SZKOLENIA OTWARTE I ZAMKNIĘTE dla FIRM oraz ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

Szkolenia dla pracowników i kadry menedżerskiej to najlepsza inwestycja w rozwój każdej firmy i nowocześnie zarządzanej organizacji. W starannie dopasowanym do współczesnych realiów świata biznesu i działalności publicznej katalogu kursów Human Skills dostępne są wygodne szkolenia online oraz pozwalające na kontakt bezpośredni z naszymi ekspertami kursy stacjonarne. Szkolenie online prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców Human Skills pozwala zdobywać niezbędne kompetencje o dowolnej porze i w dogodnym dla Kursanta miejscu. Oferujemy wśród naszych licznych i różnorodnych propozycji także profesjonalne stacjonarne kursy w Warszawie skierowane do biznesu, administracji publicznej i osób prywatnych. Szkolenia w Warszawie prowadzimy w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji – w siedzibie Human Skills usytuowanej w dobrze skomunikowanym z otoczeniem ścisłym centrum miasta. Z nami można uczyć się i rozwijać w wygodny i najlepszy w danych okolicznościach sposób – w formule online, we własnej siedzibie lub jako gość w przyjaznych murach naszego centrum szkoleniowego w Warszawie.

 

Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte dla firm i instytucji z różnych sektorów

Od kilkunastu lat jako jedna z najlepszych certyfikowanych firm szkoleniowych w Polsce prowadzimy kursy o potwierdzonej jakości dla wszystkich zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji i szlifowaniem umiejętności niezbędnych do osiągania sukcesów w życiu zawodowym. Nasi doświadczeni eksperci i trenerzy wspierają uznane oraz dopiero budujące swoją silną pozycję firmy z różnych branż w ramach spotkań organizowanych w grupach otwartych i zamkniętych. Szkolenie otwarte daje Kursantom okazję wejścia w kontakt z osobami z innego środowiska i wymiany cennych doświadczeń. Z kolei szkolenia zamknięte dla firm realizowane na zamówienie na terenie całego kraju pozwalają nam dopasować program kursu do specyfiki branży Klienta oraz wzbogacić program oferowany przez szkolenie zamknięte o wartościowe „z życia wzięte” przykłady, które pomagają rozwiązać realne problemy spotykane w konkretnej organizacji.

Serdecznie zachęcamy do wyboru kursów z najbardziej poszukiwanych obecnie kategorii: Szkolenia dla menedżerów, Szkolenia Human Resources, Szkolenia – Kompetencje Interpersonalne, Szkolenia – Efektywność osobista, Szkolenia – Wystąpienia publiczne i kreowanie wizerunku, Szkolenia – Zarządzanie projektami, Szkolenia – Sprzedaż/Negocjacje/Obsługa Klienta oraz Szkolenia prawne.

.

Poniższe szkolenia realizujemy w poszczególnych formach: szkoleń zamkniętych, otwartych oraz online
dla firm, osób prywatnych oraz administracji publicznej

Dopytaj o szkolenie!

Potrzebujesz doradztwa w wyborze szkolenia? Napisz!

WYBIERZ KATEGORIĘ SZKOLEŃ

Nie wiesz, jakie szkolenie wybrać?

Jesteśmy po to, by Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

ZAKUP VOUCHER NA USŁUGI ROZWOJOWE

Voucher szkoleniowy Human Skills

Zapraszamy do skorzystania z propozycji zakupu vouchera na usługi rozwjowe – szkolenia, coaching, badania itp.

Kiedy warto skorzystać z tej opcji?

  1. Gdy szukasz prezentu dla pracownika lub innej osoby a nie jesteś pewny, którym tematem będzie ta osoba zainteresowania.
  2. Pod koniec roku finansowego Twojej firmy – czas podsumowania celów, budżetów i ocen rocznych. Co w przypadku niewykorzystanych środków z budżetu szkoleniowego? Zastanawiasz się, czy zrezygnować z inwestycji w kompetencje pracowników, kwalifikacje i umiejętności, których rozwój jest ważny dla firmy?

👉 VOUCHER SZKOLENIOWY Human Skills ważny przez 12 miesięcy 👈

Dlaczego warto wybrać szkolenia w Human Skills?

Poznaj nas lepiej

Artykuły

Webinaria