Szkolenia Zarządzanie projektami

Częścią Twojej pracy jest lub za chwilę będzie zarządzanie projektem? Szkolenie w Human Skills przygotuje Cię do różnorodnych wyzwań, jakie stoją przed liderem zespołu pracującego projektowo. Dzięki naszym programom rozwojowym i warsztatom nauczysz się, jak skutecznie koordynować pracę nad projektem, jak rozdzielać zadania i rozliczać ich realizację. Na naszych kursach dowiesz się także, jak wykorzystywać atuty tej formy pracy oraz, jakie ryzyka niesie ze sobą zarządzanie projektami. Kursy, które przygotowali nasi eksperci, przekazują profesjonalną, aktualną i sprawdzoną wiedzę, która ma bardzo praktyczne zastosowanie, a każdy kurs zarządzania projektami prowadzi do zdobycia konkretnych umiejętności oraz wykorzystuje przykłady i doświadczenia ludzi z różnych branż i firm o różnorodnym profilu działalności.

Szkolenia z zarządzania projektami adresujemy do doświadczonej kadry kierowniczej oraz początkujących szefów projektów, którym potrzebne jest solidne wprowadzenie do zagadnień dotyczących organizowania pracy w zespole projektowym. Szkolenia z zarządzania projektem z naszego nowego katalogu szkoleń zostały przygotowane z myślą o różnych typach Klientów, dlatego na każde szkolenie z zarządzania projektami możemy zaprosić zarówno osoby pracujące w biznesie, jak i w administracji publicznej. Kursy prowadzimy w formule stacjonarnych spotkań otwartych i sesji zamkniętych w naszej siedzibie lub na zamówienie w gościnie u naszego Klienta. W naszej bogatej ofercie kursów dostępne jest również profesjonalne szkolenie z zarządzania projektem w przystępnym i wygodnym wariancie online.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi programami naszych nowoczesnych kursów. W aktualnym katalogu czekają na naszych Kursantów szkolenia z takich praktycznych zagadnień, jak planowanie, monitorowanie i kontrola w organizacji pracy nad projektem, zarządzanie ryzykiem w projekcie, szkolenie z programu Miro czy szkolenia z zakresu zarządzania projektami nastawione na rozwój kompetencji z obszaru komunikacji i współdziałania.

Wybierz kategorię szkoleń:

program miro

Szkolenia zarządzania projektami – Szkolenie otwarte stacjonarne oraz online

zarządzanie projektami

Podstawy pracy projektowej – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarnie

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Zarządzanie projektami – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

Zarządzanie zespołem wirtualnym

Zarządzanie wirtualnymi zespołami – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

program miro

Miro – kreatywne narzędzie do pracy on-line w zespołach rozproszonych – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

szkolenie z zakresu wideokonferencji

Profesjonalne spotkania online – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

program miro

Zarządzanie projektami. Planowanie, monitorowanie i kontrola. – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

Komunikacja w zespole projektowym – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

program miro

Szkolenia zarządzania projektami – Szkolenie otwarte stacjonarne oraz online

program miro

Szkolenia zarządzania projektami – Szkolenie otwarte stacjonarne oraz online

zarządzanie projektami

Podstawy pracy projektowej – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarnie

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Zarządzanie projektami – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

Zarządzanie zespołem wirtualnym

Zarządzanie wirtualnymi zespołami – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

program miro

Miro – kreatywne narzędzie do pracy on-line w zespołach rozproszonych – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

szkolenie z zakresu wideokonferencji

Profesjonalne spotkania online – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

program miro

Zarządzanie projektami. Planowanie, monitorowanie i kontrola. – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

Komunikacja w zespole projektowym – szkolenie na zamówienie – online oraz stacjonarne

Nie wiesz, jakie szkolenie wybrać?

Jesteśmy po to, by Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Zobacz także:

Dlaczego warto wybrać szkolenia Zarządzanie projektami w Human Skills?

Jakie szkolenia Zarządzanie projektami oferujemy w Human Skills?

Ponieważ mamy świadomość, jak trudnym i wyczerpującym zdaniem potrafi być skuteczne zarządzanie projektem, szkolenie, które oferujemy, opracowaliśmy w różnych formach, tak aby każdy Kursant mógł wybrać dogodne dla siebie miejsce i czas nauki. Jeśli pragniesz udoskonalić kluczowe kompetencje, jakich wymaga efektywne zarządzanie projektami, kursy z oferty Human Skills możesz odbyć w naszej siedzibie, w lokalizacji swojej firmy lub jako nowoczesne i oferujące dużą dozę swobody szkolenia online. Stacjonarny kurs zarządzania projektami zorganizowany przez naszą firmę szkoleniową może ponadto odbyć się w formule kursu zamkniętego lub jako szkolenie otwarte.

Szkolenia z zarządzania projektami przygotowane przez naszych ekspertów mają maksymalnie zindywidualizowany charakter – możesz więc liczyć, że osoba prowadząca kurs dostosuje treści nauczania do Twoich potrzeb i problemów, które napotykasz. Nasze szkolenia z zarządzania projektem przesycamy nauką o praktycznym charakterze i intensywnie trenujemy z Kursantami użycie sprawdzonych i innowacyjnych narzędzi przydatnych w koordynowaniu pracy zespołu projektowego. Każde szkolenie z zarządzania projektami prowadzone jest w Human Skills przez specjalistę z danej dziedziny, który może pochwalić się dużym doświadczeniem i wyjątkowo wysokim poziomem wiedzy. Szkolenie z zarządzania projektem organizowane przez Human Skills kończy się analizą postępów poczynionych przez Kursantów, ewaluacją kursu i rekomendacjami na przyszłość. Kursy dla firm otrzymują kuratelę opiekuna, który zapewnia opiekę merytoryczną i organizacyjną nad kursem z ramienia naszej firmy.

W naszym najnowszym katalogu szkoleń umieściliśmy najbardziej poszukiwane kursy z obszaru zarządzania projektami dla pracowników firm prywatnych i organów administracji publicznej. Są to m.in. kursy: Zarządzanie projektami. Planowanie, monitorowanie, kontrola; Komunikacja i współpraca w zespole projektowym i Program Miro – wirtualne biurko w pracy zespołowej online. Poruszamy też tematy, takie jak zasady organizacji pracy w zespole projektowym, zarządzanie ryzykiem w projekcie, szkolenie z zastosowania innowacyjnych narzędzi w kierowaniu pracą zespołu projektowego.

Zapraszamy do zapoznania się z programami, jakie oferują nasze eksperckie szkolenia z zakresu zarządzania projektami!

Co zyskasz, decydując się na szkolenia Zarządzanie projektami?

Profesjonalne kursy Human Skills pomogą Ci zdobyć wszystkie kluczowe kompetencje, których wymaga zarządzanie projektem. Szkolenie, niezależnie od wybranego szczegółowego tematu, będzie koncentrowało się na umiejętnościach praktycznych i innowacyjnych rozwiązaniach, które usprawniają efektywne i nastawione na bezkonfliktową współpracę zarządzanie projektami. Kursy z naszej oferty wyposażą Cię ponadto w fachową i aktualną wiedzę oraz skuteczne narzędzia do planowania, monitorowania i kontroli pracy zespołu projektowego.

Kurs zarządzania projektami – Planowanie, monitorowanie, kontrola to kompletne kompendium wiedzy z zakresu metodyki kierowania projektami, zasad organizacji pracy zespołów projektowych, narzędzi planowania i monitorowania projektów, metod oceny ryzyka i dokumentacji projektowej. W ramach tego przekrojowego szkolenia z zarządzania projektami będziesz mógł zdobyć szereg praktycznych umiejętności. Nasi trenerzy nauczą Cię m.in. ustalania celów, zakresu, budżetu i terminu projektu, tworzenia planów i harmonogramów, skutecznej komunikacji z interesariuszami projektu i członkami zespołu projektowego, radzenia sobie z ryzykiem oraz zarządzania zmianą. Podczas szkolenia z zarządzania projektem otrzymasz też pakiet wysokiej jakości materiałów szkoleniowych.

Zalecamy wszystkim naszym Kursantom, aby podstawowe szkolenie z zarządzania projektami – Zarządzanie projektami. Planowanie, monitorowanie, kontrola zostało przez nich uzupełnione praktycznym kursem Komunikacja i współpraca w zespole projektowym. Jest to wyjątkowo użyteczne i wartościowe szkolenie z zarządzania projektem, które nauczy Cię budowania takich relacji w zespole, które sprzyjać będą wspólnej realizacji założonych celów biznesowych. Podczas kursu będziesz też mógł przeanalizować swój indywidualny profil według Metody Insights Discovery™.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać umiejętności twarde, czy miękkie, chcesz nauczyć się przydzielać zadania i środki, czy bardziej interesuje Cię zarządzanie ryzykiem w projekcie, szkolenie w Human Skills będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Nasze szkolenia z zarządzania projektami stale wzbogacamy o nową problematykę i staramy się maksymalnie dostosować ich program do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Zapraszamy!

Do kogo adresujemy nasze szkolenia Zarządzanie projektami?

Nasze profesjonalne i nowoczesne kursy z tej kategorii kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i kompetencji, których wymaga zarządzanie projektem. Szkolenie polecamy zarówno pracownikom zatrudnionym w sektorze prywatnym, jak i organach administracji publicznej. Na nasze kursy zapraszamy także każdą osobę zorientowaną na pogłębienie swojej wiedzy z zakresu zarządzania, a w szczególności tym, jak wygląda skuteczne zarządzanie projektami. Kursy zostały ponadto przygotowane z myślą o wszystkich tych, dla których praca w zespole projektowym jest nowością i chcieliby lepiej zrozumieć specyfikę tej formy organizacji pracy.

Kurs zarządzania projektami przyda Ci się w szczególności, gdy:

  • jesteś managerem lub liderem i chcesz poszerzyć arsenał posiadanych już kompetencji o cenne umiejętności oferowane przez szkolenia z zarządzania projektami jak np. zarządzanie portfelem projektów, budżetowanie projektu, kontrola przebiegu projektu;
  • masz zamiar aplikować na stanowisko kierownicze lub właśnie stałeś się szefem teamu projektowego;
  • otrzymałeś nowe obowiązki managerskie i potrzebujesz praktycznego i fachowego szkolenia z zarządzania projektem;
  • pracujesz projektowo, ale napotykasz trudności w realizacji niektórych swoich zadań – szkolenie z zarządzania projektami pomoże Ci znaleźć i wdrożyć sprawdzone rozwiązania Twoich problemów;
  • potrzebne Ci nowoczesne szkolenie z zarządzania projektem, dzięki któremu pozyskasz wiedzę o nowych trendach w zarządzaniu zespołami projektowymi i nauczysz się wykorzystywać najnowsze metody, techniki i narzędzia przydatne do w pracy projektowej;
  • potrzebny Ci kurs w wygodnej i przystępnej formule, który nie będzie burzył harmonogramu Twojej pracy i nie będzie kolidował z Twoimi prywatnymi planami – w naszej szkole masz duży wybór form kursów i ich terminów;
  • jesteś szefem zespołu lub menedżerem, ale nie do końca wiesz, na jakich zasadach organizowana jest praca zespołów projektowych lub na czym polega skuteczne zarządzanie ryzykiem w projekcie – szkolenie w Human Skills pozwoli Ci pogłębić wiedzę konieczną na każdym stanowisku kierowniczym;
  • nie masz czasu na stacjonarne szkolenia z zakresu zarządzania projektami i celujesz w merytorycznie wartościowe szkolenie z tej tematyki w wygodnej wersji online.