SZKOLENIA ZAMKNIĘTE NA ZAMÓWIENIE dla firm i administracji publicznej

Wszystkie tematy realizujemy w formie online lub stacjonarnie: w naszym biurze w Warszawie,  w siedzibie Klienta lub w formie wyjazdowej.

Wybierz kategorię szkoleń:

szkolenia dla branży hotelowej

szkolenia dla branży hotelowej

szkolenia dla branży medycznej

szkolenia dla branży medycznej

szkolenia dla adminstracji publicznej

SZKOLENIA dla administracji publicznej

Czym charakteryzują się szkolenia zamknięte?

Coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w rozwój i systemy szkoleniowe, bo zwiększa to motywację i zaangażowanie, zarówno u poszczególnych pracowników, jak i całych zespołów.

Zmotywowanie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki zwykle wiąże się z większą efektywnością, skoncentrowaniem na pracy i zadowoleniem z zadań, a to przynosi wymierne korzyści wizerunkowe i finansowe dla organizacji.

Jedną z dobrych form rozwojowych osób zatrudnionych w firmach są szkolenia zamknięte, które charakteryzują się przede wszystkim tym, że są organizowane dla konkretnej grupy osób, a więc są spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Szkolenia zamknięte pracowników zaprojektowane są zgodnie z preferencjami uczestników, odpowiadają na konkretne problemy, a także są dostosowane pod względem miejsca i czasu spotkania.

Szkolenia zamknięte dla firm i administracji publicznej – specjalnie na zamówienie

W Human Skills organizujemy szkolenia zamknięte dla firm prywatnych i administracji publicznej na zamówienie. Nasza oferta przygotowywana jest zgodnie z preferencjami klientów i z uwzględnieniem potrzeb danej organizacji. Współpraca w trakcie szkoleń zamkniętych jest dynamiczna i elastyczna, dzięki czemu cały program jest dostosowany do danej firmy i jej pracowników. Na samym początku rekomendujemy kilku trenerów, a klient samodzielnie decyduje, z którym specjalistą chce współpracować. Następnie trener analizuje potrzeby szkoleniowe uczestników i tworzy całościowy plan działania. Przez cały okres trwania projektu istnieje możliwość kontaktu z opiekunem, a do 30 dni po zakończeniu istnieje możliwość konsultacji online. Dodatkową zaletą jest możliwość uzupełnienia swojej wiedzy i kompetencji w czasie indywidualnych sesji coachingowych. Szkolenia zamknięte organizowane są przez nas na zamówienie, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z nami telefonicznie i mailowo.

Korzyści ze szkoleń zamkniętych

Szkolenia zamknięte niosą ze sobą wiele korzyści, a do najważniejszych zalet można zakwalifikować:

 • możliwość indywidualnego dopasowania tematyki, poruszanych problemów,
 • samodzielny wybór trenera,
 • cały projekt jest spersonalizowany i dopasowany do potrzeb danej firmy,
 • szkolenia zamknięte pozwalają na efektywny rozwój kompetencji pracowników, a także poszerzenie ich wiedzy,
 • cały proces dopasowany jest do specyfiki danej branży, sektora,
 • możliwa jest wymiana doświadczeń między trenerem i uczestnikami szkolenia,
 • nacisk kładziony jest także na analizę potrzeb i ewaluację osiągniętych celów.

Szkolenia zamknięte to zdecydowanie najbardziej kompleksowa oferta dla pracodawców i pracowników.

Szeroka oferta szkoleń zamkniętych w Human Skills

W naszej ofercie dostępne są różnorodne kategorie szkoleń zamkniętych. Do głównych obszarów tematycznych można zakwalifikować:

 1. Szkolenia zamknięte dla menedżerów.
 2. Szkolenia zamknięte z zakresu Human Resources.
 3. Szkolenia zamknięte dotyczące kompetencji interpersonalnych.
 4. Szkolenia zamknięte stanowiskowe.
 5. Wystąpienia publiczne.
 6. Zarządzanie projektami.
 7. Negocjacje, zdolności sprzedażowe, obsługa klienta.
 8. Szkolenia zamknięte z zakresu prawa.

W każdej z wyżej wspomnianych grup tematycznych możesz znaleźć szeroki wybór konkretnych szkoleń zamkniętych, skoncentrowanych na danym zagadnieniu lub problemie.

Dlaczego warto wybrać Human Skills?

Human Skills to renomowana firma szkoleniowa z kilkunastoletnim doświadczeniem. Oferujemy wysokiej jakości szkolenia zamknięte, których celem jest zrozumienie potrzeb danej firmy, poszerzenie wiedzy i kompetencji pracowników, zadbanie o rozwój zespołów i całej organizacji, a także dokładna ewaluacja postępów i osiągnięć. Tworzymy projekty dopasowane do potrzeb naszych klientów i efektywnie wspieramy ich edukację. Nasze szkolenia zamknięte nie tylko uczą i rozwijają, ale także inspirują i pozwalają na odkrywanie zupełnie nowych dróg do celów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Interesują Cię inne szkolenia?

Zobacz co jeszcze mamy ciekawego do zaoferowania: