge. Trenerka przedsiębiorczości w Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych. Laureatka plebiscytu Top 15 Kobiet Sukcesu w kategorii „Biznes i marketing”.

W ramach swojej działalności trenerskiej „odczarowuje sprzedaż” i zmienia postrzeganie roli handlowca. Prowadzi angażujące i interaktywne warsztaty z nastawieniem na zrozumienie roli sprzedawcy i komunikację z klientem a nie techniki i skrypty sprzedażowe.

Współprowadzi z mężem międzynarodowy e-commerce motoryzacyjny działający na kilku rynkach. Jest czynnym praktykiem sprzedaży poprzez codzienną obsługę klientów z całego świata w 4 językach. W każdej wolnej chwili ucieka z całą rodziną na ukochany Cypr.

SPECJALIZACJA/PROWADZONE TEMATY SZKOLENIOWE:

  • Sprzedaż i obsługa klienta.
  • Dobra oferta sprzedażowa.
  • Komunikacja biznesowa – firmowe social media.
  • Prospecting – skuteczne pozyskiwanie nowych kontaktów.
  • Trudny klient i obsługa reklamacji.
  • Dobre praktyki w wewnętrznej pracy zespołu sprzedażowego.
  • Warsztaty z pisania dobrych maili biznesowych.

WYBRANI KLIENCI TRENERA:

DotMedia, Grupa Arche, Halo tu ziemia – pomoce edukacyjne, Pani buduje karierę, Cosmetics by Marta, Rajapack Sp. z.o.o, HOPI Polska, SDV Polska Sp. z o.o, PKN Orlen, Continental, VISA, Polkomtel.

OPINIE: 

Bardzo wartościowe webinaria jak urzeczywistnić sprzedaż. Prowadząca – Natalia Kościuk – ciekawie przedstawiła tematykę klientów zwodzących za nos, opóźniających sprzedaż. W tak krótkim czasie dała też przynajmniej kilkanaście rad i wskazówek jak ten proces usprawnić, jak unikać takich kontrahentów i sytuacji. Polecam!

Weronika Sawicka

Szkolenia Human Skills zawsze są trafione w punkt, dzisiejszy Webinar „Syreni śpiew w sprzedaży” zawierał dużo cennych uwag co na pewno wykorzystam w swojej pracy. Uwielbiam słuchać ludzi z pasją, którzy prowadzą takie spotkania i zawsze chętnie do nich wracam. Zdarzyło się również, że 2-3 razy wysłuchałam tego samego nagrania aby wyciągnąć z nich jak najwięcej dla siebie. Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania. Serdecznie polecam 🙂

Małgorzata Glapik

Brałam udział w webinarze dot. sprzedaży. Doświadczenie prowadzącej było ogromną wartością. Zdobywa wiedza dot. pracy z klientem, edukowania klienta ale też asertywnej komunikacji w działaniach sprzedażowych, pomoże mi świadomie podejmować strategiczne decyzje i planować procesy.

Ewa Hys Doradztwo & Zarządzanie

Bardzo dobry webinar! Super piguła wiedzy od Natalia Kościuk dziękujemy i oby do zobaczenia 🙂

Karolina Kołodziejska

Sprawdź styl trenerski i obejrzyj webinar

Trenerka podczas realizacji naszych szkoleń: