Małgorzata Karczewska

Trener umiejętności osobistych/ Mgr Psycholog/ Asesor

Od 2009 roku związana z branżą szkoleniową. W swojej pracy odpowiadała m.in. za koordynację kluczowych projektów firmy, wsparcie działu sprzedaży, współpracę z partnerami biznesowymi, trenerami, marketing oraz tworzenie dedykowanych ofert dla Klientów. Uczestniczyła w spotkaniach z Zarządami, w negocjacjach, czy w tworzeniu indywidualnych propozycji rozwojowych dla najważniejszych Klientów firmy.

Regularnie współpracuje przy projektach rekrutacyjnych oraz rozwoju i oceny kompetencji – Assessment Center/Development Center pełniąc rolę asesora. Uczestniczy w bezpośrednich badaniach potrzeb szkoleniowych oraz satysfakcji pracowników.

Prowadzi i współprowadzi szkolenia i konsultacje dla pracowników korporacji, administracji publicznej, studentów m.in. z zakresu budowania pewności siebie, komunikacji, rozwijania kreatywnego myślenia, budowania własnej marki. Specjalizuje się w szkoleniach dla kobiet z zakresu kreowania wizerunku w biznesie i w życiu prywatnym

Od 2018 roku prowadzi warsztaty dla studentów prawa na Uniwersytecie SWPS z zakresu budowania marki osobistej, netykiety, kreowania profesjonalnego wizerunku w biznesie i przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej.

Współprowadzi firmę VELOVE – marką koncentrującą się na tworzeniu wyjątkowych rowerów oraz autorskiej odzieży sportowej.

Można ją również usłyszeć w Polskim Radiu Czwórka oraz Radiu Kampus gdzie wypowiada się jako psycholog. Współprowadziła rekrutacje z uczestniczkami w programie TVN „Projekt Lady”.

Specjalizacja w Human Skills oraz w projekcie Sukces Kobiety Biznesu 

 • Szkolenia z zakresu budowanie pewności siebie.
 • Szkolenia z zakresu autoprezentacji.
 • Szkolenie z zakresu techniki kreatywnego myślenia.
 • Szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej.
 • Szkolenia z zakresu kreowania wizerunku w biznesie.
 • Szkolenia z zakresu personal branding – budowania marki profesjonalisty.
 • Projekty Assessment/Development Center.
 • Analizy stylu zachowania Extended DISC

Kwalifikacje:

 • Magister Psychologii SWPS.
 • Kursy i szkolenia z zakresu kreowania wizerunku.
 • Kurs asesora projektów Assessment/Development Center.
 • Certyfikowany Konsultant Extended DISC.
 • Kurs trenerski.

Wybrani klienci:

Otis Sp. z.o.o, Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o., Zerochaos Sp. z o. o., Nexter Automotive Poland, Mc Donald’s Polska Sp. z o.o., EDF Polska S.A., TVP S.A., Task Force Consulting Sp. z o. o, PGNiG, PKO Ubezpieczenia (Nordea), GITD, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, BNP Paribas, PZU Życie S.A., GPW w Warszawie., Arskom Group Sp. z o.o.,  JTI Polska Sp. z o.o., PZU S.A., PKO B.P.; OneMulti Sp. z o.o.,  Iron Mountain Polska Sp. z o.o., Ministerstwo Obrony Narodowej, Urząd ds. Cudzoziemców, Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, TUI Poland Sp. z o.o., Telbridge Sp. z o.o., Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Grupa Pracuj Solutions, 4MAT Agencja Reklamowo – Promocyjna, Open Finance S.A., Ogólnopolska Otwarta Grupa Niezależnych Filmowców – Weź To Nakręć, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku, AIESEC Polska, Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, L.O. nr XXXVII im. J. Dąbrowskiego w Warszawie, Uniwersytet SWPS, Pomorski Urząd Wojewódzki z Gdańsku, Uniwersytet Łódzki.

Przeczytaj artykuły tego trenera: