Izabela Chojnacka-Naskręt

Trenerka /Konsultantka Biznesu /Coach/Konsultantka Extended DISC/ Szkoli w języku polskim oraz angielskim.

Izabela Chojnacka-Naskręt

PROFIL TRENERKI:

Certyfikowana trenerka, inspiratorka, konsultantka biznesu, certyfikowana coach mocnych stron, asesorka AC/DC, pasjonatka wspierania w rozwoju. Wykładowczyni na Uniwersytecie Otwartym SGGW. Certyfikowana konsultantka Extended Disc oraz Insightful Profiler iP 121. Ponad 20 lat pracowała w działach HR dużych, międzynarodowych organizacji. Na sali szkoleniowej (fizycznie i online ) spędziła ponad 1300 godzin. Wspiera w budowaniu pewności siebie, odkrywaniu talentów, działaniu w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Ukończyła studia magisterskie z zakresu Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim i studia podyplomowe:  „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Politechnice Gdańskiej oraz „Coaching” w Collegium Civitas.

Szkoleniowo specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komunikacją, współpracą, efektywnością osobistą, motywacją, radzeniem sobie ze stresem, równowagą życiową i dobrostanem. Prowadzi także szkolenia z przywództwa, rekrutacji i adaptacji pracowników, zarządzania różnorodnością oraz z zakresu zarządzania talentami w organizacji.

Prywatnie – wielbicielka kontaktu z przyrodą i aktywności sportowych na łonie natury oraz entuzjastka podróży do miejsc magicznych, które opisuje na swoim blogu. Na co dzień ładuje akumulatory z pomocą zumby i jogi. Mama studentki i nastolatka, żona ultramaratończyka. Ważne miejsce w jej życiu zajmuje muzyka, w wolnych chwilach gra na pianinie i na flecie.

SPECJALIZACJA: kompetencje społeczne w biznesie.

KWALIFIKACJE: certyfikowana trenerka UOUW, coach VCC, coach mocnych stron Strengths Community- Talenty Gallupa, certyfikowana konsultantka Extended DISC oraz Insightful Profiler iP 121, certyfikowana joginka śmiechu.

WYBRANI KLIENCI:

Zaufały jej m.in. następujące organizacje: Nestle Polska, Samsung R&D, Veolia Energia, PKO BP, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, KGHM Polska Miedź, Philip Morris Distribution, Husqvarna Group, Roche, TPV Displays Polska, VEOLIA Energia, Olam International, Tauron Dystrybucja, Melitta Poland Sp. z o.o., Netto Sp. z o.o.

STYL PRACY/STOSOWANE METODY SZKOLENIOWE: profesjonalizm, akceptacja, życzliwość, otwartość, podejście bazujące na psychologii pozytywnej, aktywizujące uczestników metody szkoleniowe.

Szkolenia ON-LINE oraz Szkolenia OTWARTE Stacjonarne w Warszawie prowadzone przez tego trenera: