Human Skills otrzymała trzeci raz wyróżnienie firmy szkoleniowej roku

Gazeta Finansowa po raz trzeci przyznała Human Skills tytuł Firmy Szkoleniowej Roku 2019, 2020, 2022 i 2023 oraz umieściła w zaszczytnym rankingu organizacji, które świadczą usługi szkoleniowe.

Nasze referencje i rekomendacje od biznesu

Szkolenia z zakresu zarządzania zespołem

Każde ze spotkań oceniamy jako zorganizowane oraz przeprowadzone bardzo profesjonalnie, w sposób umożliwiający pogłębianie wiedzy oraz dostosowanie do naszych aktualnych potrzeb i doświadczeń. Niezwykle cenna jest dla nas energia Trenera, którą oceniamy jako inspirującą i serdeczną, ale przy tym prezentującą postawę kompetentnego Eksperta wzbudzającego zaufanie i autorytet. Z pełnym przekonaniem polecam firmę Human Skills, jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera w realizacji projektów szkoleniowych. "

Marcin Nowicki, Członek Zarządu
M4Wind Nowicki Petters Sp.K

Przeprowadzone szkolenie spełniło oczekiwania uczestników, którzy wysoko ocenili poziom merytoryczny świadczonych usług, a także umiejętność przekazania wiedzy przez Trenerkę – Panią Annę Liszewską. Pani Anna dostosowała program szkolenia do potrzeb uczestników, a kontakt z nią byt znakomity już na etapie uzgadniania warunków szkolenia. Materiały szkoleniowe przekazane po spotkaniu uzupełniły i utrwaliły zdobytą przez uczestników wiedzę. Dużym zaangażowaniem wykazała się także Pani Luiza Figlewicz - Nowak, która wykazała się dużym zaangażowaniem na etapie przygotowywania oferty dla naszej firmy. Rekomendujemy szkolenia organizowane przez firmę Human Skills, a także Panią Annę Liszewską. "

Karolina Tabaczkiewicz, Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju Osobistego
Transfer Multisort Elektronik Sp. z.o.o.

"Pani Agnieszka ze swoim zespołem wykazała się profesjonalizmem, umiejętnością zarządzania dużą grupą uczestników, zainteresowania ich, a także zmotywowania do pracy. Nasi uczestnicy byli zaangażowani, zaciekawieni i wrócili do nas z bardzo pozytywnymi informacjami zwrotnymi na temat wydarzenia. Warsztaty oceniam bardzo pozytywnie również z biznesowego punktu widzenia – pogłębiamy właśnie temat 10 zasad współpracy, a namalowany obraz i podpisane wartości są ozdobą naszych ścian, przypominając naszym pracownikom, jakie efekty przynosi efektywna współpraca w zespole. Polecam firmę Human Skills, jako solidnego partnera w obszarze usług szkoleniowych."

Małgorzata Górska, Zastępca Dyrektora Korporacyjnego ds. Personalnych
Gedeon Richter Polska Sp. z.o.o.

"Prowadząca Iwona Firmanty wykazała się wyjątkowo wysokim poziomem interakcji, dużą lekkością mówienia oraz dobrym przygotowaniem merytorycznym. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani bardzo wyważonym podejściem oraz zachowaniem balansu pomiędzy tematami merytorycznymi i humorem prowadzenia webinariów. Zostały one przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, czytelny oraz przyjazny dla uczestników. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiedzieli się na temat zakresu zaprezentowanego materiału. Rekomendujemy korzystanie z sesji szkoleniowych realizowanych przez firmę Human Skills."

Adam Mamok, Prezes Grupy Essilor – Polska, Litwa, Łotwa, Estonia
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z.o.o.

"Prowadząca wykazała się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, autorytetem w obszarze poruszanych zagadnień oraz wysokim poziomem interakcji. Szkolenie zostało przygotowane w zrealizowane w sposób profesjonalny, w bardzo miłej atmosferze. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiedzieli się na temat wiedzy i umiejętności Iwony Firmanty. „Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania. Rekomendujemy korzystanie z sesji szkoleniowych realizowanych przez firmę Human Skills.”"

Sławomir Suchy, Service Manager
Vestas Poland Sp. z.o.o.

"Szkolenie przez firmę Human Skills zostało przeprowadzone na wysokim poziomie i w profesjonalny sposób. Program szkolenia został przygotowany z uwzględnieniem specyfiki naszej firmy, dzięki czemu managerowie mogli nabyć praktyczne umiejętności, niezbędne do wykonywania codziennej pracy. Bardzo cenimy zaangażowanie Trenera Bartłomieja Papisza, przeprowadził szkolenie w miłej i energetyzującej atmosferze wykazując się przy tym szeroką wiedzą. Szkolenie było nieocenionym źródłem wiedzy i nowych umiejętności dla członków naszej organizacji. Każdy z uczestników wyszedł z niego z konkretnymi pomysłami i rozwiązaniami, które pomogą mu w skutecznym działaniu na stanowisku Site Supervisorów."

Tomasz Tarnowski, Area Manager Service Operations
Vestas Poland Sp. z o.o

"Szkolenie spełniło nasze oczekiwania i zakładane cele. Zajęcia charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym, opartym na wiedzy i bogatym doświadczeniu zawodowym prowadzącego – Pana Artura Płonki. Firma Human Skills wykazała się rzetelnością, terminowością oraz elastycznością. Współpraca w pełni spełniła nasze oczekiwania, dlatego też polecamy Human Skills jako godnego partnera w realizacji projektów szkoleniowych."

Anna Kowalczyk, Specjalista ds. Personalnych
UMICORE AUTOCAT POLAND Sp. z.o.o.

"Zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie wykładów było bez zarzutu. Wykłady przyniosły nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogły poszerzyć nasze umiejętności. Szkolenia zostały zorganizowane i przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Każdy z trenerów posiadał wysokie kompetencje, potrafił szybko zbudować relację z uczestnikami, poprzez słuchanie, dostosowanie się do oczekiwań. Osoby biorące udział w szkoleniu wysoko oceniły zarówno treści i zakres szkolenia, jak również wiedzę, kompetencje i umiejętności dydaktyczne osób prowadzących. Polecamy Human Skills jako profesjonalnego partnera w zakresie projektów rozwojowych."

Joanna Golenia, HR Manager
CRIDO

"Szkolenie zostało przygotowane w profesjonalny sposób i spełniło nasze oczekiwania. Zajęcia miały charakter warsztatowy oparty na aktywnej pracy i zadaniach praktycznych. W ankietach poszkoleniowych, Trener Pan Andrzej Mika zostało wysoko oceniony, szczególnie za zaangażowanie i kompetentny sposób reagowania na potrzeby uczestników. Jako zleceniodawca wyrażamy pełne zadowolenie ze współpracy i rekomendujemy Firmę Human Skills jako wartego polecenia partnera w realizacji projektów szkoleniowych."

Andrzej Wolski, Dyrektor
KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

"Unikatowa osobowość Pani Iwony, szeroki zakres przekazywanej teoretycznej i praktycznej wiedzy, ciekawe ćwiczenia sprawiły, że szkolenie było bardzo interesujące i wielce inspirujące. Szkoda, że dzień warsztatowy minął tak szybko."

Agnieszka Socha, Zespół Rozwoju Biznesu
Exatel S. A.

"Sposób współpracy został w pełni dostosowany do naszych potrzeb, a zaproponowane rozwiązania trafiły w potrzeby i oczekiwania. Na uwagęzasługuje profesjonalnie przygotowany plan działania, przeprowadzone badania oraz opracowanie wyników końcowych. W trakcie badania organizatorzy zadbali o przyjazną atmosferę dla uczestników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Firmą Human Skills, a wysoka rzetelność usług pozwala nam rekomendować Firmę Human Skills jako partnera skutecznie diagnozującego kompetencje i wspierającego rozwój pracowników. "

Edyta Pawłowska, HR Manager
Iron Mountain Polska Sp. z o. o.

"Szkolenie zostało idealnie dopasowane do potrzeb wszystkich uczestników. Pani Joanna Frączek-Broda przedstawiła całą tematykę niezwykle rzeczowo oraz ciekawie. Wyczerpująco odpowiadała na zadawane pytanie. Dzięki niezwykłym umiejętnością interpersonalnym, które Pani Joanna posiada, oba szkolenia przebiegły w atmosferze życzliwości, uśmiechu, profesjonalizmu a także wzajemnej współpracy. Materiały zostały opracowane w sposób perfekcyjny: czytelnie z dbałością o zawartość merytoryczną. Zostały w nich również zawarte humorystyczne elementy pomagające lepiej zapamiętać omawiane zagadnienia. "

Martyna Osak Employer Branding Specialist
Blue Brick Sp. z o.o.

Szkolenie przeprowadzone było profesjonalnie oraz w interesujący sposób, co znajduje odzwierciedlenie w pozytywnych ocenach uczestników. Program szkolenia pod względem merytorycznym został bardzo dobrze dostosowany do naszych oczekiwań. A Pani Agnieszka, jako trenerka zachęcała naszych pracowników do aktywnego uczestnictwa poprzez zorganizowanie pracy w grupach w formie warsztatów, co pozwoliło im na świetną integrację oraz możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem. Na uznanie również zasługuje świetna organizacja, przygotowanie profesjonanych materiałów szkoleniowych oraz stały kontakt z firmą, przed i po szkoleniu. Z przyjemnością polecamy firmę Human Skills oraz bardzo dziękujemy za organizację szkolenia.

Tomasz Sikora, Dyrektor
Corten Medic

Szkolenia z zakresu współpracy zespołowej

"Firma Human Skills wykazała pełen profesjonalizm w zakresie realizowanych usług. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu Trenera Pani Iwona Firmanty szkolenia zostały przeprowadzone zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Firmę Human Skills cechuje wysoki poziom jakości wykonywanych usług, zarówno pod względem merytorycznym jak również organizacyjnym. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Human Skills, jako rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego."

Radosław Balcewicz
Den Hartogh Polska Sp. z o.o.

"Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i uwzględniający specyfikę naszej firmy. W trakcie szkolenia nasi pracownicy zdobyli wiedzę z zakresu współpracy zespołowej, skutecznej komunikacji oraz typów osobowości. Trener Pani Iwona Firmanty została wysoko oceniona poprzez uczestników zarówno pod kątem merytorycznym jak i sposobu prowadzenia szkolenia. Z przyjemnością rekomenduję Firmę Human Skills jako wartego polecenia partnera w realizacji projektów rozwojowych. "

Andrzej Wolski, Dyrektor
KONTEKST Andrzej Wolski sp. j.

"Szkolenie z zakresu komunikacji w zespole przeprowadzone zostało przez panią Joannę Ziętarę w sposób rzetelny i merytoryczny, z uwzględnieniem potrzeb uczestników. Polecamy Human Skills jako sprawdzonego partnera naszej firmy."

Agata Grudkowska-Rosłoń, Customer Relations Team Leader
Biuro tłumaczeń KONTEKST

"Organizator zadbał o wysoki poziom merytoryczny, profesjonalizm oraz rzetelnie przygotowane materiały dydaktyczne, które w znaczący sposób wspomogły tematykę szkolenia. Wiedza, znajomość omawianych zagadnień, zaangażowanie, a także elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb kursanta stanowią niewątpliwie o jakości i wysokiej klasie proponowanych usług. W związku z powyższym firma ADAMPOL S.A. z przyjemnością rekomenduje Panią Iwonę Firmanty oraz firmę Human Skills jako kompetentnego, rzetelnego i skutecznego organizatora szkoleń."

Marianna Kozłowska, Dyrektor Departamentu Kadr
ADAMPOL S.A.

"Kreatywność i doskonałe zdolności organizacyjne Pani Renaty ułatwiły sprawne przeprowadzenie szkolenia w grupie. Chętnie dzieliła się swoją wiedzą zawodową i bogatym doświadczeniem. Dodatkowo idealnie dopasowała tryb szkolenia do wymagań grupy: cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania, podawała wiele przykładów, aktywnie słuchała, dostosowała szkolenie do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Posiadane zdolności interpersonalne oraz wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie sprawiają, że Pani Renata stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Profesjonalne podejście do przeprowadzonego szkolenia oraz świetnie układająca się współpraca daje nam podstawy do tego, aby polecić Panią Renatę jako idealnego trenera."

Magda Markowska
GSK Pharmaceuticals

"O wysokim poziomie programu świadczą merytoryczne przygotowanie trenerki, jej entuzjazm oraz zaangażowanie w przeprowadzenie warsztatów, na skutek czego, wszyscy uczestnicy szkolenia wykazali wysoką aktywność i natychmiastową chęć podjęcia zmian w firmie. Dzięki indywidualnemu i elastycznemu podejściu do potrzeb naszej firmy, mieliśmy możliwość reakcji na zagrożenia, jakie zostały zauważone i opisane przez trenerkę. Polecam firmę Human Skills Iwona Firmanty jako rzetelnego i dobrego partnera, z którym współpraca niesie wiele korzyści."

Przemysław Syryjski-Giro, Dyrektor
L&Bee Polska

Szkolenia z zakresu Human Resources

"Szkolenie zostało przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, z należytą starannością oraz dostosowane do potrzeb uczestników i specyfiki pracy rekrutera w branży IT. Szkolenie charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym. Forma realizacji szkolenia przyczyniła się do wysokiej satysfakcji uczestników, którzy otrzymali konkretne narzędzia do wykorzystania w ich codziennej pracy. Dzięki swojemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pan Wojciech Zezula został wysoko oceniany przez grupę, która zadeklarowała duże zadowolenie oraz efektywność szkolenia. Poznane metody i narzędzia wpłynęły na poprawę efektywności ich pracy."

Iga Przybyłowska-Boruta
NATEK Poland Sp. z.o.o.

"Prelekcja została oceniona przez uczestników w skali 5 stopniowej na 5 punktów. Bardzo dziękuję Pani Iwonie za merytoryczną i profesjonalnie poprowadzoną prelekcję. Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się ponownie nawiązać współpracę."

Karolina Skowrońska-Słowikowska, menedżer projektu forum MeetBenefit
Meet&Grow

"Pani Marzena to osoba posiadająca obszerną wiedzę dotyczącą tematyki zarządzania ludźmi, która chętnie się dzieli. W jasny, zrozumiały sposób przedstawia pomysły, rozwiązania konkretnych problemów personalnych. Jest osobą godną polecenia. "

Mgr Beata Jędryczka – Menager HR
I.M.C. Engineering Poland Sp. Z o. o.

Szkolenia dla trenerów wewnętrznych Train the Trainers

"Projekt został przygotowany profesjonalnie, terminowo i z dużą dokładnością począwszy od analizy potrzeb poprzez prowadzenie zajęć. Zajęcia prowadziła Pani Iwona Firmanty, która wykazała się dużą wiedzą merytoryczną, profesjonalnym stylem prowadzenia zajęć oraz dużą otwartością na potrzeby uczestników. Serdecznie polecamy firmę szkoleniową Human Skills jako profesjonalnego dostawcę usług. "

Anna Zaniewska, specjalista ds. zarządzania personelem
Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o.

"Jesteśmy usatysfakcjonowani poziomem przeprowadzania szkolenia. Program został przygotowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dowiedzieliśmy się o sobie bardzo dużo podczas zajęć warsztatowych. Pozwoliło to nam uświadomić sobie jak ważny jest własny rozwój osobisty. Z pełnym przekonaniem polecam firmę Human Skills jako godnego zaufania i profesjonalnego organizatora szkoleń."

Danuta Hadryś, Dyrektor
NZOZ „Neurospec”

Szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji miękkich

Polecam firmę Human Skills za wyjątkową zdolność do elastycznego i indywidualnego podejścia do klienta w procesie wdrażania projektu bazowych wartości firmy. Ich profesjonalizm, zrozumienie potrzeb naszej organizacji i umiejętność skutecznego współpracowania były kluczowe dla sukcesu tego projektu. Warto podkreślić, że firma Human Skills tworzyła otoczenie sprzyjające aktywnemu uczestnictwu naszego zespołu, co zaowocowało wartościami odzwierciedlającymi różnorodność perspektyw i wartości naszego zespołu. Human Skills wykazało się nie tylko głęboką wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie opracowywania wartości organizacyjnych, ale również pasją do tworzenia inspirujących środowisk pracy. Jestem pewien, że firma Human Skills może z powodzeniem opracowywać i wdrażać podobne projekty skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Marek Petters, Dyrektor Zarządzający Omega Wind sp z o.o. sp. k

W ramach współpracy Human Skills Iwona Firmanty odpowiadała za przygotowanie scenariuszy spotkań, materiałów oraz zapewnienie osób prowadzących. Celem spotkań było wzmocnienie współpracy pomiędzy koordynatorami budżetu obywatelskiego, a także wspólne wypracowanie planu pracy na kolejną edycję w oparciu o harmonogram budżetu obywatelskiego. Firma wywiązała się z realizacji przedmiotu umowy w sposób profesjonalny i z należytą starannością.

Ewa Kolankiewicz, Dyrektor
Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem merytorycznym i skutecznością szkolenia. Szkolenia zostały przygotowane i zrealizowane w sposób profesjonalny, z należytą starannością oraz dostosowaniem do potrzeb uczestników i specyfiki ich pracy. Na uznanie zasługuje również dobór metod szkoleniowych, co przełożyło się na wyjątkowo udaną realizację celów szkoleniowych. Uczestnicy bardzo pozytywnie wypowiedzieli się na temat umiejętności trenerskich oraz zaangażowania obu trenerek. Na szczególne docenienie zasługuje fakt, że program szkoleń został dostosowany do indywidualnych potrzeb grupy tak aby czas i zaangażowanie zespołu były wykorzystane w sposób maksymalnie efektywny. Zdecydowanie rekomenduję szkolenia Human Skills jako skuteczną metodę podnoszenia kompetencji własnych i zespołu.

Mariusz Borkowski, Dyrektor
Melitta Poland Sp. z.o.o.

"Poziom szkolenia w pełni nas satysfakcjonuje, warsztaty zostały przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i uwzględniający specyfikę naszej firmy. W trakcie zrealizowanych zajęć nasi pracownicy zdobyli wiedzę i umiejętności z obszaru zarządzania emocjami, inteligencji emocjonalnej, wywierania wpływu na poziomie emocjonalnym oraz efektywnej komunikacji dostosowanej do otoczenia. Trener Pani Iwona Firmanty została wysoko oceniona przez uczestników zarówno pod kątem merytorycznym jak i w odniesieniu do sposobu prowadzenia szkolenia. Z przyjemnością polecamy firmę Human Skills jako partnera w realizacji projektów rozwojowych."

Iwona Kiedrzynek Specjalista ds. Szkoleń
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma

"Szkolenie zostało przygotowane i zaprojektowane zgodnie z potrzebami uczestników. Praca zespołu opiera się na ćwiczeniach o charakterze aktualizującym. Szkolenie pozwoliło zidentyfikować bariery w drodze do osiągnięcia równowagi i wypracować „zdrowe” nawyki funkcjonowania oraz możliwości ich wdrożenia w codzienność osobistą i zawodową. Szkolenie wpłynęło na poprawę osobistej efektywności pracowników. Trener Pani Monika Kliber została wysoko oceniona, szczególnie w obszarze stylu pracy, praktycznego podejścia do tematu, zaangażowania i przygotowania merytorycznego. Z przyjemnością rekomenduję Firmę Human Skills jako wartego polecenia partnera w realizacji projektów szkoleniowych."

Andrzej Wolski, Dyrektor
KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Referencje dla Human Skills od Zdrojowa Hotels

"Szkolenia prowadzone przez Agnieszkę Romańską są zawsze bardzo rzetelnie prowadzone, wciągające i angażujące uczestników. Agnieszka ma ogromny talent do pracy z ludźmi, jest bardzo uważna na ludzi oraz ich potencjały, bardzo szybko łapie relacje, przez co atmosfera szkoleń za każdym razem jest zawsze otwarta i przyjazna dla wszystkich. Co ważne i podkreślane przez wielu, szkolenia i omawiane case’y są zawsze oparte na realnych i ważnych dla uczestników tematach z życia zawodowego czy prywatnego, co na pewno jest ogromnym atutem."

Zofia Tomaszewska, Dyrektor ds. Kreacji i Marketingu
Zdrojowa Hotels

"Nagrania zostały przygotowane w sposób profesjonalny. Sposób podejścia trenera – Pani Iwony Firmanty, nie tylko uwzględniał wiedzę merytoryczną, lecz również świadczył o holistycznym podejściu do tematu. Zakres materiałów uwzględniał praktyczne narzędzia i przykłady, co z pewnością wpływa na przydatność treści w codziennej pracy i życiu prywatnym. Współpraca podczas realizacji projektu przebiegała w sposób sprawny i terminowy, Trener aktywnie proponował rozwiązania, które miały zwiększyć atrakcyjność materiałów. W związku z pozytywnymi doświadczeniami bardzo dziękujemy za dotychczasową współpracę i rekomendujemy firmę Human Skills jako godnego zaufania partnera w realizacji projektów szkoleniowych i rozwojowych."

Iwona Kiedrzynek Specjalista ds. Szkoleń
Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA

"Nigdy przedtem uczestnicy szkolenia nie mieli takiej diagnozy potrzeb, jaką przeprowadziła Pani Iwona Firmanty – nie poprzestała na standardzie oferowanym przez inne firmy, czyli na rozmowie z uczestnikami i przełożonymi. Każdej osobie poświęciła osobno odpowiednio dużo czasu, aby każdego lepiej poznać. Zaufanie, które wzbudziła wśród uczestników, profesjonalizm oraz ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna, a także podejście indywidualne wywarły na uczestnikach ogromne wrażenie. Jesteśmy szczególnie wdzięczni za to, że potrafiła Pani nawiązać bardzo dobry kontakt z uczestnikami, znaleźć sposób na dotarcie do nich. Dzięki czemu otworzyli się, także przed sobą nawzajem, a także – co najważniejsze – zrozumieli lepiej siebie samych i kolegów, co pozwoliło osiągnąć wspaniałe efekty szkolenia. Poprawiły się relacje w zespole oraz wyniki działu. W rezultacie odtąd zawsze bierzemy pod uwagę oferty firmy Human Skills naszych projektach rozwojowych. Pani Iwona Firmanty wspierała kilku naszych kluczowych pracowników przez coachingi indywidualne, dzięki czemu osoby te znacznie lepiej potrafią sobie radzić w trudnych sytuacjach, lepiej diagnozować i rozwiązywać konflikty, radzić sobie ze stresem, lepiej rozumieją swoich podwładnych i współpracowników. Nie znam osoby, która nie byłaby pod wrażeniem znaczenia i możliwości wykorzystania uzyskanych informacji i wiedzy zdobytej podczas tych sesji."

Agnieszka Jarosińska, Kierownik Działu Personalnego
Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z.o.o.

"Organizacja szkolenia przebiegała sprawnie i terminowo, a przekazane materiały szkoleniowe zostały docenione przez uczestników szkoleń. Praca trenerów została oceniona bardzo wysoko przez odbiorców szkolenia, którzy wskazali na szeroką wiedzę trenerów, bardzo dobry kontakt z uczestnikami szkolenia oraz biegłość praktycznego zaprezentowania przedstawianych treści. Wiedza i umiejętności zdobyte przez uczestników w trakcie szkolenia pozwolą na podniesienie efektywności ich działań w codziennej pracy. Zajęcia zostały przygotowane i zrealizowane adekwatnie do zakresu zapotrzebowania i nie budziły żadnych zastrzeżeń. Współpraca z firmą Human Skills wyróżniała się bardzo dobrą komunikacją i otwartością."

Izabela Dembicka, Naczelnik Wydziału
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Szkolenia z zakresu efektywności osobistej

"Trener Paweł Bereś przeprowadził szkolenie w sposób przemyślany i zorganizowany. Jego umiejętność przekazywania wiedzy, klarowność w wyjaśnieniach oraz zdolności interpersonalne zyskały pozytywne opinie wszystkich uczestników. Dzięki personalizowaniu swoich mocnych stron będą oni mogli być bardziej efektywni w swoich działaniach. Dziękujemy firmie szkoleniowej Human Skills za wysoki standard świadczonych usług. Materiały szkoleniowe były starannie przygotowane, a zespół był zawsze dostępny do pomocy i odpowiedzi na nasze pytania. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Human Skills jako zaufanym i rzetelnym dostawcą usług szkoleniowo-doradczych. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie uda nam się nawiązać z Państwem owocną współpracę. "

Paweł Hodowaniec, Senior People & Culture Specialist
METRO Global Solution Center

"Pan Piotr wykazał się profesjonalną postawą, zaangażowaniem oraz bogatą wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W ciekawy sposób omówił poszczególne style komunikacyjne, wskazując jak dostosować się do danego typu osobowości w kontakcie bezpośrednim. Dodatkowo, na wyróżnienie zasługują kompetencje komunikacyjne Trenera, które pozwoliły zbudować otwartą i angażującą atmosferę podczas szkolenia. Dziękujemy firmie szkoleniowej Human Skills za kompetentne zorganizowanie naszego szkolenia oraz sprawny kontakt i elastyczność podczas przygotowań. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Human Skills jako zaufanym i rzetelnym dostawcą usług szkoleniowo-doradczych. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie uda nam się nawiązać z Państwem owocną współpracę."

Paweł Sztejter, Wiceprezes Zarządu
Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

"Szkolenie przeprowadziła Pani dr Agnieszka Jarzębowska, której profesjonalizm, bardzo duża wiedza i doświadczenie spotkały się z niezwykle pozytywnym odbiorem przez uczestników szkolenia. Poszczególne zagadnienia omawiane były w sposób przystępny, z wykorzystaniem doświadczenia życiowego. Poruszane tematy zostały przekazane w sposób ciekawy i w przyjaznej atmosferze. Firma Human Skills Iwona Firmanty wywiązała się z umowy z należytą starannością i profesjonalizmem. Biuro Organizacyjne Sądu Najwyższego z przyjemnością może polecić Panią dr Agnieszkę Jarzębowską jako profesjonalnego i kompetentnego wykładowcę, a firmę Human Skills Iwona Firmanty jako godnego zaufania Kontrahenta."

Anna Winiarska
Dyrektor Biura Organizacyjnego

"Pani Trener wykazała się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz fachowym podejściem do tematu. Szkolenie zostało ocenione wysoko zarówno przez uczestników jak i organizatora. Osoby, które brały udział w projekcie podkreślają duże korzyści z przebytego szkolenia. Z przyjemnością polecamy firmę szkoleniową Human Skills oraz panią trener Ewą Hartman jako efektywnego i zorganizowanego partnera szkoleniowego."

Agnieszka Kosowska, Director of Public Policy and Legal
Hoffmann-La Roche

"Szkolenie „Efektywność osobista” przeprowadzone przez firmę HUMAN SKILLS to wspaniały trening wyzwalający energię i siłę do działania. Urozmaicone doświadczenie i ciekawa osobowość Trenerów angażuje uczestnika od pierwszego momentu spotkania. Zbudowanie miłej atmosfery i rzetelne podejście do zadanień dodatkowo przekonuje o pełnym profesjonaliźmie firmy. Interaktywne zajęcia, w formie „one-to-one”, pozwoliły przeanalizować moje mocne i słąbe strony, wyznaczyć hierarchię własnych celów, zastanowić się nad pracą i sposobami, które w przyszłości pozwolą jeszcze efektywniej funkcjonować, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Całość stała się dla mnie inspirującym źródłem do zmian."

Maciej Lipiński
Mavam

Szkolenia z zakresu skutecznych technik sprzedaży

"Szkolenie z zakresu komunikacji telefonicznej z Klientem, przeprowadzone w dniu 2 lipca 2022 roku, było merytoryczne i przeprowadzone w angażujący, intersujący sposób. Polecamy współpracę z Firmą Human Skills oraz Panią Dominiką. "

Tomasz Kostrzębski, Head of Customer Service
Biuro tłumaczeń KONTEKST

"Podczas współpracy firma Human Skills wyróżniła się pełnym profesjonalizmem w doborze oferty oraz w zakresie obsługi. Doświadczenie w organizowaniu szkoleń zaowocowało wyborem świetnego trenera, który wykazał się przygotowaniem, znajomością naszych potrzeb oraz fachową wiedzą. Dodatkowo, Pan Piotr Jankowski posiadał wysokie kompetencje merytoryczne oraz łatwość w budowaniu relacji. Szkolenie przebiegało w pozytywnej atmosferze, która sprzyjała udoskonalaniu technik sprzedaży i rozwoju. Ze względu na wysoki poziom świadczonych usług, możemy w pełni polecić szkolenia organizowane przez Human Skills. "

Mariusz Szkolmowski, Dyrektor MS SPEKTRUM
MS SPEKTRUM

Szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta

"Zarówno Pan Marek jak i Pani Małgorzata prowadzą zajęcia w sposób elastyczny oraz dostosowany do potrzeb. Są osobami życzliwymi, otwartymi oraz wyposażonymi w dużą wiedzę merytoryczną i praktyczną. Rekomendujemy Pana Marka i Panią Małgorzatę oraz firmę Human Skills jako rzetelnego dostawcę usług szkoleniowych."

LET’S GO Sp. z.o.o.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć oraz z przekazanej wiedzy. Pani Małgorzata Pielka przeprowadziła szkolenie w sposób elastyczny i dostosowany do potrzeb uczestników. Rekomendujemy Panią Małgorzatę Pielkę oraz firmę Human Skills jako profesjonalnego dostawcę usług szkoleniowych."

Karolina Oleksik
Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z.o.o.

Szkolenia z zakresu wystąpień publicznych i kreowania wizerunku

"Trenerka prowadząca szkolenie wykazała się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Przed szkoleniem został przeprowadzony wywiad dotyczący potrzeb naszej organizacji, co przełożyło się na bardzo wysoki poziom szkolenia Polecam firmę Human Skils jako godnego zaufania partnera świadczącego szkolenia w sposób rzetelny i profesjonalny."

Agnieszka Banach
Członek Zarządu Ecumaster Sp. z o.o.

"Szkolenia zostały przeprowadzone na wysokim poziomie, w sposób profesjonalny i uwzględniający specyfikę naszej firmy. W trakcie szkolenia nasi pracownicy zdobyli wiedzę z zakresu umiejętnego modulowania głosem w codziennej pracy, jak i dbania o narząd mowy, w sposób pozwalający na zminimalizowanie ryzyka chorób. Trener Maciej Ścibor został wysoko oceniony przez uczestników zarówno pod kątem merytorycznym jak i sposobu prowadzenia szkolenia i zapewnienia bardzo dobrej atmosfery podczas warsztatów. Z przyjemnością polecamy firmę Human Skills w realizacji projektów rozwojowych."

Aneta Golec
Kierownik w dziale personalnym

"Składam serdeczne podziękowania dla firmy Human Skills oraz trenera, Piotra Jankowskiego, za poprowadzenie szkolenia Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie zarówno po stronie organizacji jak i poprowadzonego szkolenia było na najwyższym poziomie. Z dużą przyjemnością rekomendują firmę Human Skills do organizacji szkoleń i warsztatów. Ich wartość i umiejętności zaangażuje wszystkich do wspólnej pracy podczas warsztatów a przekazana wiedza zostanie wykorzystana w codziennej pracy."

Renata Jakubisiak – Marketing & Produkt Team
BNP Paribas Cardif

Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie pod względem merytorycznym oraz organizacyjnym. Wszystkie elementy szkolenia takie jak - jakość przekazywanej wiedzy, przygotowanie materiałów pomocniczych dla uczestników szkolenia, a przede wszystkim zaangażowanie Pani Doroty oraz bardzo dobry kontakt z uczestnikami szkolenia zasługują na pochwałę i uznanie. Bardzo dziękujemy za organizację szkolenia i szczerze polecamy firmę Human Skills.

Tomasz Sikora, Dyrektor
Corten Medic

Szkolenia dla asystentek i sekretarek

"Wiedza i umiejętności Pani Iwony Firmanty oraz sposób w jaki prowadzi szkolenie zasługują na najwyższą ocenę. Szkolenie było poprowadzone jako praktyczne warsztaty, gdzie wszyscy uczestnicy byli bezpośrednio zaangażowani w wykonanie zadawanych przez trenerkę ćwiczeń, co w całości dało charakter efektywnego, indywidualnego oraz intensywnego szkolenia."

Małgorzata Grab, V-ce Prezes Zarządu
ADS Consulting Sp. z o. o.

"Firma British American Tabacco Polska S.A. chciałaby poinformować o owocnej współpracy z firma Human Skills podczas realizacji szkoleń w ramach Women’s Network w ramach projektu Sukces Kobiety Biznesu. Polecamy Human Skills wraz z projektem Sukces Kobiety Biznesu jako profesjonalnego partnera w zakresie projektów rozwojowych."

Justyna Dobko
British American Tobacco Polska S.A.

"Współpracę z firmą Human Skills oceniamy jako: efektywną, profesjonalną i merytoryczną. Pani Iwona Firmanty została oceniona przez Uczestników jako bardzo merytoryczna i doświadczona trenerka. Na szczególną uwagę zasługuje przygotowanie, styl prezentacji, otwartość oraz reagowanie na potrzeby osób uczestniczących w wydarzeniach. Polecamy organizacje szkoleń z firmą Human Skills w ramach projektu Sukces Kobiety Biznesu."

Magdalena Lewczuk, Dyrektor Biura Rozwoju i Szkoleń
Bank Gospodarstwa Krajowego

"Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem przygotowania i przeprowadzenia wspomnianych warsztatów. Program został opracowany zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami z ogromną starannością oraz dbałością o szczegóły. Indywidualne podejście do każdego uczestnika, stworzenie miłej atmosfery i rzetelne potraktowanie zagadnień zasługują na pełne uznanie. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Human Skills jako godnego zaufania i profesjonalnego organizatora szkoleń w tym zakresie."

Agnieszka Bujko, Dyrektor Dep. Wsparcia Sprzedaży, Rekrutacji i Szkoleń
Open Finance SA

"Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem i sposobem przeprowadzenia szkolenia. W trakcie szkolenia uczestniczki zdobyły wiedzę z zakresu budowania pewności siebie, skutecznej komunikacji, motywacji oraz asertywności w relacjach. Szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestniczki zarówno pod kątem marytorycznym jak i sposobu prowadzenia szkolenia."

Malwina Faliszewska, Specjalista ds. Szkoleń
EDF Polska S. A.

"Szkolenie zostało przeprowadzone terminowo, zgodnie z ustaleniami i naszymi oczekiwaniami. Pani Małgorzata Karczewska i Karolina Korkuć przeprowadziły szkolenie wykazując się szeroką wiedzą i doświadczeniem zawodowym, wprowadzając jednocześnie wympatycznyc klimat wśród uczestniczek, pozwalający na ich swobodny, czynny udział w tym szkoleniu. To zaskakujące, że prezentowane informacje i ciekawostki z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku, o których przecież czytamy, rozmawiamy i śledzimy przez całe nasze życie, spowodowały jeszcze tak duże zainteresowanie wśród uczestniczek szkolenia."

Piotr Narloch, Przewodniczący
Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

"Dzięki postawie i wiedzy trenera warsztaty te pozwoliły uczestnikom wzmocnić swój potencjał zawodowy a tym samym zwiększyć szansę na sukces w biznesie. Doświadczenie i zaangażowanie, które towarzyszyły Iwonie Firmanty w prowadzeniu zajęć pozwoliły jej zbudować inspirującą atmosferę rozwoju i nauki dla uczestniczących kobiet. Bardzo doceniamy profesjonalizm i umiejętności trenerskie Iwony Firmanty oraz rekomendujemy współpracę z nią wszystkim osobom i instytucjom, dla których ważna jest współpraca oparta na kompetencjach i relacjach. Dziękujemy za dobrą współpracę!"

Patrycja Załug, Założycielka i trenerka Instytutu Przemiany, Małgorzata Sawicka, Menadżer Akademii Kobiet Sukcesu
Insytut Przemiany

"Podziękowania dla Pani Iwony Firmanty za pomoc przy organizacji konferencji edukacyjnej dla kobiet „CUD – Ciało, Umysł, Dusza Kobiety”, realizowanej w ramach Szkoły Liderek. Bardzo dziękujemy za wspaniały warsztat „Sensualna Kobieta Biznesu – spójny wizerunek pewnej siebie kobiety”. Jesteśmy przekonane, że przekazana w nim wiedza i inspiracja stanowić będą dla wielu kobiet wsparcie w budowaniu profesjonalnego wizerunku, pełnego kobiecego uroku."

Agnieszka Mędrzycka, Anita Krzyżanowska, Małgorzata Woźniak, Elżbieta Dąbrowska, Anna Trafisz
Szkoła Liderek

"Sposób prowadzenia szkoleń, przekazywania wiedzy oraz kontakt z uczestnikami cechował pełen profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny. Wysoko oceniamy również organizację szkoleń oraz sposoby ich realizacji, zgodne z przesłaną wcześniej ofertą. Współpraca z Human Skills znacznie wzmocniła nasze Panie. Zauważyłyśmy ich większą wiarę w swoje możliwości, opanowanie i większą chęć działania, co było naszym głównym zamiarem. Z duża przyjemnością wybrałyśmy Human Skills do współpracy na kolejny rok."

Dorota Duk, Asystentka Dyrektora Zarządzającego; Elżbieta Myśliwiec-Prochownik, Dyrektor HR
Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z.o.o.

"Z przyjemnością obserwowałam, jak postawione na początku pracy z Iwoną cele sesji były sukcesywnie realizowane i jak konstruktywnie wpływały na zwiększenie efektywności pracy i budowanie relacji w moim zespole. Sesje z Iwoną pozwalają inaczej spojrzeć na procesy zachodzące wewnątrz naszej organizacji, maksymalizując wykorzystanie potencjału, jaki tkwi w ludziach. Iwona inspiruje i wyposaża w narzędzia i rozwiązania, które wykorzystujemy w bieżącej pracy. Iwona to profesjonalistka, zaangażowana i doskonale przygotowana do zajęć. Umiejętnie dopasowuje się do oczekiwań i potencjału osób, z którymi prowadzi zajęcia. Na tej podstawie Iwona przygotowuje program sesji wpisujący się w konkretne rozwiązania i schematy stosowane w firmie. Efekty pracy z Iwoną są naprawdę widoczne już po kilku sesjach i skutecznie pomagają w dalszym rozwoju zawodowym. Rekomendujemy korzystanie z sesji coachingowych realizowanych przez firmę Human Skills Iwona Firmanty."

Adriana Klędzierska-Mencfeld, Członek Zarządu Polpharma Biologics S.A.
Polpharma Biologics S.A.

"Zarówno Pani Iwona Firmanty, jak i Pan Marcin Rzucidło zadbali o profesjonalizm prowadzonych szkoleń, odznaczając się nie tylko ogromną wiedzą z zakresu coachingu, ale i świetnym poczuciem humoru. Przygotowanie merytoryczne Pani Iwony Firmanty sprawiło, że dostarczyła ona pracownikom firmy Immofinanz praktycznych narzędzi i metod dostosowanych do potrzeb, a także specyfiki ich pracy. Jej zaangażowanie połączone z celnymi obserwacjami i umiejętnością stworzenia przyjaznej atmosfery, pozytywnie wpłynęło na jakość prowadzonych szkoleń. Natomiast szkolenie poprowadzone przez Pana Marcina Rzucidło jest oceniane wysoko w firmie Immofinanz ze względu na możliwość uczestnictwa w wielu ćwiczeniach praktycznych. Dzięki nim pracownicy znacznie poprawili swoje umiejętności dotyczące użytecznego wywierania wpływu. Niewątpliwie, szkolenia proponowane przez firmę Human Skills są świetnie zorganizowane, interesujące i użyteczne. Z pełną odpowiedzialnością przyznajemy, że fachowość i wiedza coachów są na bardzo wysokim poziomie, a cechujące ich umiejętności interpersonalen wpłynęły pozytywnie na proces szybkiego przyzwajania wiedzy i kształcenia kompetencji miękkich u pracowników. Dla nas Human Skills nie jest jedynie kolejną firmą, z kórą współpracujemy. Human Skills to rozwój dla naszych pracowników oraz docenienie wartości komunikacji. A przede wszystkim – zadowolenie uczestników."

Magdalena Marianna Kowalewska, Jarosław Retmaniak – członkowie zarządu
Immofinanz Services Poland Sp. z o. o.
PSA Finance Logo

"Współpraca z Panią Iwoną układała się płynnie, godziny sesji były organizowane w sposób komfortowy dla mnie oraz satysfakcjonujący dla firmy. Przebieg sesji był elastyczny i dopasowany do potrzeb. Jako szczególnie wartościowy oceniam fakt, że cele zawodowe wskazane przed rozpoczęciem sesji coachingowych zostały zrealizowane. Rekomenduję Panią Iwonę Firmanty jako trenera, coacha oraz doradcę w sprawach zawodowych oraz przy realizacji sesji coachingowych skoncentrowanych na obszar życia prywatnego."

Weronika Żukrowska, Specjalista HR
PSA Finance Polska Sp. z o. o.

"Tematem spotkań coachingowych były: wzmocnienie efektywności zawodowej oraz odnalezienie równowagi pomiędzy tymi dwoma obszarami. Pani Iwona jest osobą, która zdecydowanie wie, jakie pytania należy zadać, jak ukierunkować swojego rozmówcę na tory, po których każdy z łatwością będzie mógł dotrzeć do celu, celów stawianych nam zawodowo, ale i tych osobistych. Z przyjemnością i bez wahania polecam Panią Iwonę Firmanty, jako coacha kompetentnego i przede wszystkim skutecznego. Spotkania z Panią Iwoną upływają w miłej i przyjaznej atmosferze, pozwalają na złapanie dystansu do rzeczywistości i odnalezienie właściwych myśli w codziennej rutynie. "

Barbara Czarnopolska-Musiał, Menedżer Wdrożeń Nowych Produktów
Essilor Optical Laboratory Polska

Nasze referencje i rekomendacje od administracji publicznej

"Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem przygotowania i przeprowadzenia szkolenia. Program został przygotowany zgonie z naszymi potrzebami i zrealizowany z dużą starannością. Na podkreślenie zasługuje bardzo dobre przygotowanie merytoryczne wykładowców – Pani Iwony Firmanty oraz Pani Anny Kucińskiej, które prowadziły zajęcia profesjonalnie, ciekawie i z dużym zaangażowaniem. W naszej ocenie Human Skills reprezentuje wysoki poziom profesjonalizmu zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym."

Radosław Płucisz, Biuro Dyrektora Generalnego
Ministerstwo Sprawiedliwości

"Kontakt z ww. firmą w celu przygotowania szkolenia przebiegał w sposób sprawny i profesjonalny. Materiały zostały przesłane przed szkoleniem, a po szkoleniu zostały przesłane certyfikaty dla wszystkich uczestników szkolenia. Prowadząca w sposób rzeczowy i wyczerpujący zapoznawała słuchaczy z tematyką szkolenia. Wprowadziła urozmaicone metody pracy, co urozmaiciło formę spotkania i zapewniło jego wysoki poziom. Podawała wiele przykładów, budząc żywe zainteresowanie uczestników. Zdolności interpersonalne Pani trener oraz umiejętność budowania relacji sprawiły, że zajęcia przebiegły w atmosferze życzliwości i wzajemnej współpracy. Wysoka jakość szkolenia z pewnością zaowocuje kontynuacją współpracy w przyszłości. Z całym przekonaniem rekomendujemy firmę jako solidnego, rzetelnego i godnego zaufania partnera w świadczeniu usług tego rodzaju."

Marek Rutkowski, Dyrektor Szkoły
Centrum Kształcenia Rolniczego im. Aleksandra Świętochowskiego

"W ramach umowy przeprowadzono sześć dwudniowych szkoleń. Szkolenia zostały przeprowadzone z należytą starannością, zgodnie z umową. Z otrzymanych ankiet wynika, że średnia ocena szkolenia wyniosła 4,90 (w skali 1-5)."

Małgorzata Stańczykowska, Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego
Ministerstwo Sprawiedliwości

"Zamówienie zostało zrealizowane bez zastrzeżeń, zgodnie z określonymi w nim warunkami."

Joanna Marzycka, Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego
Ministerstwo Finansów

"Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie i w profesjonalny sposób. Program szkolenia został przygotowany z uwzględnieniem specyfiki naszej firmy, dzięki czemu kierowcy mogli nabyć praktyczne umiejętności, niezbędne do wykonywania codziennej pracy. Pani Dorota Szcześniak-Kosiorek, prowadząca szkolenie, została wysoko oceniona przez uczestników zarówno w zakresie merytorycznym, jak i sposobu prowadzenia szkolenia."

Krzysztof Wojdak, Dyrektor Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP
Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP

"Szkolenia i wykłady zostały przygotowane i przeprowadzone przez Panią Iwonę Firmanty zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym, a warunki zawartej umowy zostały w pełni zrealizowane."

Anna Pankowska-Gałaj, Dyrektor Biura Kadr i Organizacji
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

"W trakcie organizacji szkolenia współpraca z Wykonawcą odbywała się w przyjaznej atmosferze. Szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami oraz na wysokim poziomie merytorycznym Uczestnicy bardzo dobrze ocenili zarówno wiedzę, jak i przygotowanie prowadzącej — Pani Agnieszki Jarzębowskiej. Materiał został przedstawiony w sposób profesjonalny, interesujący, poparty licznymi przykładami. Pracownicy podkreślają, że znacznie wzbogacili swoją wiedzę i umiejętności z zakresu osobistej efektywności."

Agnieszka Drwal, Dyrektor, Wydział Rynku Pracy
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

"Oświadczam, że firma szkoleniowa Human Skills przeprowadziła szkolenie pt. "Etykieta i savoir-vivre w administracji publicznej" dla kadry kierowniczej pionu archiwalnego IPN. Niniejszym potwierdzam wysoki poziom usług świadczonych przez firmę."

Jacek Paszkiet, Dyrektor Generalny
Insytut Pamięci Narodowej

"Oba szkolenia cieszyły się dużym uznaniem uczestników, głównie z uwagi na bardzo profesjonalnego i doświadczonego trenera, ciekawy program szkoleń, kompleksowo opracowane materiały szkoleniowe, umiejętny i interesujący sposób prezentacji materiału szkoleniowego oraz wysoką merytorykę warsztatów. Na uwagę zasługuje również strona organizacyjna szkoleń, dostosowanie się do programu szkoleń i do zaproponowanych terminów."

Beata Makuch, Dyrektor
Ełckie Centrum Kultury

"Uczestnicy szkolenia bardzo wysoko ocenili przygotowanie merytoryczne trenera, sposób prowadzenia zajęć oraz otrzymane materiały szkoleniowe. Godnym podkreślenia jest otwartość trenera prowadzącego szkolenie, podążanie za potrzebami grupy oraz dopasowanie się do jej potrzeb. Usługa została zrealizowana należycie, terminowo i zgodnie z zawartą umową."

Beata Humięcka, Dyrektor Warszawskiego Centrum Integracji
Warszawskie Centrum Integracji „Integracyjna Warszawa”

"Bezwzględnie należy pochwalić staranie firmy i trenerki, p. Elżbiety Ułasiewicz, aby szkolenie dostosowane było do złoszonych wcześniej indywidualnych potrzeb Centrum z uwzględnieniem całego szeregu przypadków, które należało omówić i zweryfikować , aby szkolenie odniosło pożądane skutki. Szkolenie zostało przeprowadzone z zaangażowaniem i profesjonalizmem, trenerka posiadała bardzo szeroką wiedzę oraz przekazała liczne praktyczne wskazówki w zakresie poszczególnych elementów szkolenia. Z nizwykłym wyczuciem dostosowała treść szkolenia do reakcji i potrzeb grupy, co zaowocowało pełnym dotarciem do uczestnika i wywołaniem u niego zamierzonych przemyśleń i efektów. Przygotowanie szkolenia, szczegółowe rozpoznanie potrzeb klienta i dostosowanie do nich jego treści oraz optymalna organizacja, a także bardzo dobry kontakt z firmą dają pewność, że zlecenie traktowane jest poważnie i profesjonalnie. Powierzenie realizacji szkolenia specjalistce w tej dziedzinie, mającej bogate doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć również zasługuje na uznanie."

Laura Starowiejska, kierownik Centrum Integracji Społecznej
Centrum Integracji Społecznej w Krośnie
Urząd Komunikacji Elektronicznej logo

"Szkolenia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami. Przygotowanie merytoryczne wykładowców, otrzymane materiały, umiejętność przekazywania wiedzy oraz stworzenie przyjaznej atmosfery w trakcie szkolenia zostały wysoko ocenione przez naszych pracowników. Usługi zostały zrealizowane zgodnie z umową i z należytą starannością."

Mariusz Czyżak, dyrektor generalny
Urząd Komunikacji Elektronicznej

"Uprzejmie informuję, że w dniu 7 grudnia 2022 roku firma szkoleniowa Human Skills przeprowadziła profesjonalne szkolenie na temat Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy dla pracowników Okręgowego Urzędu Pobierniczego w Warszawie. Szkolenie zostało zorganizowane i przeprowadzone zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego, w sposób profesjonalny i z zachowaniem wysokiej jakości. Prowadząca szkolenie wykazała się wysokim poziomem merytorycznym i organizacyjnym, szybko budowała relacje z uczestnikami dostosowując się do ich oczekiwań. Wysoki poziom świadczonych usług, sprawia, że możemy polecić firmę Human Skills jako rzetelnego o profesjonalnego partnera szkoleniowego."

Beata Wytrykus, Dyrektor
Okręgowy Urząd Pobierniczy w Warszawie

Nasze referencje i rekomendacje od spółek skarbu państwa

"W trakcie realizacji zadań firma szkoleniowa wykazała się pełną odpowiedzialnością, zaangażowaniem i dużą elastycznością na każdym etapie współpracy. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny, zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Human Skills Iwona Firmanty jako kompetentnego i wiarygodnego partnera w zakresie realizacji projektów szkoleniowych."

Katarzyna Tchorowska, Kierownik Biura Kapitału Ludzkiego
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

"Szkolenie zostało idealnie dopasowane do potrzeb wszystkich uczestników. Pani Renata Wrona przedstawiła całą tematykę niezwykle rzeczowo oraz ciekawie. Wyczerpująco odpowiadała na zadawane pytania. Szkolenie przebiegło w atmosferze życzliwości, uśmiechu, profesjonalizmu, a także wzajemnej współpracy. W ankietach ewaluacyjnych średnia uzyskanych punktów wyniosła 4,8 na 5,0 możliwych do uzyskania. Rekomendujemy firmę Human Skills jako kompetentnego i profesjonalnego partnera do współpracy w zakresie szkoleń."

Maciej Stoisk, Dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

"Szkolenie w pełni zaspokoiło potrzeby i oczekiwania zarówno w zakresie kompetencji prowadzącego (p. Iwona Kunach), jak również sposobu prowadzenia zajęć. Szkolenie przeprowadzone było z zaangażowaniem uczestników do aktywności w pozytywnej atmosferze sprzyjającej zdobywaniu nowych umiejętności. Usługa została zrealizowana należycie, terminowo i zgodnie ze zleceniem."

Grażyna Rypeść, Dyrektor Pionu Spraw Pracowniczych
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.

Nasze referencje i rekomendacje od uczelni

"Szkolenie zostało zrealizowane w sposób profesjonalny i merytoryczny, ponadto zajęcia przeprowadzono w ciekawej i interesującej formie – angażującej uczestników do aktywnego udziału. Szkolenie niewątpliwie pozwoliło uczestnikom na poszerzenie wiedzy dotyczącej skutecznych sposobów na odniesienie sukcesu podczas procesu rekrutacji, o czym świadczyć mogą pozytywne reakcje studentów biorących udział."

Michał Krucan, Przewodniczący Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej
Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej

"Usługa została zrealizowana z należytą starannością, terminowo, i zgodnie z postawionymi warunkami."

Piotr Młynarz, Prodziekan
Politechnika Wrocławska

"Bardzo cenimy wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia oraz zaanagażowanie trenerów. Pani Justyna Szurik-Wadowska oraz Pani Małgorzata Karczewska przeprowadziły szkolenie w sympatycznej atmosferze wykazując się przy tym szeroką wiedzą. Szkolenie było nieocenionym źródłem wiedzy i nowych umiejętności dla członków naszej organizacji. Każdy z uczestników wyszedł z niego z konkretnymi pomysłami i rozwiązaniami, które pomogą mu w skutecznym objęciu pozycji lidera zespołu."

Sandra Serwatko, Wiceprezydent ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
AIESEC Polska

"Podziękowania dla firmy Human Skills za wsparcie w organizacji jesiennej edycji Akademii Umiejętności w ramach Dni Kariery. To dzięki Państwa zaangażowaniu udało nam się osiągnąć cel, jakim jest zapewnienie młodym ludziom szansy na rozwój."

Dominika Derewicz, trener Paulina Łuczkowska, Koordynator Akademii Umiejętności Uniwersytet Warszawski; Beata Matuszewska, Koordynator Akademii Umiejętności Szkoła Główna Handlowa
AIESEC Poska

"Forma i treści przekazywane w trakcie szkolenia były dostosowane do osób dopiero wchodzących na rynek pracy. Uczestnicy cenili sobie zbalansowane zawarcie w szkoleniu teorii i ćwiczeń praktycznych. Pozytywnie postrzegano przede wszystkim atmosferę stworzoną przez p. Firmanty oraz możliwość swobodnej wymiany swoich opinii i spostrzeżeń. Przy okazji organizacji kolejnych szkoleń, Uczelnia Łazarskiego z pewnością weźmie pod uwagę ofertę Human Skills."

Daniel Kamiński
Uczelnia Łazarskiego

"Pani Małgorzata Karczewska oraz firma Human Skills w profesjonalny sposób przeprowadzili szkolenie z zakresu Budowania pewności siebie na terenie Uniwersytety Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zajęcia, w których uczestniczyli studenci UKSW odbyły się 21.03.2013r. Trener prowadzący Małgorzata Karczewska w ocenie uczestników szkolenia nie tylko wykazała się otwartością na potrzeby studentów, ale również w profesjonalny sposób przeprowadziła całość szkolenia. Zorganizowane warsztaty wypełnione były praktycznymi ćwiczeniami, które dały uczestnikom możliwość przetestowania nowo poznanych narzędzi. Nie tylko zakres merytoryczny był dopasowany do naszych wymagań, ale i sposób prezentacji, który był bogaty w przykłądy z życia. Dzięki nim zrozumienie prezentowanych technik oraz wcielenie ich w życie stało się o wiele łatwiejsze. "

Paweł Głuchowski, Przewodniczący NZS UKSW
NZS USKW

"Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem przygotowania trenerów i stylem prowadzenia przez nich warsztatów. Zarówno pani Małgorzata Pielka, jak i Pani Justyna Szurik-Wadowska wykazały się dużym zaangażowaniem i umiejętnością aktywizacji uczestników. Oba spotkania cieszyły się dużą popularnością i były źródłem rzetelnej, dobrze przekazanej wiedzy. Ich program został dostosowany do naszych potrzeb i ograniczeń czasowych. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Human Skills jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera."

Maciej Bindas, Organizator Soft Skills Week
Koło Naukowe Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego

"Pani Iwona Firmanty przeprowadziła szkolenie: „Sztuka wystąpień publicznych”. Trener nie tylko, nie zawiódł naszych oczekiwań, ale ponownie podniósł jeszcze bardziej poprzeczkę. Uczestnicy szkolenia byli bardzo zadowoleni z konkretnych i prostych metod, które mogą wprowadzić w życie, by uzyskać to, na czym im zależy. Każdy z uczestników wyszedł z konkretnym i praktycznym planem tego, co ma zrobić, by dobrze się prezentować i pewnie wypowiadać przed audytorium. Uczestnicy zostali wyposażeni w nowe narzędzia, które im to umożliwiły. Dlatego ponownie pragniemy polecić Panią Iwonę Firmanty, jako profesjonalnego trenera zainteresowanym uczelniom, instytucjom i firmom. To dobra inwestycja, która się opłaca."

Paweł Głuchowski, Przewodniczący NZS UKSW
NZS UKSW

Nasze referencje i rekomendacje od trenerów

"Współpraca z Wami to naprawdę czysta przyjemność"

Dominika Derewicz, Trener

"Z ogromną satysfakcją rekomenduję współpracę z firmą szkoleniowo-doradczą Human Skills, z którą mam przyjemność szkolić od ponad trzech lat. W tym okresie dzięki współpracy z Human Skills mogłam się przekonać na czym polega praca doskonale zgranego zespołu, którego członkowie mogą na sobie polegać, wspierają się w codziennej pracy, pozytywnie wzmacniają wzajemnie swoje umiejętności i pomagają sobie w wyzwaniach, jakie stawia przed nami praca zawodowa. (...)Dzięki fantastycznej współpracy i komunikacji w zespole miałam okazję uczestniczyć w nieszablonowych ćwiczeniach i kursach, dzięki którym rozwinęłam swoje umiejętności trenerskie i konsultingowe. Human Skills udziela także na bieżąco merytorycznego wsparcia w zakresie skutecznego prowadzenia szkoleń, a materiały informacyjne i szkoleniowe opracowane przez zespół wyróżniają się na rynku wysokim poziomem merytoryczności i atrakcyjności."

dr Joanna Frączek-Broda, Trenerka

Nasze referencje i rekomendacje od współpracowików

"Jestem niezwykle zadowolona z odbytych praktyk w firmie Human Skills. Od samego początku mojego pobytu byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości szkoleń, które były oferowane przez HS. Wszyscy trenerzy i pracownicy byli bardzo przyjaźni i pomocni, co stworzyło pozytywną atmosferę i sprawiło, że moje doświadczenie praktyczne było jeszcze bardziej wartościowe. Od strony studenta - firma zdecydowanie starała się wykorzystać moje mocne strony (w tym przypadku marketing, grafika oraz social media) oraz dokształcić w obszarach, w których nie czułam się pewnie. Moje praktyki zakończyłam w pełni usatysfakcjonowana. Nie była to firma, w której "wyrobiłam swoje godziny", ale taka, w której mogłam zrealizować ciekawe projekty i zacząć moją przygodę ze szkoleniami."

Kamila Koziołek

"Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z „Doradztwa zawodowego” prowadzonym przez Panią mgr Iwonę Firmanty. Zajęcia były prowadzone w sposób profesjonalny. Panowała miła, przyjazna atmosfera. Moim zdaniem największym atutem szkolenia było indywidualne podejście do słuchaczy. Zajęcia były prowadzone w formie warsztatów, co także jest dodatkową zaletą, ponieważ takie podejście angażuje uczestników, a tak nabyta wiedza pozostaje w pamięci na dłużej."

Patrycja Pasierbińska

"Bez wahania mogę stwierdzić, że praca w Human Skills to praca w miłej atmosferze, ze zgranym i profesjonalnym zespołem, a także ciekawymi projektami. Wszystko, czego się tu nauczyłam, z pewnością przyda mi się w dalszym życiu zawodowym i nie tylko."

Magdalena Kochanek