Extended DISC

ANALIZA INDYWIDUALNA, ANALIZA ZESPOŁU, OCENA 360.

Dowiedz się, do którego z 4 stylów zachowania jest Ci najbliżej!

extended disc

Komunikacja interpersonalna jest jednym z najważniejszych procesów w życiu każdego człowieka, dlatego decyduje również o sukcesach w każdej firmie. Test DISC to nowoczesne narzędzie, które sprawia, że o te sukcesy łatwiej będzie walczyć ludziom tworzącym Twoją organizację. 

Skorzystaj z rzetelnego Systemu Extended DISC®, czyli pakietu narzędzi diagnostycznych do określania nasilenia stylów zachowania. DISC test stał się ogromnie popularny na całym świecie i sięgają po niego najsilniejsze marki i organizacje. Wynika to przede wszystkim z korzyści, jakie oferuje Extended DISC – test jest szybki, rzetelny i może mieć bardzo szerokie zastosowanie. Metoda DISC może być przydatna m.in. w obszarze rekrutacji, w planowaniu ścieżek kariery, coachingu i mentoringu.

Już ponad 1700 firm w Polsce skorzystało z Extended DISC!

Test online po polsku umożliwia jeszcze szybsze i łatwiejsze badanie, a rosnące grono polskich ekspertów będących certyfikowanymi konsultantami narzędzia, którzy tworzą kadrę Human Skills bez przeszkód i z licznymi sukcesami wspiera również nasze krajowe firmy i ich pracowników.

Poznaj 4 style zachowania DISC:

Dowiedz się więcej o modelu Extended DISC:

 • Analizy behawioralne Extended DISC wykorzystują jako podstawę teoretyczną czterostrefowy model ludzkich zachowań znany powszechnie pod nazwą DISC. Test DISC może być pomocny do opisu m.in. stylu komunikacji, naturalnego stylu zachowania czy definiowania obszarów do rozwoju pracowników.
 • DISC bazuje na teorii wybitnego szwajcarskiego psychiatry i psychologa, Carla Gustava Junga i w przejrzysty sposób opisuje naturalne sposoby reakcji poszczególnych osób na to, co dzieje się w ich otoczeniu, w pracy i w sferze prywatnej.
 • Jednym z najbardziej znanych narzędzi tego systemu jest analiza indywidualna Extended DISC – test z nią powiązany wykorzystuje się wówczas do badania modelu zachowania konkretnej osoby. Model DISC test traktuje jako wstęp do pogłębionej o nieuświadomione badanemu elementy analizy jego zachowania i preferencji.
 • Model nie klasyfikuje ludzi na dobrych i złych ani nie ogranicza możliwości rozwoju jednostki, w którymkolwiek kierunku lub środowisku pracy.
 • Model i dedykowany mu Extended DISC test umożliwia zarówno analizy indywidualne, jak i grupowe – np. całych zespołów, dzięki temu metoda DISC może stanowić zarówno wsparcie dla rozwoju osobistego, jak i zwiększać potencjał całych organizacji.
 • Tylko certyfikowani dostawcy i trenerzy oferują dostęp do narzędzi modelu i korzyści płynących z analizy Extended DISC. Test online po polsku udostępniany przez pracujących w Human Skills certyfikowanych konsultantów systemu Extended DISC jest jednym z najprostszych sposobów na uzyskanie korzyści z nowatorskich i rzetelnych analiz metody DISC.

Firma Human Skills jest certyfikowanym dostawcą i konsultantem narzędzia. Oferujemy udział w szkoleniach oraz sesjach indywidualnych z certyfikowanym konsultantami.

Dlaczego warto skorzystać z modelu?

 1. Extended DISC Analiza Indywidualna, czyli badanie jednej osoby oparte o standaryzowany test DISC, cieszy się największą popularnością wśród wszystkich narzędzi tego typu.
 2. Analizy oparte o wyniki ujawnione w DISC test mogą opisywać m.in. naturalny styl zachowania, styl komunikacji, sposób podejmowania decyzji, mocne strony, to, co motywuje, a co demotywuje daną osobę. To od potrzeb badanego i celów analizy zależy, jakie obszary pomoże zdiagnozować model DISC. Test może także zostać wykorzystany jako narzędzie samorozwoju, wskazując potencjalne obszary do pracy nad sobą. Informacje te zaprezentowane są w sposób, który umożliwi ich wykorzystanie dla zwiększenia efektywności własnego działania.
 3. Analiza Indywidualna jest samooceną. Tym, co odróżnia Analizę Indywidualną i Extended DISC test od innych narzędzi oceny, jest to, że głębiej mierzy nieuświadomiony poziom zachowań, by zniwelować wpływ otoczenia zewnętrznego. W praktyce oznacza to, że wyniki pokazują, kim właściwie respondent jest, nie zaś, jaki wydaje się mu, że powinien być w obecnym środowisku pracy. W rezultacie raport identyfikuje prawdziwe mocne strony oraz potencjalne obszary do doskonalenia, pozwalając na coraz skuteczniejsze działanie. Metoda DISC zachowuje więc bardzo wysoki stopień obiektywizmu i rzetelności.
 4. Wypełnienie testu zajmuje zaledwie ok. 8-10 minut.
 • Kwestionariusz Analizy Indywidualnej Extended DISC został adaptowany kulturowo oraz walidowany statystycznie dla polskiej populacji. To powoduje, że każda firma działająca nad Wisłą może dziś zwiększać swój potencjał dzięki Extended DISC. Test online (po polsku) to proste w obsłudze i szybkie narzędzie. Wszystko to sprawia, że Extended DISC jest z powodzeniem stosowany w Polsce już od ponad 15 lat przez ponad 1300 organizacji, w takich obszarach jak:

+ Rekrutacja
+ Budowanie ścieżek kariery
+ Awanse wewnętrzne
+ Coaching i mentoring
+ Programy rozwoju umiejętności przywódczych
+ Szkolenia z zakresu komunikacji
+ Szkolenia z zakresu sprzedaży i negocjacji
+ Szkolenia z zakresu obsługi klienta

Analiza indywidualna EXTENDED DISC:

 • Badanie (test DISC) można zamówić jedynie u certyfikowanych dostawców/konsultantów, takich jak Human Skills
 • Po zamówieniu badania otrzymasz fakturę proforma do opłaty. Zawiera ona koszt badania oraz koszt sesji z certyfikowanym konsultantem Extended DISC. Test powinien zostać przeanalizowany przez fachowca, aby oferował on prawidłowe rezultaty badania.
 • Jeżeli w Twojej organizacji pracuje osoba, która jest certyfikowanym konsultantem i zna model DISC, test możesz zamówić jako samodzielną usługę (możesz zamówić samo badanie), o ile na 100% odbędzie się sesja feedbackowa z ekspertem posiadającym wiedzę o właściwej interpretacji Twoich wyników.
 • Koszt badania uzależniony jest od ilości zakupionych badań.
 • Aktualny cennik za jedno badanie (Extended DISC test) to 590 zł netto +23% VAT. Do tej ceny należy doliczyć koszt czasu pracy certyfikowanego konsultanta – w zależności od poziomu doświadczenia zawodowego oraz specjalizacji jest to przedział cenowy dodatkowo między 400 a 800 zł netto za interpretacje raportu. 
 • Po otrzymaniu wpłaty, następnego dnia otrzymujesz zabezpieczony hasłem link do badania na podany adres email.
 • Po wykonaniu przez Ciebie badania, dedykowany konsultant otrzymuje Twój raport.
 • Następnie zostaje ustalony termin sesji feedbackowej – również online. Twój raport otrzymujesz chwilę przed lub podczas sesji, aby uniknąć błędnej samodzielnej interpretacji profili oraz Twojego diamentu.
 • Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda przykładowy raport, jaki oferuje metoda DISC, daj nam znać – prześlemy raport szkoleniowy na wskazany przez Ciebie adres email.
 • Oferujemy ekspercką i kompleksową obsługę Extended DISC: test online (po polsku) z wyczerpującą analizą jego wyników przeprowadzoną przez certyfikowanego konsultanta o dużym doświadczeniu w pracy z powyższym modelem.

Analiza zespołu, mapa zespołu EXTENDED DISC:

 • Analiza Zespołu jest narzędziem, które łączy indywidualne wyniki członków zespołu w jeden raport opisujący dynamikę zespołu, wskazujący na jego mocne strony oraz potencjalne braki. Raport stworzony na podstawie wyników potwierdzonych przez test DISC pokazuje także, jak członkowie danego zespołu dopasowują swoje zachowania do obecnego środowiska pracy.
 • Najczęściej stosuje się tę aplikację do pracy z konkretnym zespołem, jednak Analiza Zespołu DISC (test wykonywany dla wielu badanych w tym samym czasie) jest w stanie uwzględnić w raporcie wyniki niemal nieograniczonej liczby osób. W rezultacie pozwala naszym Klientom na wykonywanie kompleksowych analiz całych organizacji w bardzo efektywny pod względem kosztów sposób. Na tym poziomie Analiza Zespołu wpisana w model DISC i test do niego przeznaczony są w stanie maksymalnie ułatwić podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących zasobów ludzkich.
 • Analiza Zespołu jest ulubionym narzędziem zarówno prezesów firm, menedżerów zespołów, jak i szeregowych pracowników. Jest łatwa w stosowaniu i zrozumieniu, a jednocześnie efektywna i dająca możliwości różnorodnego wykorzystania, a sam Extended DISC test jest wyjątkowo prosty i szybki do wypełnienia.
 • Analiza Zespołu w oparciu o model DISC dostarcza praktyczną informację pozwalającą na poprawę efektywności zespołu. Stanowi także bezpieczne tło do konstruktywnej dyskusji na temat problemów w zespole, a także umożliwia podejmowanie dużo pewniejszych decyzji w stosunku do zespołu.

Najczęstszymi zastosowaniami Analizy Zespołu są:

 • Budowanie zespołu
 • Budowanie zespołów projektowych
 • Rozwój umiejętności przywódczych
 • Podejmowanie decyzji strategicznych dotyczących zasobów ludzkich
 • Obniżanie fluktuacji pracowników
 • Rozwiązywanie konfliktów

Zacznij zmiany w swojej organizacji od wiarygodnej diagnozy Extended DISC – test online po polsku wraz z raportem możesz łatwo zamówić poprzez naszą stronę.

Ocena 360° EXTENDED DISC:

 • Extended DISC Ocena Kompetencji 360° to narzędzie online pozwalające na ocenę kompetencji danego pracownika zarówno przez otoczenie (menedżerów, współpracowników, czy podwładnych), jak i przez niego samego. Test DISC wnikliwie i szybko mierzy dowolny wybrany pakiet kompetencji i pozwala wykorzystać zebrane dane np. przy budowie programów rozwojowych czy ścieżek kariery.
 • Ocena Kompetencji 360° to narzędzie, które całkowicie eliminuje stosy kwestionariuszy i godziny stracone na wprowadzaniu danych. Extended DISC test w tym wariancie jest błyskawiczny, a cały proces administrowany jest automatycznie i zapewnia całkowitą poufność osobom oceniającym.
 • Ocena Kompetencji 360° to elastyczne narzędzie oparte o model DISC – test można dopasować do potrzeb danej organizacji, wykorzystując jej własny zestaw kompetencji. Ocena Kompetencji 360° wykorzystywana jest najczęściej do wspierania takich działań jak budowanie indywidualnych planów rozwoju dla pracowników, długofalowe programy szkoleniowe i pomiar ich efektów czy coaching. Extended DISC test jako ocena kompetencji dostarcza wiele danych i oferuje całe mnóstwo możliwości.
 • Ocena Kompetencji 360° może być zastosowana w każdej sytuacji, w której informacja zwrotna od innych jest pomocna w doskonaleniu działań pracowników, zespołów i organizacji.

Jest wiele możliwości modyfikowania treści kwestionariuszy oraz kształtu końcowych raportów np.:

 • Nieograniczona ilość ocenianych kompetencji
 • Nieograniczona ilość szczegółowych pytań na temat danej kompetencji
 • Nieograniczona ilość pytań otwartych
 • Możliwość budowania skali odpowiedzi wg potrzeb klienta
 • Liczba osób oceniających: bez ograniczeń
 • Różne sposoby graficznej prezentacji wyników w raporcie końcowym
 • Możliwość zestawiania wyników i graficznej prezentacji kilku osób

Interesuje Cię udział w szkoleniu na temat usprawniania komunikacji interpersonalnej zgodnie z modelem Extended DISC? Sprawdź nasze programy:

Przekonaj się, o ile łatwiejsze stają się strategiczne decyzje, gdy możesz korzystać ze sprawdzonych, nowoczesnych narzędzi, które oferuje metoda DISC. Zamów szkolenie lub Extended DISC test online po polsku i dołącz do szerokiego grona zadowolonych z naszej współpracy Klientów!

Obejrzyj darmowe video z webinarium "Komunikacja interpersonalna i budowanie relacji zgodnie z modelem DISC" z Iwoną Firmanty,  Certyfikowanym konsultantem Extended DISC i poznaj lepiej możliwości modelu:

Nie masz pewności jakie rozwiązanie wybrać? Zaufaj doświadczeniu naszych konsultantów:

Nasi Eksperci:

POZNAJ RÓWNIEŻ NARZĘDZIE: