O nas

FIRMA SZKOLENIOWO- DORADCZA 

firma szkoleniowa Warszawa

Jako firma szkoleniowo- doradcza dostarczamy sprawdzone i skuteczne usługi rozwojowe, mając zawsze na uwadze najwyższe standardy branży szkoleniowej oraz indywidualne potrzeby naszych Klientów. U nas każdy Klient oraz Uczestnik znajdzie przestrzeń, by wzmacniać swoje kompetencje w zgodzie z własnym stylem działania.

Naszymi szkoleniami, warsztatami, wykładami, mowami motywacyjnymi czy indywidualnymi konsultacjami i coachingiem wspieramy Klientów w rozwoju. Wzmacniamy kulturę organizacji uczących się. 

Pomaga nam w tym 14 letnie doświadczenie, grono Ekspertów,  zaangażowany Zespół, dostęp do wielu certyfikowanych narzędzi diagnostycznych oraz  zadowolenie naszych Klientów poparte wieloma referencjami.

Nasze standardy

firma szkoleniowa w Warszawie

14 lat na rynku usług szkoleniowych

Tylko w roku 2023 osiągnęliśmy niezwykłe w skali firmy rezultaty, organizując łącznie 176 szkoleń otwartych, w tym 30 dedykowanych szkoleń indywidualnych, które wzmocniły kompetencje łącznie 709 uczestników. Imponująca jest również ilość szkoleń zamkniętych, które osiągnęły liczbę 420 realizacji (wielu kilkudniowych) i pozwoliły nam przeszkolić aż 9163 osoby.

Wszystko to byłoby niemożliwe bez zaufania, jakim obdarzają nas Klienci,  rekomendacji naszych usług szkoleniowo- doradczych i częstych powrotów po nowe kompetencje. Naszą misją jest prowadzenie profesjonalnych szkoleń z szerokiego zakresu tematycznego, dbając o najwyższą jakość i komfort każdego Uczestnika. 

opinie szkolenia

9,4/10

Średnia ocen naszych szkoleń

uczestnicy szkoleń

40 068

Przeszkolonych osób 

ilość godzin skzoleniowych

289 448

Godzin szkoleniowych

trenerzy human skills

64

Wykwalifikowanych Trenerów 

Certyfikat dla Uczestnika zgodny z SUS 2.0 potwierdzający nabycie kompetencji

Szkolenia zamknięte to projekty rozwojowe dopasowane ściśle do potrzeb klienta i jego organizacji. Uczestniczą w nich jedynie pracownicy danej firmy. Organizujemy je dla Administracji oraz Klientów biznesowych w Polsce i za granicą. 

Szkolenia otwarte to projekty rozwojowe dostępne dla każdej zainteresowanej osoby w określonym terminie i lokalizacji. Organizujemy je w formie profesjonalnych szkoleń stacjonarnych  w Warszawie lub on-line (na żywo). 

Co oznacza nasze logo?

Logo Human Skills przedstawia cztery sylwetki osób, które razem tworzą kształt puzzla – ważnego elementu każdej układanki. 

Logo Human Skills ma odzwierciedlać potencjał każdego z nas z osobna oraz całości jako zespołu.Każdy z nas posiada własne preferencje działania, które są jego mocnymi stronami, jak również ma swoje obszary do wzmocnienia. 

Kolory inspirowane są metodologią DISC stanowiącą flagowe rozwiązanie w ofercie naszych szkoleń. 

Human Skills Firma Szkoleniowa
wartości Human Skills

Nasze wartości

Przekładamy „Make” na „Grow”

Do powstania naszego hasła przewodniego: „We Make You Grow” zainspirowali nas nasi Klienci i historia każdego, wspólnie wypracowanego sukcesu. Realizujemy projekty rozwojowe tak, aby przełożyć „Make” na „Grow” stale weryfikując propozycje w ramach katalogu naszych usług o najskuteczniejsze i niezawodne rozwiązania.

Nasze osiągnięcia

Jesteśmy wyróżniani przez Gazetę Finansową jako Najlepsza Firma Szkoleniowa w Polsce – w 2019, 2021, 2022 oraz aktualnie w  2023 roku. W świecie szkoleń tytuł ten znaczy bardzo wiele, gdyż przyznawany jest na bazie ściśle określonych wskaźników takich jak m.in: bogata oferta, opinie oraz podejście do Klientów.

firma szkoleniowa roku 2023

Jesteśmy zaszczyceni, iż w oczach naszych Klientów jesteśmy postrzegani jako firma szkoleniowa, która udowadnia, że zaplanowany rozwój kompetencji specjalistycznych, menedżerskich i miękkich buduje najcenniejszy zasób organizacji, jakim są dobrze dopasowani stanowiskowo oraz zmotywowani pracownicy.

Sprawdź nasze referencje od zadowolonych Klientów (link)

Wybierając nasze szkolenia, możesz skorzystać z rozbudowanych programów zapewniających kompleksową edukację lub pojedynczych szkoleń ukierunkowanych na konkretne potrzeby. Nasi Klienci cenią nas za elastyczność, uważność na detale oraz gwarantowane rezultaty już od 14 lat. 

Z naszej oferty korzystają liderzy na rynku

Zobacz gdzie odbywają się nasze szkolenia

Sprawdź naszą ofertę i wybierz rozwiązanie idealnie odpowiadające na Twoje potrzeby

Oferujemy bogaty wybór szkoleń i warsztatów otwartych,   dostępnych dla każdej zainteresowanej osoby w określonym terminie i lokalizacji. Organizujemy je w formie profesjonalnych szkoleń stacjonarnych w Warszawie lub on-line (na żywo). 

Realizujemy szkolenia zamknięte dopasowane ściśle do potrzeb Klienta i jego organizacji. Tematykę, program, cele i lokalizację dopieramy  zawsze na podstawie indywidualnych preferencji i możliwości. Szkolenia dla pracowników, menedżerów, zespołów jednej firmy. 

Szeroki wybór narzędzi diagnostycznych i psychometrycznych służących identyfikacji cech osobowości, stylów pracy, motywacji, talentów i innych czynników mających wpływ na wydajność i zaangażowanie pracowników  oraz całych zespołów. 

Wspieramy naszych Klientów w projektach Human Resources. Pomagamy badać, definiować i wzmacniać kompetencje. Tworzymy politykę personalną, realizujemy rekrutacje oraz wspieramy w tworzeniu projektów employer branding.

Proces coachingowy składa się z regularnych sesji, podczas których Coach towarzyszy Klientowi w trakcie drogi do osiągnięcia tego, co z pozoru wydaje się niemożliwe do osiągnięcia. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą Certyfikowanych Coachów. 

Mentoring to proces, który zmierza do rozwoju i wsparcia osoby o mniejszym doświadczeniu poprzez transfer wiedzy i doświadczenia ze strony eksperta,  mentora. Oferujemy procesy mentoringowe z doświadczonymi Mentorami dla całych organizacji a także dla  klientów indywidualnych.

Zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje cele i dopasować plan rozwoju do Twoich możliwości

ul. Widok 18/2, 00-023 Warszawa

(22) 224 21 95

603 906 655

biuro@humanskills.pl