Szkolenia Human Resources (HR)

Szkolenia HR prowadzone przez specjalistów Human Skills to szeroki pakiet nowoczesnych kursów, które budują i doskonalą praktyczne umiejętności pracowników działów HR i kadr w biznesie i administracji publicznej. Szkolenie HR jest najlepszym wsparciem, jakiego możesz udzielić pracownikom odpowiedzialnym za dobór kadr w swojej organizacji i wzmocnienie ich potencjału. To od decyzji pracowników HR w pierwszym rzędzie zależeć będzie konkurencyjność Twojej firmy i siła zespołów, którymi dysponujesz. Kursy HR z naszego katalogu to również optymalne rozwiązanie dla osób zatrudnionych w działach personalnych zainteresowanych poszerzeniem swoich kompetencji i zdobyciem nowych narzędzi do skuteczniejszej pracy. Szkolenia dla HR z naszej nowej oferty kursów kierujemy również do wszystkich przyszłych rekruterów, head hunterów, doradców zawodowych, pracowników działów kadr i szkoleń oraz osób pragnących pogłębić swoją wiedzę z obszaru HR. Każdy kurs Human Resources organizowany przez Human Skills zaprojektowany został z myślą o potrzebach współcześnie działających organizacji, które borykają się z nowymi problemami na rynku pracy i coraz częściej muszą intensywnie zabiegać o pozyskanie wartościowych talentów do organizacji.

Jakie szkolenia Human Resources proponujemy?

W naszym centrum szkoleniowym organizujemy różnotematyczne kursy HR – szkolenia działu personalnego oraz specjalistów trudniących się rekrutacją i selekcją pracowników. Z naszych programów szkoleniowych korzystać można w różnorodny dopasowany do aktualnych potrzeb sposób, nawet bez wychodzenia z biura czy domu. Oferujemy naszym Klientom stacjonarne kursy otwarte i zamknięte prowadzone w naszym warszawskim centrum, szkolenia na zamówienie w siedzibie Klienta, a także cieszące się obecnie dużą popularnością kursy online. Szkolenie Human Resources w naszej firmie każdy może więc odbyć na zasadach, które uzna za najkorzystniejsze dla siebie. Szkolenia HR, z których możesz skorzystać już dziś w Human Skills to m.in.: Skuteczne metody w rekrutacji i selekcji, Assessment i Development Center, Zarządzanie szkoleniami w organizacji czy Human Resources Business Partner.

Poznaj programy naszych kursów i wyposaż swoich specjalistów HR w kompetencje, które pozwolą im zadbać o największą wartość Twojej organizacji, jaką są jej pracownicy. Zwiększ efektywność swojej załogi i zapewnij firmie lepsze perspektywy rozwoju z Human Skills!

Wybierz kategorię szkoleń:

 • Wszystkie
 • Online
 • Otwarte
 • Zamknięte
Ocena okresowa

HUMAN RESOURCES BUSINESS PARTNER – SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

5 kroków do lepszej organizacji

ZARZĄDZANIE ROZWOJEM PRACOWNIKÓW W ORGANIZACJI-SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

ASSESSMENT I DEVELOPMENT CENTRE – SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

Skuteczne metody rekrutacji i selekcji w organizacji – Szkolenie zamknięte

Zarządzanie talentami, karierami i planowanie ścieżek kariery w firmie – Szkolenie zamknięte

Ocena okresowa

HUMAN RESOURCES BUSINESS PARTNER – SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

5 kroków do lepszej organizacji

ZARZĄDZANIE ROZWOJEM PRACOWNIKÓW W ORGANIZACJI-SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

ASSESSMENT I DEVELOPMENT CENTRE – SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

Ocena okresowa

HUMAN RESOURCES BUSINESS PARTNER – SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

5 kroków do lepszej organizacji

ZARZĄDZANIE ROZWOJEM PRACOWNIKÓW W ORGANIZACJI-SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

ASSESSMENT I DEVELOPMENT CENTRE – SZKOLENIE OTWARTE: STACJONARNE oraz ONLINE

Skuteczne metody rekrutacji i selekcji w organizacji – Szkolenie zamknięte

Zarządzanie talentami, karierami i planowanie ścieżek kariery w firmie – Szkolenie zamknięte

Nie wiesz, jakie szkolenie wybrać?

Jesteśmy po to, by Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Zobacz także:

Dlaczego warto wybrać szkolenia HR w Human Skills?

Szkolenia HR to element konieczny dla rozwoju każdej firmy!

Czy wiesz, że profesjonalne szkolenie HR może przełożyć się na wymierne korzyści biznesowe i finansowe? Tylko wyposażeni w rzetelną wiedzę i skuteczne narzędzia rekrutacji i selekcji pracownicy działu personalnego zapewnią Twojej firmie dopływ talentów, dzięki którym będziesz w stanie poprawić kondycję swojej firmy i skutecznie zawalczyć o jej pozycję na rynku. Umiejętność pozyskiwania wartościowych pracowników i spożytkowania potencjału, jakim oni dysponują to nieodłączny element strategii organizacji, które osiągają sukces we współczesnym świecie. Jeśli nie chcesz, by konkurencja pozostawiła Cię daleko w tyle, musisz zatroszczyć się o to, by pracujący dla Ciebie HR-owcy znali się na swoich fachu, nigdy nie pozostawali w tyle i na bieżąco uzupełniali luki w posiadanej wiedzy i wypracowanych kompetencjach. Zaoferuj im nasze kursy HR i spotęguj efektywność ich działań!

Rynek pracy zmienia się bardzo dynamicznie i Twój dział HR nie będzie skuteczny, jeśli nie zrozumie nowych trendów pojawiających się w obszarze HR, kreowania pozytywnego wizerunku pracodawcy czy tworzenia ścieżek kariery. Dobry rekruter musi też dostać od Ciebie wsparcie, gdy buduje swój warsztat i temu właśnie służą szkolenia dla HR organizowane przez ekspertów Human Skills.

Nie podniesiesz też zaangażowania i efektywności swoich pracowników, jeśli nie masz w swojej organizacji ludzi, którzy posługują się nowoczesnymi technikami i metodami szkoleń i potrafią zadbać o rozwój zatrudnionych przez Ciebie ludzi. Nic nie daje organizacji tak wymiernych korzyści, jak szkolenia – inwestycja w ludzi, najcenniejszą wartość dla każdej organizacji. Właśnie dlatego w naszych propozycjach znajdziesz też kurs Human Resources ukierunkowany na kształcenie kompetencji pracowników działu szkoleń.

Human Skills doskonale rozumie potrzeby nowoczesnych firm i instytucji oraz tworzy szyte na miarę programy szkoleniowe dedykowane ludziom, którzy chcą realizować najambitniejsze cele. Nasze szkolenia Human Resources kształtują kompetencje nieodzowne dziś i konieczne w nadciągającej przyszłości na każdym stanowisku związanym z HR.

Nasze kursy HR, szkolenia działu personalnego i programy rozwijające kompetencje trenerów wyposażają Kursantów wyłącznie w rzetelną i usystematyzowaną wiedzę oraz kształcą bardzo praktyczne umiejętności takie, jak: tworzenie sesji Assessment Centre i Development Centre, badanie kompetencji kandydatów, dobór metod i technik rekrutacyjnych i selekcyjnych, tworzenie ścieżek kariery, zarządzanie szkoleniami i wiele innych. Każde szkolenie Human Resources przesycamy też konkretnymi przykładami i dbamy o to, by oferowane przez nas szkolenia HR rozwiązywały realne problemy naszych Kursantów.

Ksztaltowanie kultury organizacyjnej
szkolenie zarządzanie zespołem

Co zyskasz, wybierając szkolenia HR w Human Skills?

Szkolenia HR organizowane przez Human Skills umożliwiają Kursantom podnoszenie kwalifikacji koniecznych w pracy na stanowisku związanym z kadrami, zdobywanie nowych umiejętności i doskonalenie posiadanych już kompetencji. Każde nasze szkolenie HR kończy się wystawieniem certyfikatu poświadczającego ukończenie kursu, co pozwala Uczestnikom w niebudzący wątpliwości sposób udokumentować zdobyte kwalifikacje przy okazji aplikowania na stanowisko w dziale HR czy starań o awans lub podwyżkę. Nasze kursy HR skutecznie otwierają drogę do wymarzonej kariery zawodowej, a jednocześnie skutecznie uczą Uczestników bycia fachowcem na mistrzowskim poziomie.

Czego nauczą Cię szkolenia dla HR opracowane przez Human Skills?

Kurs Human Resources Skuteczne metody w rekrutacji i selekcji to abecadło wiedzy każdego obecnego i przyszłego rekrutera. Szkolenie w przystępny sposób tłumaczy zasady doboru odpowiednich strategii rekrutacyjnych i uczy praktycznego stosowania poznanych rozwiązań. Nasze kursy HR – szkolenia działu personalnego z obszaru rekrutacji przygotowują do pracy w nowoczesnych organizacjach i koncentrują się na aktualnych problemach związanych z pozyskiwaniem i utrzymywaniem talentów na trudnym dla pracodawców rynku pracy.

Szkolenie Human Resources Assessment i Development Center wprowadza w tajniki tworzenia efektywnych sesji służących ocenie kompetencji oraz potencjałów pracowników i kandydatów na pracowników oraz uczy praktycznego posługiwania się narzędziami typowymi dla sesji AC i DC.

Kurs Zarządzanie szkoleniami w organizacji uczy identyfikowania potrzeb szkoleniowych w organizacji, zasad projektowania planów szkoleń i wyposaża w sprawdzone metody i narzędzia do pomiaru efektywności szkoleń.

Szkolenia HR z kategorii Human Resources Business Partner dostarczają pakiet praktycznej i usystematyzowanej wiedzy z HR Business Partneringu. Kurs przybliża m.in. zasady i techniki budowania współpracy i wsparcia biznesu, modele zarządzania zmianą i techniki rozwiązywania konfliktów bez uszczerbku dla biznesowych relacji.

Poznaj programy naszych nowocześnie skrojonych kursów HR i wybierz najlepszy dla siebie lub Twojej organizacji!

Komu rekomendujemy szkolenia HR w Human Skills?

Każde szkolenie HR z naszego nowego programu kursów podejmuje tematykę z kluczowych obszarów zarządzania zasobami ludzkimi i koncentruje się na problemach wyjątkowo ważnych dla pracowników działu kadr i działu personalnego. Kursy HR, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów, wprowadzają w arkana wiedzy specjalistycznej z różnych obszarów HR, dzięki czemu skutecznie przygotowują do pracy na różnorodnych stanowiskach, nie tylko w firmach prywatnych, ale też instytucjach. Programy szkoleń pozwalają też rozszerzać kompetencje doświadczonym już rekruterom, trenerom czy doradcom zawodowym. Szkolenia dla HR opracowane przez ekspertów Human Skills w wielu przypadkach kierowane są ponadto do osób, które dopiero poszukują swojego miejsca w życiu zawodowym bądź pragną zdobyć aktualną i ekspercką wiedzę z zakresu HR.

Powinieneś wybrać nasz kurs Human Resources, zwłaszcza gdy:

 • pracujesz w dziale personalnym lub kadrach i chcesz udoskonalić metody swojej pracy oraz pozyskać wiedzę o nowych istotnych zjawiskach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, kierowania karierą pracowników czy rekrutacji;
 • szukasz szkolenia Human Resources, które zaoferuje Ci rzetelną i sprawdzoną wiedzę w przystępny sposób i nie pominie nowych problemów z obszaru HR;
 • planujesz pracę w dziale HR i kursy HR, szkolenia działu personalnego lub działu szkoleń podniosą atrakcyjność Twojego CV;
 • chcesz zapewnić swojej organizacji większą efektywność lub lepszą pozycję na rynku – szkolenie Human Resources, które zapewnisz swoim pracownikom, przyspieszy realizację tych celów;
 • w Twojej firmie brakuje talentów, nie masz dobrej strategii employer branding, ani fachowców, którzy potrafią pozyskać do Twojej organizacji wartościowych ludzi;
 • jesteś głodnym wiedzy kadrowcem, rekruterem, łowcą talentów, trenerem, kierownikiem czy doradcą zawodowym i chcesz umieć więcej niż inni;
 • potrzebujesz profesjonalnego szkolenia HR prowadzonego na korzystnych warunkach i w atrakcyjnej formie;
 • interesuje Cię kurs z obszaru HR na wysokim poziomie i pod opieką wysoko wykwalifikowanych ekspertów;
 • szukasz szkolenia HR online, by uczyć się bez kolizji z pracą i życiem prywatnym, w dowolnej chwili i miejscu.