SZKOLENIA ZAMKNIĘTE NA ZAMÓWIENIE dla firm i administracji publicznej

Wszystkie tematy realizujemy w formie online lub stacjonarnie: w naszym biurze w Warszawie,  w siedzibie Klienta lub w formie wyjazdowej.

Wybierz kategorię szkoleń:

szkolenia dla branży hotelowej

szkolenia dla branży hotelowej

szkolenia dla branży medycznej

szkolenia dla branży medycznej

Czym charakteryzują się szkolenia zamknięte?

Coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w rozwój i systemy szkoleniowe, bo zwiększa to motywację i zaangażowanie, zarówno u poszczególnych pracowników, jak i całych zespołów.

Zmotywowanie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki zwykle wiąże się z większą efektywnością, skoncentrowaniem na pracy i zadowoleniem z zadań, a to przynosi wymierne korzyści wizerunkowe i finansowe dla organizacji.

Jedną z dobrych form rozwojowych osób zatrudnionych w firmach są szkolenia zamknięte, które charakteryzują się przede wszystkim tym, że są organizowane dla konkretnej grupy osób, a więc są spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Szkolenia zamknięte pracowników zaprojektowane są zgodnie z preferencjami uczestników, odpowiadają na konkretne problemy, a także są dostosowane pod względem miejsca i czasu spotkania.

Szkolenia zamknięte dla firm i administracji publicznej – specjalnie na zamówienie

W Human Skills organizujemy szkolenia zamknięte dla firm prywatnych i administracji publicznej na zamówienie. Nasza oferta przygotowywana jest zgodnie z preferencjami klientów i z uwzględnieniem potrzeb danej organizacji. Współpraca w trakcie szkoleń zamkniętych jest dynamiczna i elastyczna, dzięki czemu cały program jest dostosowany do danej firmy i jej pracowników. Na samym początku rekomendujemy kilku trenerów, a klient samodzielnie decyduje, z którym specjalistą chce współpracować. Następnie trener analizuje potrzeby szkoleniowe uczestników i tworzy całościowy plan działania. Przez cały okres trwania projektu istnieje możliwość kontaktu z opiekunem, a do 30 dni po zakończeniu istnieje możliwość konsultacji online. Dodatkową zaletą jest możliwość uzupełnienia swojej wiedzy i kompetencji w czasie indywidualnych sesji coachingowych. Szkolenia zamknięte organizowane są przez nas na zamówienie, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z nami telefonicznie i mailowo.

Korzyści ze szkoleń zamkniętych

Szkolenia zamknięte niosą ze sobą wiele korzyści, a do najważniejszych zalet można zakwalifikować:

 • możliwość indywidualnego dopasowania tematyki, poruszanych problemów,
 • samodzielny wybór trenera,
 • cały projekt jest spersonalizowany i dopasowany do potrzeb danej firmy,
 • szkolenia zamknięte pozwalają na efektywny rozwój kompetencji pracowników, a także poszerzenie ich wiedzy,
 • cały proces dopasowany jest do specyfiki danej branży, sektora,
 • możliwa jest wymiana doświadczeń między trenerem i uczestnikami szkolenia,
 • nacisk kładziony jest także na analizę potrzeb i ewaluację osiągniętych celów.

Szkolenia zamknięte to zdecydowanie najbardziej kompleksowa oferta dla pracodawców i pracowników.

Szeroka oferta szkoleń zamkniętych w Human Skills

W naszej ofercie dostępne są różnorodne kategorie szkoleń zamkniętych. Do głównych obszarów tematycznych można zakwalifikować:

 1. Szkolenia zamknięte dla menedżerów.
 2. Szkolenia zamknięte z zakresu Human Resources.
 3. Szkolenia zamknięte dotyczące kompetencji interpersonalnych.
 4. Szkolenia zamknięte stanowiskowe.
 5. Wystąpienia publiczne.
 6. Zarządzanie projektami.
 7. Negocjacje, zdolności sprzedażowe, obsługa klienta.
 8. Szkolenia zamknięte z zakresu prawa.

W każdej z wyżej wspomnianych grup tematycznych możesz znaleźć szeroki wybór konkretnych szkoleń zamkniętych, skoncentrowanych na danym zagadnieniu lub problemie.

Dlaczego warto wybrać Human Skills?

Human Skills to renomowana firma szkoleniowa z kilkunastoletnim doświadczeniem. Oferujemy wysokiej jakości szkolenia zamknięte, których celem jest zrozumienie potrzeb danej firmy, poszerzenie wiedzy i kompetencji pracowników, zadbanie o rozwój zespołów i całej organizacji, a także dokładna ewaluacja postępów i osiągnięć. Tworzymy projekty dopasowane do potrzeb naszych klientów i efektywnie wspieramy ich edukację. Nasze szkolenia zamknięte nie tylko uczą i rozwijają, ale także inspirują i pozwalają na odkrywanie zupełnie nowych dróg do celów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Interesują Cię inne szkolenia?

Zobacz co jeszcze mamy ciekawego do zaoferowania: