POWER SPEECH

„Kto chce zapalać innych, musi sam płonąć”

Ludwik Hirszfeld
power speech

Poznaj Power Speech

POWER SPEECH to nasza nowa, ale porządnie już przetestowana usługa realizowana stacjonarnie oraz w wersji online. To w pełni spersonalizowana mowa motywacyjna i inspiracyjna, która na zawsze zostaje w pamięci.

POWER SPEECH, który mamy zaszczyt Państwu zaproponować, to profesjonalny, a zarazem błyskotliwy i dynamiczny performance motywacyjny zaprojektowany i wykonany przez pełnych energii, uśmiechu i nietuzinkowych pomysłów trenerów z wielokrotnie wyróżnianej firmy szkoleniowej Human Skills.

POWER SPEECH wykonywany przez naszych mówców to za każdym razem inne i niepowtarzalne wystąpienie publiczne, energetyzująca mowa motywacyjna i dokładnie przemyślana przemowa inspiracyjna, którą możesz uświetnić każdy event organizowany w Państwa firmie lub organizacji. To angażujące przemówienie przesycone wiedzą i pasją, a niejednokrotnie również finezyjnym humorem. To POWER SPEECH z rekordową dawką motywacji, pozytywnych wibracji i mądrych rad. Wystąpienia publiczne, podczas których każdy z entuzjazmem i niespotykanym zainteresowaniem chwyta każde słowo pełnego wiedzy, inspirującego i aktywizującego przemówienia wybranego eksperta mogą od teraz wzbogacać organizowane przez Państwa spotkania firmowe, konferencje, szkolenia, sympozja i inne dowolne zgromadzenia publiczne oraz uroczystości.

Daj się zaskoczyć przez POWER SPEECH wykonany przez mówców z Human Skills

MERYTORYKA

Organizowany w Twojej firmie event uatrakcyjni swoim występem nie tylko doskonały i doświadczony mówca motywacyjny, ale i kobiety sukcesu, biznesmeni oraz cenieni trenerzy biznesu i specjalistki HR z psychologicznym i socjologicznym wykształceniem. Niezależnie od tematyki i okazji przemówienia opracowana dla Państwa mowa motywacyjna trafi w samo sedno i skutecznie przygotuje słuchaczy do podjęcia wyzwań, które stawia przed nimi wymagająca rzeczywistość i nieprzewidywalne jutro.

PROFESJONALIZM

Otrzymacie Państwo najwyższej klasy POWER SPEECH – przemowa motywacyjna będzie w 100% spersonalizowana i opracowana na podstawie fachowej diagnozy potrzeb zgromadzonego audytorium, a także będzie uwzględniała konkretne cele, którym powinna służyć prelekcja motywacyjna w danym, indywidualnym przypadku. W Państwa organizacji zjawi się mistrzowsko przygotowany do swojej roli mówca inspiracyjny i mentor o rzetelnej i szerokiej wiedzy oraz olbrzymim bagażu doświadczeń życiowych, managerskich i trenerskich.

 

ENERGIA

Zamówicie Państwo POWER SPEECH, przy którym nikt nie poczuje się znużony i senny. To duże wyzwanie by mówca motywacyjny rozpalił wyobraźnię, pobudzi i wzmacniać motywację do działania. Gwarantujemy, że mowa motywacyjna skierowana do członków lub gości Twojej organizacji trafi nie tylko do uszu, ale przede wszystkim do serc i umysłów audytorium, by poderwać wszystkich do pełnego wiary w sukces, energicznego i skutecznego działania.

 

POWIEW ŚWIEŻOŚCI

Obdarzamy Państwa unikatem – nasza usługa to nowatorski i pełen polotu POWER SPEECH, który zaskakuje, frapuje i bez reszty pochłania uwagę publiki. Przygotowany na zamówienie POWER SPEECH to nie kolejny schematyczna mowa przyprawiona szczyptą oklepanych żartów, wielokrotnie powtarzanych anegdot i przykładów. Otrzymacie Państwo innowacyjny i nieszablonowy produkt skrojony na miarę potrzeb nowoczesnej, ambitnej i patrzącej w przyszłość organizacji.

MOBILIZACJA

Porządny i dobrze działający POWER SPEECH to nie tylko pełna wigoru i inspirująca mowa, która pobudza do aktywności, zachęca do wysiłku i pokonywania przeszkód. Warty uwagi POWER SPEECH to mowa motywująca, podbudowująca i mobilizująca, która odsłania nieznane i przełamuje lęki przed nim. Zapewniamy, że od nas otrzymasz POWER SPEECH, który dodaje wiary, uaktywnia talenty i buduje pewność siebie.

power speech

Dlaczego warto zdecydować się na mój POWER SPEECH?

„Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”

Robert Kiyosaki

Odpowiedź jest prosta – jesteśmy profesjonalistami, którzy odnoszą sukcesy. Wiem doskonale, jak przekazywać wiedzę, inspirować i mobilizować. Jesteśmy doświadczeni – mowy motywacyjne wygłaszamy już nie raz i świetnie wiemy, co działa na publiczność, roznieca jej entuzjazm i dopinguje do działania. Szczególnie bliskie są nam słowa wielki dramaturga i noblisty G. Bernarda Shawa:

„Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz”

G. Bernard Shaw
Sprawdź, jak perfekcyjnie działa to w moim POWER SPEECH!

Proponowane tematy POWER SPEECH

POCZUJ WIOSNĘ – TWOJE CZTERY BOGINIE
Warto zadbać o najważniejszą osobę w swoim życiu – o siebie samą. Poznaj swoje cztery wewnętrzne boginie, wzmocnij poczucie kobiecości i świadomość swoich potrzeb.

MARKA KOBIETY W BIZNESIE
Jak wypracować własną strategię budowania wizerunku profesjonalistki?  Poznać swoje atuty i nauczyć się umiejętnie je komunikować otoczeniu to krok, aby działać efektywniej i sprawniej kroczyć drogą sukcesu.

SILNA KOBIETA W ŻYCIU ZAWODOWYM
Warto skupić się nie tylko na uświadomieniu sobie zróżnicowania komunikacyjnego i głębszych różnic z niego wynikających, ale także na aktywnym reagowaniu na zróżnicowane wzorce komunikacyjne i zarządcze kobiet i mężczyzn, które blokują naszą kreatywność, otwartość i komunikatywność. 

KOBIECA ASERTYWNOŚĆ – CZYLI DLACZEGO TO CO DZIAŁA U MĘŻCZYZN, NIE ZADZIAŁA W KOMUNIKACJI KOBIETY?
Warto skupić się nie tylko na uświadomieniu faktów i mitów na temat płci i jej roli w komunikacji, ale także na pokazaniu uczestniczkom potencjału asertywnej komunikacji – jej zalet, opłacalności i w końcu – mechanizmów i technik, dzięki którym uczestniczki nauczą się szanować własne granice i stawiać je asertywnie i z poszanowaniem własnych i cudzych emocji.

WORK LIFE BALANCE – W DRODZE DO ZDROWEGO I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA
Zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym może być nie lada wyzwaniem. Warto podjąć to wyzwanie, utrzymując w życiu harmonię, zdrowie psychiczne i fizyczne, motywację i dobre samopoczucie.”

DESIGN THINKING – KREATYWNOŚĆ W STRUKTURACH
Każdy z nas jest kreatywny, tylko nie każdy jest tego świadomy. Doświadczenie procesu Design Thinking pozwala odkryć w sobie potencjał kreatywności i inwencji.

WSZYSCY JESTEŚMY SUPERBOHATERAMI – SUPERMOCE CZTERECH STYLÓW MYŚLENIA
Dlaczego z jednymi rozumiesz się niemal bez słów, a z innymi nie możesz dojść do porozumienia, mimo podobnych celów? Dowiedz się poznając Superbohaterów FRIS

Pora na Państwa krok!

Zapraszamy do kontaktu. Razem ustalimy, jak powinna wybrzmieć mowa motywacyjna przygotowana dla Państwa, Państwa pracowników lub zaproszonych gości.

Nasi Eksperci: