CZYM JEST COACHING?

Coaching to najlepszy wybór drogi rozwojowej realizacji potrzeb Klienta.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ SESJĘ BIZNESOWĄ
Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące. Jest to tzw. sesja „0”.

Coaching w Human Skills

Coaching to nie jest tradycyjne szkolenie.

 1. Nie zdobędziesz dzięki niemu nowych umiejętności i nie dostaniesz gotowych rozwiązań oraz przepisów na sukces.
 2. Nie dostaniesz odpowiedzi.
 3. Znajdziesz natomiast w sobie świadomość najlepszych dla Ciebie rozwiązań dla Twoje potrzeby i cele. 

Coach słucha, zadaje pytania i inspiruje.

 1. Motywuje Klienta do działania i pracy nad sobą.
 2. Pozwala mu zrozumieć daną sytuację, określić cele oraz wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Często bowiem nie zdajemy sobie sprawy z drzemiącego w nas potencjału i nie wykorzystujemy go w 100%.
 3. Dotyczy to zarówno sfery osobistej, jak i biznesowej.
 4. Istnieje wiele form coachingu, m.in. Life Coaching, Carrer Coaching czy Outplacement Coaching, które obejmują najbardziej newralgiczne obszary życia prywatnego i zawodowego oraz sytuacje, w jakich ludzie najczęściej potrzebują wsparcia, inspiracji i dodatkowej motywacji do działania. 

Coaching to proces realizacji Twoich celów/Twoich przełożonych:

 1. Dlatego proces coachingowy składa się z regularnych sesji, podczas których coach towarzyszy klientowi w trakcie drogi do osiągnięcia tego, co z pozoru wydaje się niemożliwe do osiągnięcia.
 2. Ty także możesz przekroczyć granicę niemożliwego, gdy uświadomisz sobie, że wiele dróg jest w stanie zaprowadzić Cię do sukcesu i wybierzesz tę najlepszą.
 3. Sprawdź, jak wiele może zmienić w Twoim życiu profesjonalny coaching.
 4. Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Monachium, Rzym?… Nie ma znaczenia, gdzie aktualnie się znajdujesz – możesz wziąć udział w naszych sesjach coachingowych również online!

Zapraszamy do skorzystania z sesji coachingowych:

 1. Pomożemy Ci udoskonalić Twoje umiejętności zawodowe oraz pozbyć się nawyków tych, które przeszkadzają Ci w realizacji celów.
 2. Oferujemy wsparcie przydatne w wielu obszarach i na różnych etapach kariery.
 3. Nasze specjalności to nie tylko popularny Job Coaching, Coaching Zawodowy czy Coaching Kariery – znajdziesz u nas pomoc przy realizacji dowolnych celów zawodowych i prywatnych.
 4. Pomożemy Ci stworzyć plan rozwoju Twojej kariery, który pozwoli Ci w krótkim czasie osiągnąć zamierzone cele, a coach-doradca kariery będzie stał u Twego boku, gdy zrobisz pierwszy i kolejny krok na drodze do realizacji wyznaczonych celów.
 5. Pomożemy Ci osiągnąć sukces w pracy, a także w życiu osobistym – coaching i mentoring, który oferujemy, skupi się na tym, co dla Ciebie w danym momencie najważniejsze.

Dlaczego warto skorzystać z coachingu w Human Skills?

 1. Oferujemy profesjonalny coaching (m.in. Executive Coaching, Job Coaching, Life Coaching) dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
 2. Nasze usługi coachingowe obejmują: pomoc w określeniu mocnych stron i obszarów do rozwoju, rozwijanie umiejętności, które pomogą w osiągnięciu celów zawodowych oraz dostarczenie przydatnych narzędzi rozwojowych.
 3. Możemy Ci zaproponować zarówno coaching indywidualny, jak i coaching zespołowy, a jedną z naszych specjalności jest profesjonalny coaching dla menedżerów.

JAKIE SĄ ETAPY PROcesU COACHINGOWEGO?

 1. Coaching to proces, a każdy jego etap jest równie istotny dla jego efektywności.
 2. Coach musi Cię dobrze poznać i Ty musisz lepiej poznać siebie, aby Life Coaching czy Coaching Kariery, jaki z nami przejdziesz, przyniósł oczekiwane efekty.
 3. Przygotuj się więc przynajmniej na kilka sesji.
 4. Wiedz jednak, że robimy wszystko, by cały proces przebiegał jak najszybciej, a warunki naszej współpracy ułatwiały coaching.
 5. Warszawa to nie jedyne miejsce, w którym możemy się spotkać – dla zabieganych i mniej mobilnych Klientów prowadzimy sesje online, a na terminy, czas trwania sesji i ich częstotliwość mają wpływ nie tylko cele coachingu, ale również Twoje potrzeby i preferencje.

Sesja 0*

- Weryfikacja potrzeb potencjalnego uczestnika sesji coachingowej i pracodawcy.

- Wstępna dyskusja, jak można zaplanować dalsze działania.

- Przedstawienie propozycji współpracy przez coacha.

- Podjęcie przez strony decyzji o rozpoczęciu współpracy.

Sesja I

- Określenie potrzeb Klienta.

-Ustalenie warunków współpracy tzw. kontrakt na linii Klient oraz trener-coach (zakres pracy, czas trwania sesji, częstotliwość, płatność, zasady odwołania sesji, punktualność, poufność, zaangażowanie Klienta itp.).

- Zaplanowanie i omówienie planu działania.

- Akceptacja planu przez Klienta.

- Pierwsze zadania/testy.

Kolejne sesje

- Faza właściwa coachingu.

- Praca nad celami Klienta.

- Zadania dla Klienta do wykonania między sesjami.

Sesja podsumowująca

- Podsumowanie wyników.

- Omówienie wniosków.

- Zamknięcie procesu coachingu lub/oraz ustalenie nowych obszarów i celów do pracy.

POZNAJ NASZE METODY PRACY W TRAKCIE SESJI COACHINGOWYCH:

Miniwykład i i dyskusje
Prezentacje multimedialne
Studia przypadków (case’y)
Analiza sytuacji
Testy
Brainstorming session – poszukiwanie rozwiązań
Zadania do wykonania między sesjami

KOSZT SESJI: poniższe stawki są to kwoty orientacyjne

Coaching zawodowy:

 • Executive coaching  1850 zł netto - 1250 zł netto + 23% VAT

  Zarząd firmy (prezes, dyrektor generalny, dyrektor jednostki)

 • Business coaching 1250 zł netto - 850 zł netto + 23 % VAT

  Kadra zarządzająca (kierownik, lider zespołu)

 • Work coaching 1050 zł netto - 650 zł netto + 23% VAT

  Specjalista (stanowiska samodzielne)

Life coaching:

 • Life coaching 850 zł netto - 650 netto +23% VAT

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 1. Sesje coachingowe on-line odbywają się za pośrednictwem telefonu, Skype’a lub innej platformy.
 2. Sesje coachingowe stacjonarnie odbywają się w biurze firmy Human Skills, w samym centrum Warszawy – ul. Widok 18/2.
 3. Pierwsza sesja coachingowa tzn. zerowa jest bezpłatna i jest niezobowiązująca. Trwa do 30 min. Jej celem jest zdefiniowania celów potencjalnej współpracy.
 4. Koszt sesji jest uzależniony od typu coachingu – stawki w praktyce mogą zależeć nie tylko od tego, czy decydujesz się na Job Coaching, Coaching Zawodowy czy Life Coaching, ale również m.in. od ilości sesji.
 5. Rekomendowany cykl sesji: do 10 spotkań przy ustalonym procesie. W czasie zerowej sesji coach, trener, doradca kariery omówi z Tobą szczegóły procesu i jego cele, a te wyznaczą optymalną długość cyklu coachingowego.
 6. Płatność za sesję coachingową (coaching/mentoring) może zostać zrealizowana poprzez przelew (przedpłata) lub gotówką, w siedzibie firmy.
 7. Wystawiamy faktury VAT i paragony (do kwoty netto doliczamy 23% VAT).

 

Nie jesteś pewien, jaką formę wsparcia wybrać? Czym różni się Executive Coaching od Coachingu Zawodowego? Chcesz zwiększyć potencjał swoich pracowników poprzez usługi coachingowe, ale nie wiesz, czy lepszy będzie coaching zespołowy, czy dedykowany coaching dla menedżerów? Koniecznie skontaktuj się z nami – wspólnie ustalimy plan działania, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

POZNAJ RODZAJE COACHINGU:

Coaching dedykowany kadrom zarządzającym, w tym kluczowym menadżerom, kierownikom, dyrektorom i prezesom. Dotyczy rozwoju umiejętności podejmowania decyzji, kreatywnego rozwiązywania problemów i wyzwań prowadzonego działu/biznesu. Dostarcza narzędzi zwiększających efektywność. Coach pomoże Ci rozpoznać Twoje mocne strony i strony wymagające rozwoju, a także podpowie Ci, jak możesz wykorzystać je do zbudowania i wzmocnienia swojej pozycji lidera. W odróżnieniu od tego, co oferuje np. Life Coaching, Leadership Coaching koncentruje się na sferze zawodowej.

Executive/Leadership Coaching wspiera w ciągłym tworzeniu marki osobistej opartej na wizji, misji i wartościach. Niezależnie od miejsca Twojej pracy, możesz stać się efektywniejszym przywódcą i liderem poprzez profesjonalny coaching. Warszawa to miejsce naszych stacjonarnych spotkań, ale proces coachingu, jeśli chcesz, możesz realizować również zdalnie.

 • Chcemy pomóc Ci stać się lepszym liderem. Trener-coach będzie Cię inspirował i podzieli się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Dowiesz się, jak radzić sobie w sytuacjach stresowych i jak rozwiązywać problemy związane z budowaniem zespołu. Nie możesz osiągnąć oczekiwanych rezultatów? Nie wiesz, jak przekształcić swoją wizję w rzeczywistość? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!
 • Możliwość rozwijania własnych możliwości i potencjału jest podstawą doświadczenia przywódczego. Dlatego zapewniamy narzędzia, które pomogą Ci rozwinąć Twoje umiejętności poprzez pomoc w tworzeniu bardziej efektywnej strategii przywództwa oraz zarządzaniu projektami i zespołami. Executive Coaching to wyspecjalizowany, dedykowany liderom coaching skupiony na obszarach rozwoju, które obejmuje również profesjonalny Job Coaching i Coaching Zawodowy, ale skupia się na tym, co dla przywódcy jest najistotniejsze i jest miarą jego sukcesu.
 • Postaw na swój rozwój, żeby lepiej rozwijać zespół.
 • Stwórz własną efektywną strategię działania lidera, która będzie inspiracją dla osób podążających za Tobą.
 • Znajdź odpowiedzi jak nowatorsko zarządzać projektami i zespołem.
 • Dowiedz się więcej o skutecznym budowaniu relacji biznesowych i efektywnym networkingu.
 • Odpowiedz na pytanie, jakie zmiany przyniosą Ci i Twojemu zespołowi rozwój i zacznij je wprowadzać.
 • Sprawdź, czego naprawdę potrzebuje Twój dział/biznes, by był jeszcze bardziej wydajny.
 • Nie dostaniesz gotowych odpowiedzi, ponieważ już sam będziesz wiedział, co ustalić za cel na drodze rozwoju. Sam dla siebie będziesz mógł wyznaczać optymalne cele i niczym fachowy doradca kariery programować ścieżkę własnego rozwoju w roli lidera i przywódcy.

Indywidualny program coachingowy pomoże Ci zdobyć kluczowe umiejętności, które pozwolą Ci kierować zespołem i inspirować pracowników.

Wspieramy naszych Klientów poprzez coaching/mentoring w obszarach:

 • 10 praw władzy.
 • Określenie własnego stylu przywództwa oraz dopasowanie do strategii organizacji.
 • Opracowanie planów przywództwa.
 • Budowanie sieci wsparcia oraz zaufania ze strony zarządu, zespołu oraz klientów firmy.
 • Rozwój kompetencji związanej z realizacją celów stanowiska oraz celów organizacji.
 • Współpraca z zarządem.
 • Tworzenie i komunikowanie wizji.
 • Sztuka przemawiania i prowadzenia prezentacji.
 • Sztuka słuchania.
 • Wywieranie wpływu na otoczenie.
 • Sztuka pisania, czyli efektywna komunikacja pisemna.
 • Zarządzanie zespołem.
 • Zarządzanie niedopasowanym zespołem.
 • Planowanie i organizowanie czasu pracy.
 • Prowadzenie efektywnych spotkań.
 • Zarządzanie projektami.
 • Zarządzanie zmianą w zespole.
 • Budowa dopasowanego zespołu – rekrutacja i zwalnianie.
 • Formalne ocenianie podległego zespołu.
 • Przekazywanie nieformalnych informacji zwrotnych.
 • Zarządzanie ryzykiem konfliktów w zespole.
 • Rozwiązywanie problemów.

 

Executive Coaching to najbardziej wyspecjalizowane usługi coachingowe dostępne w naszym portfolio, które jednocześnie cieszą się największą popularnością w gronie naszych Klientów ze świata biznesu. Kadra kierownicza to fundament, na którym opiera się struktura całej organizacji, a skuteczność lidera jest głównym czynnikiem decydującym o efektywności zespołów. Zindywidualizowany coaching dla menedżerów stał się już wsparciem dla setek Klientów Human Skills i ich firm.

To coaching dedykowany zespołom. Coach skupia się na rozwoju potencjału zawodowego uczestników sesji, a proces coachingowy ma na celu zwiększenie efektywności zespołu, poprawienie atmosfery, wsparcie w realizacji konkretnego celu, konsolidację po zmianach. W odróżnieniu od tego, na czym skupia się zwykle coaching indywidualny (Life Coaching, Coaching Zawodowy itp.), Coaching Zespołowy koncentruje się nie tyle na rozwoju pojedynczej osoby, ile na rozwoju grupy, dlatego stawia przed grupą cele zespołowe, które jednak wymagają zaangażowania i efektywności od każdego członka zespołu. Niezależnie od tego, gdzie działa Twoja firma, możesz wesprzeć pracujące na jej sukces zespoły poprzez profesjonalny coaching. Warszawa to tylko jedno z miejsc, w których oferujemy usługi z zakresu coachingu. W naszej siedzibie organizujemy coaching stacjonarny, a zespołom, które nie mogą do nas przyjechać, proponujemy komfortowy coaching w wersji online.

 • Dowiedz się, czego naprawdę potrzebuje Twój dział/biznes, aby być jeszcze bardziej produktywnym! Trener-coach, którego spotkasz, wie, jak w obiektywny sposób ustalić potrzeby firmy, pracujących dla niej zespołów i ludzi, a potem znaleźć dla nich wspólną płaszczyznę do synergicznej współpracy.
 • Masz poczucie, że czasem Twój zespół jest zbiorem przypadkowych ekspertów? W takim razie czas zacząć myśleć o tym, jak sprawić, by każdy z nich stał się częścią efektywnego zespołu.
 • Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom?
 • Czy chcesz mieć zespół, który dobrze ze sobą współpracuje, ma dobrą kulturę pracy i osiąga wyniki?
 • Rozwój zespołu to jeden z najważniejszych aspektów każdej firmy.
 • Rozwój jest ważny nie tylko dla poszczególnych pracowników, ale także dla całej organizacji, a zespołowa praca coachingowa z elementami Job Coaching splata w jedno aspiracje osobiste pracowników z ambicjami firmy.
 • Rozwój zespołu gwarantowany przez grupowy Coaching Zawodowy zwiększa efektywność zespołu, poprawia spójność, pomaga w wyznaczaniu jasnych celów i wspólnym ich osiąganiu.
 • Zapewnia wsparcie podczas zmian w firmie i konsoliduje po nich.
 • Pozwala pielęgnować pozytywną kulturę pracy opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
 • Głównym celem tego procesu jest zwiększenie efektywności każdego członka zespołu. Aby osiągnąć ten cel, należy zrozumieć, co motywuje każdego pracownika i w jaki sposób można go zainspirować do efektywniejszej pracy. Umożliwi to zbudowanie twórczego środowiska, które będzie sprzyjać rozwojowi wśród współpracowników, a także w całej firmie.
 • Ustalcie cele, które będą odpowiedzią na Wasze potrzeby i sprawią, że Wasza praca będzie efektywniejsza.
 • Wspólnie przygotujcie się do planowanej zmiany, która przyniesie rozwój każdemu z Was. Stwórzcie innowacyjną i przyjazną pracy społeczność, która skutecznie realizuje zamierzone cele.
 • Pielęgnujcie pozytywną kulturę pracy.
 • Świadomość potrzeb zespołu pozwoli Wam uniknąć konfliktów w przyszłości. Zadbajcie o to, by nie był potrzebny Wam doradca kariery sugerujący zmianę ścieżki zawodowej, ale specjalista HR planujący awans w Waszej organizacji dla poszczególnych członków zespołu.
 • Wykorzystajcie potencjał każdej jednostki, by tworzyć efektywny i doskonale rozumiejący się zespół.
 • Razem możecie osiągnąć znacznie więcej.

 Wspieramy naszych Klientów poprzez coaching/mentoring wzbogacony o:

 • analizę SWOT danego zespołu
 • weryfikację potrzeb zespołu
 • weryfikację ognisk zapalnych w zespole
 • konsolidację zespołu po zmianie
 • wzmocnienie zespołu
 • naukę przeciwdziałania trudnym sytuacjom i radzenia sobie z nimi

Coaching dla zespołów jest doskonałym narzędziem budowania grupowej odpowiedzialności za sukcesy i porażki członków teamu oraz skuteczną metodą wzmacniania zaangażowania w pracę nad wspólną realizacją celów. Oferowane przez nas usługi coachingowe adresowane do zespołów warto uzupełnić programami wspierającymi ich liderów. Z tego powodu Coaching zespołowy często poprzedza lub domyka stowarzyszony z nim coaching dla menedżerów.

To coaching, który dotyczy rozwoju zawodowego na danym stanowisku pracy, wsparcia w realizacji szczególnych wyzwań zawodowych, czy też bieżących zadań. Rozwija umiejętności, pozwala skupić się na zmianie przekonań i postaw, które są potrzebne do efektywnego osiągania celów biznesowych i stanowiskowych. Coach w czasie sesji będzie skupiał się na tym, co może wspierać Twój rozwój zawodowy, ale chociaż nie jest to w żadnej mierze popularny Life Coaching, możesz liczyć również na jego pomoc w sprawach dotyczących spójności celów prywatnych z zawodowymi. Jeśli Twoja praca zaczyna sprawiać Ci problemy lub czekają Cię nowe wyzwania związane ze zmianą obowiązków, w nowej sytuacji pomoże Ci właśnie skoncentrowany na sferze zawodowej zindywidualizowany coaching. Warszawa to miejsce, gdzie czekamy na Ciebie z dobrymi pomysłami na to, jak możesz zbudować podwaliny dla swojej kariery, a jeśli nie możesz pozwolić sobie na podróż do naszej siedziby, możesz wybrać sesje zdalne – trener-coach może wówczas spotykać się z Tobą online. Job Coaching, Coaching Zawodowy i coaching, który poprowadzi dla Ciebie doradca kariery, to modele indywidualnej pracy intensywnie skupione na rozwoju zawodowym. To formy coachingu, które najlepiej sprawdzą się, jeśli pragniesz zmian na lepsze w sferze zawodowej.

 • Coaching zawodowy może wspierać proces przygotowania do planowanej zmiany stanowiska, jak również okres wdrażania na awansowanym stanowisku pracy.
 • Pokazuje, jak duże znaczenie ma rozwój jednostki dla rozwoju całego biznesu.
 • Rozwój zawodowy to proces stawania się lepszym pracownikiem, który może obejmować zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy.
 • Najskuteczniejszym sposobem zapewnienia sukcesu Twojej firmy jest zapewnienie sukcesu Twoim pracownikom.
 • Odkryj i rozwiń swoje zdolności.
 • Wykorzystaj swoje prawdziwe możliwości, by podążać w stronę sukcesu.
 • Dowiedź się, które obszary wymagają rozwoju, by efektywniej realizować zadania zawodowe.
 • Naucz się twórczo rozwiązywać problemy i radzić sobie w trudnych sytuacjach.
 • Stawiaj realne i adekwatne cele zgodne z Twoim stanowiskiem pracy.
 • Twórz profesjonalny wizerunek, który będzie spójny z Twoimi wartościami oraz wartościami Twojego miejsca pracy.
 • Przede wszystkim wzmocnij swój indywidualny wynik pracy.

Wspieramy naszych Klientów poprzez coaching/mentoring w:

 • kreowaniu wizerunku profesjonalisty
 • weryfikacji mocnych stron i obszarów do rozwoju
 • weryfikacji typu osobowości
 • budowaniu własnej marki
 • rozwoju kompetencji miękkich
 • weryfikacji potencjału zespołowego
 • wsparciu w realizacji celów biznesowych oraz stanowiskowych
 • nauce przeciwdziałaniu trudnym sytuacjom zawodowym i radzeniu sobie z nimi

Coaching zawodowy to propozycja adresowana do osób aktywnych zawodowo, niezależnie od etapu ich kariery, miejsca pracy i stanowiska. Możemy pomóc każdej osobie w realizacji jej zawodowych ambicji. Jeśli jednak już jesteś lub za chwilę masz stać się liderem bądź kierownikiem, pamiętaj, że w Human Skills możesz otrzymać wsparcie profesjonalnego coacha także podczas sesji adresowanych do managerów w ramach Leadership/Executive Coaching. Oferowane przez nas usługi coachingowe zawsze mają zindywidualizowany charakter, a sesja „zerowa” ma na celu dopasowanie wszystkich elementów coachingu do Twoich potrzeb. Firmom zainteresowanym ofertą Zawodowego Coachingu dla pracowników rekomendujemy, oprócz powyższej formuły, również nastawiony na rozwój teamowej współpracy coaching oraz coaching dla menedżerów.

To coaching, który skupia się na wspieraniu Klienta w czasie modyfikacji lub wyboru kierunku rozwoju zawodowego.

Jest zalecany w sytuacji konieczności określenia nowych obszarów pracy zawodowej, a w tym kontekście również mocnych stron i ewentualnych ograniczeń pracownika. Coach może również wspierać w sytuacji przygotowania do awansu lub wsparcia na nowym stanowisku pracy. Podobnie jak Life Coaching, Career Coaching skupia się indywidualnej pracy Klienta z coachem, ale koncentruje się na konkretnym wycinku jego aktywności zawodowej, w szczególności na planowaniu kariery. Tę formę diagnozy i rozwoju polecamy szczególnie osobom nie w pełni usatysfakcjonowanym z zawodowych sukcesów oraz tym, którzy dopiero wchodzą na drogę rozwoju zawodowego. Zainteresowani wsparciem w planowaniu kariery lub modyfikacji swoich celów zawodowych mogą precyzyjniej określić swój dalszy plan działania i rozwoju właśnie poprzez Career Coaching. Warszawa to lokalizacja, w której realizujemy Coaching Kariery w trybie stacjonarnym. Dla osób spoza stolicy przygotowaliśmy również wygodną wersję coachingu w trybie online.

Czy mozolnie realizujesz swoją wizję kariery prowadzącą w ślepy zaułek? Co mógłbyś robić od rana do wieczora przez siedem dni w tygodniu i nigdy nie czuć się zmęczonym?

Pracujemy, aby zapewnić Ci najbardziej efektywne rozwiązania dla Twoich potrzeb osobistych i biznesowych. Uzyskaj wsparcie dla lepszego życia, kariery i rozwoju organizacyjnego. Pomożemy Ci uwolnić Twój pełny potencjał!

Trener-coach indywidualnie pomaga Klientom w doskonaleniu ich kompetencji na danym stanowisku pracy. Pomaga Klientom w określaniu ich mocnych stron i obszarów do rozwoju, wyznaczaniu celów, opracowywaniu planów działania, podejmowaniu decyzji dotyczących programów edukacyjnych lub szkoleniowych. Osobom, które pragną doskonalić się w wybranym już zawodzie lub mają wytyczony swój osobisty plan dotyczący własnej kariery, polecamy również inne formy wsparcia zawodowego, m.in. Job Coaching oraz Coaching Zawodowy.

 Jeśli masz trudności ze znalezieniem pracy odpowiadającej Twojej osobowości i preferencjom, profesjonalny doradca kariery i coach pomoże Ci przygotować się do prowadzenia własnej kariery i odnieść sukces w tym zadaniu!

 • Zmień swoje przekonania, które sprawią, że zaczniesz myśleć jak prekursor.
 • Nadaj cel swojej ścieżce kariery.
 • Ryzyko to synonim sukcesu.
 • Odkryj, jakie masz kompetencje i preferencje zawodowe.
 • Określ swoje cele.
 • Zaadaptuj się do nowej sytuacji zawodowej.

 Wspieramy naszych Klientów poprzez coaching/mentoring w:

 • ocenie preferencji i predyspozycji zawodowych
 • analizie posiadanych kompetencji
 • weryfikacji mocnych stron i obszarów do rozwoju
 • w realizacji celów biznesowych oraz stanowiskowych
 • nauce przeciwdziałania trudnym sytuacjom zawodowym i radzenia sobie z nimi

Career Coaching to wyjątkowa propozycja w naszej ofercie i metoda pracy, która zyskała wielką popularność na świecie. Realia rynku pracy, oczekiwania pracowników i pracodawców zmieniają się niezwykle dynamicznie, a trwająca przez długie lata edukacja nie zawsze stanowi przepustkę do kariery. Jesteśmy po to, by pomóc naszym Klientom odnaleźć się w gąszczu możliwości i zagrożeń, jakie stwarza dzisiejsza rzeczywistość. Coaching Kariery, podobnie jak np. Executive Coaching, usługi coachingowe dla firm, coaching zespołowy oraz coaching dla menedżerów, to nasza specjalność – naszą misją jest wspierać ludzi i firmy we współczesnych, niełatwych i niezwykle wymagających realiach biznesowych.

Coaching dotyczy rozwoju zawodowego w zakresie zmiany pracy. Dedykowany Klientom biorącym udział w projektach outplacement. Obok Life Coaching, Outplacement Coaching stanowi jedną z najchętniej wybieranych przez osoby prywatne form pracy z coachem. Chcesz z sukcesem wejść na rynek pracy lub poszukać dla siebie nowego miejsca do rozwoju zawodowego i awansu? Optymalnym wsparciem dla Ciebie będzie właśnie Outplacement Coaching. Warszawa, Londyn, Mediolan? Nie ważne, gdzie szukasz pracy i gdzie aktualnie przebywasz, z nami możesz ukształtować swoją osobistą strategię podboju rynku pracy. W ramach Outplacement Coaching oferujemy zarówno stacjonarne sesje organizowane w siedzibie naszej firmy, jak i sesje coachingowe online.

 • Trener-coach pomaga Klientom w indywidualnym doskonaleniu ich kompetencji zawodowych i odnalezienia obszarów możliwości zatrudnienia.
 • Pomagamy Klientom w określaniu ich mocnych stron i obszarów do rozwoju, wyznaczaniu celów, opracowywaniu planów działania, podejmowaniu decyzji dotyczących programów edukacyjnych lub szkoleniowych, ubieganiu się o pracę i dokonywaniu zmian w karierze.
 • Chcesz znaleźć pracę, która przyniesie Ci satysfakcję?
 • Chcesz wiedzieć, jak przygotować się do wejścia na rynek pracy?
 • Czy posiadasz umiejętności niezbędne do tego, aby zrobić wrażenie na klientach i pracodawcach?
 • Odkryj, jakie masz predyspozycje zawodowe.
 • Znajdź odpowiedź na pytanie, jaka praca przyniesie Ci satysfakcję i rozwój.
 • Przygotuj strategię, która wyróżni Cię pośród innych kandydatów na rynku pracy.
 • Dowiedz się jak stworzyć własną markę osobistą, która z sukcesem wyróżni Cię na rynku pracy.
 • Sprawdź jak skutecznie znaleźć pracę, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom.
 • Rozwiń samoświadomość prowadzenia własnej kariery.
 • Naucz się profesjonalnej autoprezentacji.
 • Przygotuj profesjonalne dokumenty aplikacyjne.

Jesteśmy po to, by wesprzeć Cię na początku Twojej drogi zawodowej oraz w czasie, gdy chcesz szukać dla siebie nowych możliwości w innym środowisku pracy, w innym zawodzie, w innej organizacji. Jesteśmy również dla Ciebie, gdy szukasz optymalnej drogi rozwoju zawodowego w miejscu, w którym już znalazłeś zatrudnienie. Jeśli bardziej interesuje Cię doskonalenie umiejętności i kompetencji, które przybliżą Twój sukces w aktualnym miejscu pracy, sugerujemy Ci Job Coaching, a szczególnie Coaching Zawodowy. Jeśli bardziej potrzebny Ci są: doradca kariery, pomoc w poszukiwaniu odpowiednich dla Ciebie ofert pracy oraz wsparcie w przygotowaniu się do procesu rekrutacyjnego, Outplacement Coaching to propozycja idealna dla Ciebie.

Wspieramy naszych Klientów poprzez coaching (mentoring) w:

 • ocenie preferencji i predyspozycji zawodowych
 • analizie posiadanych kompetencji
 • określeniu stanowisk oraz firm, do których będą składać aplikacje (przygotowanie strategiczne)
 • weryfikacji ogłoszeń o pracę
 • poprawnym tworzeniu dokumentów aplikacyjnych typu CV oraz list motywacyjny
 • modyfikacji wszelkich błędów popełnianych w procesie poszukiwania pracy
 • nauce tworzenia profesjonalnego PR-u na portalach społecznościowych
 • przećwiczeniu technik skutecznej autoprezentacji podczas rozmowy telefonicznej oraz „face to face”
 • przećwiczeniu sesji rekrutacyjnej (na życzenie z wykorzystaniem kamery)

Outplacement Coaching to metoda pracy, która w ostatnim czasie zyskuje na znaczeniu, ponieważ odnalezienie właściwej i stabilnej drogi zawodowej jest dziś wyzwaniem niezwykle trudnym, a zmiany pracy stają się rzeczywistością każdego z nas częściej, niż bywało to przed laty. Jesteśmy po to, by wpierać naszych Klientów w osiąganiu zawodowych sukcesów w biznesowej i skomplikowanej rzeczywistości, w której żyjemy. Outplacement Coaching, podobnie jak np. Executive Coaching, usługi coachingowe dla firm, coaching zespołowy oraz coaching dla menedżerów, to nasza specjalność – naszą misją jest wspierać ludzi i firmy we współczesnych, niezwykle wymagających realiach biznesowych.

To coaching, który dotyczy osobistej sfery życia Klienta. Skupia się na poprawie sytuacji w życiu prywatnym.

 • Sfera osobista jest kluczową częścią Twojego życia. To właśnie w niej możesz uzyskać największą kontrolę nad swoją sytuacją, stać się szczęśliwszym i odnieść większy sukces.
 • Wierzymy, że każdy może zmienić w sobie coś na lepsze. Dlatego wspólnie pracujemy nad poprawą jakości Twojego życia w sferze osobistej, aby pomóc Ci osiągnąć szczęście i sukces we wszystkich dziedzinach życia.
 • Masz w sobie tak wiele potencjału! Czasami jednak trudno jest dostrzec go w całości – musisz robić krok po kroku, a coach podpowie Ci, jak to zrobić. Możesz być zaskoczony, jak daleko możesz zajść.
 • W trakcie naszej pracy odkryliśmy, że są pewne kwestie, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu przez naszych Klientów.
 • Pierwszą z nich jest silne pragnienie zmiany swojego życia na lepsze.
 • Drugą jest umiejętność wyznaczania i osiągania celów życiowych.
 • Poznaj swój potencjał.
 • Naucz się stawiać i realizować cele życiowe.
 • Stale pracuj nad budowaniem relacji z bliskimi.
 • Naucz się lepiej komunikować z innymi.
 • Zyskaj optymizm i więcej pewności siebie.
 • Zadbaj o własne zdrowie i urodę.
 • Zrozum swoje emocje i reakcje ciała.
 • Zadbaj o swój rozwój intelektualny i kulturalny.
 • Zbudować strategię bezpieczeństwa finansowego.
 • Pożegnaj nadmierny stres.
 • Ucz się na własnych błędach i więcej razy ich nie popełniaj.
 • Dowiedz się, czego oczekujesz od życia.

Life Coaching jest doskonałą metodą pracy dla osób, które chcą się skupić na szczęściu i satysfakcji w życiu pozazawodowym. Jeśli pragniesz osiągnąć równowagę, lepiej poznać i zrozumieć siebie i podejmować decyzję, które będą służyły Ci najlepiej, wybierz wsparcie, które oferuje profesjonalny Life Coaching. Warszawa – tu możesz zrealizować coaching, jeśli cykliczne spotkania w stolicy nie są dla Ciebie problemem. Jeśli jednak wolisz mieć więcej swobody lub mieszkasz daleko od naszego centrum szkoleniowego, możesz rozwijać się, biorąc udział w coachingu prowadzonym online. Trener-coach ustali z Tobą na sesji „zerowej” najlepsze dla Ciebie i Twojego rozwoju warunki współpracy.

 Wspieramy naszych Klientów w:

 • kreowaniu wizerunku profesjonalisty
 • weryfikacji mocnych stron i obszarów do rozwoju
 • weryfikacji typu osobowości
 • rozwoju kompetencji miękkich
 • przeciwdziałaniu frustracji i wypaleniu zawodowemu
 • radzeniu sobie w trudnych sytuacjach

Job Coaching jest dedykowany zarówno działom HR, jak i osobom prywatnym. Konsultanci Human Skills prowadzą na zlecenie Klientów szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji osobistych oraz indywidualne konsultacje dotyczące zmiany zatrudnienia. Realizujemy zewnętrzne rekrutacje, zamknięte projekty z zakresu Assessment/Development Center oraz outplacementu.

 • Job coaching rozumiany jest jako zindywidualizowane podejście do rozwoju zawodowego, a pokrewną mu metodą pracy z coachem jest m.in. Coaching Zawodowy.
 • Z naszą pomocą zarówno działy HR, jak i osoby indywidualne mogą podnosić swoje kompetencje i zwiększać szanse na sukces.
 • Coach, trener, doradca kariery wspiera i inspiruje w osiąganiu lepszych wyników i ambitniejszych celów zawodowych.
 • Odkrywa zasoby swoich Klientów, wzmacnia ich samodzielność i wierzy w osiągnięcie celu wyznaczonego przez Klienta. W ten sposób coach odgrywa rolę facylitatora, który umożliwia klientowi samodzielne i niezależne osiąganie sukcesu.

 Wspieramy naszych Klientów poprzez coaching (mentoring) w:

 • zmianach organizacyjnych w aktualnym miejscu pracy
 • efektywnym szukaniu nowej pracy (przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej)
 • tworzeniu profilów społecznościowych związanych z życiem zawodowym
 • przygotowaniu do projektów Assessment Center oraz Development Center
 • znalezieniu nowego zatrudnienia po zwolnieniu z pracy
 • komunikacji zmian w organizacji

Job Coaching często określane bywa jako współczesne doradztwo zawodowe i faktycznie jego cechą wyróżniającą jest to, że koncentruje się on na przygotowaniu do wyzwań typowych dla dzisiejszego rynku pracy. Podobnie jak inne profesjonalne formy coachingu wykorzystywane w procesie rozwoju zawodowego (Executive Coaching, usługi coachingowe dla firm, coaching zespołowy, coaching dla menedżerów), Job Coaching sięga po najnowsze zdobycze nauki i nowoczesne metody treningu i skupia się na praktycznych umiejętnościach i kompetencjach ułatwiających osiąganie sukcesów w pracy poprzez realizację celów własnych i biznesowych organizacji, dla której pracuje odbiorca działań coachingowych.

Nasze otrzymane referencje oraz rekomendacje:

"Z przyjemnością obserwowałam, jak postawione na początku pracy z Iwoną cele sesji były sukcesywnie realizowane i jak konstruktywnie wpływały na zwiększenie efektywności pracy i budowanie relacji w moim zespole. Sesje z Iwoną pozwalają inaczej spojrzeć na procesy zachodzące wewnątrz naszej organizacji, maksymalizując wykorzystanie potencjału, jaki tkwi w ludziach. Iwona inspiruje i wyposaża w narzędzia i rozwiązania, które wykorzystujemy w bieżącej pracy. Iwona to profesjonalistka, zaangażowana i doskonale przygotowana do zajęć. Umiejętnie dopasowuje się do oczekiwań i potencjału osób, z którymi prowadzi zajęcia. Na tej podstawie Iwona przygotowuje program sesji wpisujący się w konkretne rozwiązania i schematy stosowane w firmie. Efekty pracy z Iwoną są naprawdę widoczne już po kilku sesjach i skutecznie pomagają w dalszym rozwoju zawodowym. Rekomendujemy korzystanie z sesji coachingowych realizowanych przez firmę Human Skills Iwona Firmanty."

Adriana Klędzierska-Mencfeld, Członek Zarządu Polpharma Biologics S.A.
Polpharma Biologics S.A.

"Współpraca z Panią Iwoną układała się płynnie, godziny sesji były organizowane w sposób komfortowy dla mnie oraz satysfakcjonujący dla firmy. Przebieg sesji był elastyczny i dopasowany do potrzeb. Jako szczególnie wartościowy oceniam fakt, że cele zawodowe wskazane przed rozpoczęciem sesji coachingowych zostały zrealizowane. Rekomenduję Panią Iwonę Firmanty jako trenera, coacha oraz doradcę w sprawach zawodowych oraz przy realizacji sesji coachingowych skoncentrowanych na obszar życia prywatnego. "

Weronika Żukrowska, Specjalista HR
PSA Finance Polska Sp. z o. o.

"Zarówno Pani Iwona Firmanty, jak i Pan Marcin Rzucidło zadbali o profesjonalizm prowadzonych szkoleń, odznaczając się nie tylko ogromną wiedzą z zakresu coachingu, ale i świetnym poczuciem humoru. Przygotowanie merytoryczne Pani Iwony Firmanty sprawiło, że dostarczyła ona pracownikom firmy Immofinanz praktycznych narzędzi i metod dostosowanych do potrzeb, a także specyfiki ich pracy. Jej zaangażowanie połączone z celnymi obserwacjami i umiejętnością stworzenia przyjaznej atmosfery, pozytywnie wpłynęło na jakość prowadzonych szkoleń. Natomiast szkolenie poprowadzone przez Pana Marcina Rzucidło jest oceniane wysoko w firmie Immofinanz ze względu na możliwość uczestnictwa w wielu ćwiczeniach praktycznych. Dzięki nim pracownicy znacznie poprawili swoje umiejętności dotyczące użytecznego wywierania wpływu. Niewątpliwie, szkolenia proponowane przez firmę Human Skills są świetnie zorganizowane, interesujące i użyteczne. Z pełną odpowiedzialnością przyznajemy, że fachowość i wiedza coachów są na bardzo wysokim poziomie, a cechujące ich umiejętności interpersonalen wpłynęły pozytywnie na proces szybkiego przyzwajania wiedzy i kształcenia kompetencji miękkich u pracowników. Dla nas Human Skills nie jest jedynie kolejną firmą, z kórą współpracujemy. Human Skills to rozwój dla naszych pracowników oraz docenienie wartości komunikacji. A przede wszystkim – zadowolenie uczestników."

Magdalena Marianna Kowalewska, Jarosław Retmaniak – członkowie zarządu
Immofinanz Services Poland Sp. z o. o.

"Tematem spotkań coachingowych były: wzmocnienie efektywności zawodowej oraz odnalezienie równowagi pomiędzy tymi dwoma obszarami. Pani Iwona jest osobą, która zdecydowanie wie, jakie pytania należy zadać, jak ukierunkować swojego rozmówcę na tory, po których każdy z łatwością będzie mógł dotrzeć do celu, celów stawianych nam zawodowo, ale i tych osobistych. Z przyjemnością i bez wahania polecam Panią Iwonę Firmanty, jako coacha kompetentnego i przede wszystkim skutecznego. Spotkania z Panią Iwoną upływają w miłej i przyjaznej atmosferze, pozwalają na złapanie dystansu do rzeczywistości i odnalezienie właściwych myśli w codziennej rutynie. "

Barbara Czarnopolska-Musiał, Menedżer Wdrożeń Nowych Produktów
Essilor Optical Laboratory Polska

"Współpraca z P. Iwoną układała się doskonale. Sesje zostały przeprowadzone w sposób bardzo rzetelny i profesjonalny, w przyjemnej i naturalnej atmosferze. Szkolenie oceniam za bardzo skuteczne i zgodne w zupełności z oczekiwaniami. P. Iwonę oceniam jako świetną specjalistkę w swojej dziedzinie. Rekomenduję P. Iwonę Firmanty jako Coacha Personalnego."

Aleksandra Zielińska,Reference Data Manager
Essilor International

"Nigdy przedtem uczestnicy szkolenia nie mieli takiej diagnozy potrzeb, jaką przeprowadziła Pani Iwona Firmanty – nie poprzestała na standardzie oferowanym przez inne firmy, czyli na rozmowie z uczestnikami i przełożonymi. Każdej osobie poświęciła osobno odpowiednio dużo czasu, aby każdego lepiej poznać. Zaufanie, które wzbudziła wśród uczestników, profesjonalizm oraz ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna, a także podejście indywidualne wywarły na uczestnikach ogromne wrażenie. Jesteśmy szczególnie wdzięczni za to, że potrafiła Pani nawiązać bardzo dobry kontakt z uczestnikami, znaleźć sposób na dotarcie do nich. Dzięki czemu otworzyli się, także przed sobą nawzajem, a także – co najważniejsze – zrozumieli lepiej siebie samych i kolegów, co pozwoliło osiągnąć wspaniałe efekty szkolenia. Poprawiły się relacje w zespole oraz wyniki działu. W rezultacie odtąd zawsze bierzemy pod uwagę oferty firmy Human Skills naszych projektach rozwojowych. Pani Iwona Firmanty wspierała kilku naszych kluczowych pracowników przez coachingi indywidualne, dzięki czemu osoby te znacznie lepiej potrafią sobie radzić w trudnych sytuacjach, lepiej diagnozować i rozwiązywać konflikty, radzić sobie ze stresem, lepiej rozumieją swoich podwładnych i współpracowników. Nie znam osoby, która nie byłaby pod wrażeniem znaczenia i możliwości wykorzystania uzyskanych informacji i wiedzy zdobytej podczas tych sesji."

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z.o.o.

Nasze referencje:

ZESPÓŁ EKSPERTÓW - DYPLOMOWANI ORAZ CERTYFIKOWANI COACH'E

Wybierz odpowiedniego do Twoich potrzeb lub potrzeb Twojego zespołu ekperta. Sprawdź specjalizacje:

sprawdź w czym możemy cię wesprzec: